Є такий автор.Роман Коваль.Всі його книги про визвольну війну Українців проти кацапів.Ще Горліс-Горський.він доречі брав безпосередню участь в визвольній війні.Назва книги*Холодний Яр*.який згадує в своїх творах наш Т.Г.Шевченко.
Мать всі китайці дуже багацько моркви вживають без САЛА.(де їм бідним сало взяти.коли консерватор спить і сало бачить)
Ой не скажіт.скоро новий рік,то спробуйте на грушевих дровах шашлик спекти.і побачим.<навіть не думайте!ще така собака не вродилась шо більше куска зїсть.смак-жах!на собі пробував 2000р.>вишня дає колір,яблуня трішки диму та запаху,бук-дуб температуру.і тд.всього по чуть.і буде добрі.
та багато книжок є і про перші визвольні змагання як такі і про холодний яр оуркмо. ну ось наприклад лютий-лютенко, вогонь з холодного яру. дорошенко стежками холодноярськими. ще є багато але назв непамятаю. якщо треба то пошукаю яка нразва та хто написав. З.І. вищезізначені книги в нас є тільки в електроному варіянті.
Моркву ніколи не любив. Більше того - мені не смакують страви де візуально видно моркву. А от печінку дуже люблю - навіть живу.
Взагалі-то із зором у мене нормально: медкомісія у військкоматі влітку підтвердила 100% зір, але... колись бачив всю таблицю донизу, тому напевне і виглядає, що бачу гірше у порівнянні з молодими роками.
Доброго вечора ! Світло і в мене сьогодні виключали , шляк би іх трафив тих енергетиків . Ото я думаю опробую гасову лампу . Налляв карасіну запалив і ото тая лампа зачаділа мені всю мою 1 кімнатну кватіру . Оце зара лежу на дивані , а заплющиш очі і наче в гаражі якому чи на складі гсм . Світла не було 1 годину , для себе вирішив що в кватірі ніяких гасових ламп . Одні незручності : каптіт , карасіном тхне . Буду свічками користуватися , а лампу відвезу батькам . Будуть кнура перевіряти чи спит чи ні коли світло вимкнуть .
То у вас камбуратор *барахлить*.через це і коптить.Купіть лямпу з інджектором.Витрати карасіну зменшаться і не смердітиме.
Каго , який камбуратор чи інджектор ? Я з технікою геть не товаришую . Ото краще свічок куплю ніж ото ваші карсінові штуки .
ну то не всім жеж так щастить як вам. в мене майже уся бібліотека в електронці хоча вона не йде ні в яке порівняння з справжнею книгою.
свічки теж смердять добряче. якось трапились такі смердючі що гірше за карасину. карасин взагалі пахне приємно а не смердить. гасову лямпу можеш мені вислати. а я тобі за це відсотки зменшу.
Думав над цим . Але світло в мене вимикають не часто і оті акамуляторні фонарики що дають гарне світло ( в мене був фар2с ) в них виходить з ладу акамулятор від того що фонарик лежить і не використовується . А звичайні фонарики в мене є . Так і знав що буде така пропозиція . Але лямпу відвезу батькам ім там в господарстві знадобиться .
А якщо іще спати вночі(а не швендяти з лопатою на батарейках.і людей лякати).то вистачить на три ночі.
В них кнур підстаркуватий.вночі вже не бачить.то тре підсвічувати. Куме.а ваш кнур палить?Та ні.Тоді у вас свинарник горить.
А най вам!ото літом був в поліклініці мвс-на слух перєвірєли.жара-капець!вікна відкриті!собацюри-гав!їта бабуся мені якусь цифру францувату шєпче!я їй-пані!вкрийте шибу,бо ті лайдаки мені вухо забивают.шлюс!а пані мені-ну раз чуєте тих варєтів -то добре.бо дехто каже шо має добрий слух,а псів під вікном не чує.<діагноз-годен!>
Декілька пенсіонерів,в черговий раз не отримавши пенсії,з"їли першого-ліпшого сепаратиста. Солдатами РП поки що гидують...
як і обіцяв креслення руківя під колотуху. кидаю сюди мо комусь ще в пигоді стане. дядько Вітер мо ви і мені заразом зробите одну. бо теж маю колотуху.
І я вас вітаю! За розміри не пдкажу, тут сам собі газда. З чого... Ну, звісно, з сала! Але якого (тобто, хто був папєрєднім його владєльцем) - не підкажу, тут кожний сам собі є газда. Ну, або з коктейлю молотова смоли, отакоєот авикажете©
тобто до вас можна звертатись по тії коктелі. добре. а вони в вас хоч не поскисали, тобто незагустіли?бо тоді вони втрачають усі лікувально-освітлювальні властивості і стають непридатними для використання у побуті пересічного посполитого