тема закрыта

Тема у розділі 'Релоадінг', створена користувачем Байрактар, 25 лис 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. Продавец Байрактар

    Байрактар Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    117
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    216
    Повідомлення:
    4.662
    Адреса:
    тема закрыта
     
    Останнє редагування: 23 лис 2016
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 9 шт.)
      Гільза біметал з гумового патрона 9 ми Лот 1кг ( приблизно 240 шт) Магнітиться Несортована , може...
      130 грн.
    2. Кулі 9х19 люгер 124GR. також підходять на калібр 9х21 просайжена до 9мм.
      299 грн.
    3. (в наявності 440 шт.)
      Гільзи 9х19. Латунь. Різні виробники. Повністю готові до релоуду. Миті, декапсульовані, після фулсай...
      4 грн.
    4. (в наявності 2 шт.)
      Кінетичний молоток - девайс призначений для вилучення кулі з гільзи методом її приміщення в молоток...
      780 грн.
    5. (в наявності 9 шт.)
      Короб для набоїв калібру 7.62×39 мм (на 100 шт) ✅ Основні переваги: Місткість: Розрахований на 10...
      560 грн.
  3. Продавец Байрактар

    Байрактар Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    117
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    216
    Повідомлення:
    4.662
    Адреса:
    тема закрыта
     
    Останнє редагування: 23 лис 2016
  4. Miho

    Miho Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    2.047
    Адреса:
    Украина
    7н10 ;)
     
  5. Продавец Байрактар

    Байрактар Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    117
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    216
    Повідомлення:
    4.662
    Адреса:
  6. Andrew Scott

    Andrew Scott Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.287
    Адреса:
    киевск. обл.
    Вообще то в 2000г 7Н24 еще не было.
    Вас не затруднит взвесить пульку? Спасибо.
    С уважением.
     
  7. Andrew Scott

    Andrew Scott Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.287
    Адреса:
    киевск. обл.
    Я ошибся, 7Н24 производятся с 1998г. Резерв на все до выяснения.
    С ув.
     
    Байрактар подобається це.
  8. Продавец Байрактар

    Байрактар Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    117
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    216
    Повідомлення:
    4.662
    Адреса:
    вот пожалуйста
     

    Images:

    DSCF6859.JPG
    Andrew Scott подобається це.
  9. Продавец Байрактар

    Байрактар Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    117
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    216
    Повідомлення:
    4.662
    Адреса:
    ОК! пока за Вами в резерве, выясняйте в личке.
     
  10. Andrew Scott

    Andrew Scott Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.287
    Адреса:
    киевск. обл.
    Это 7Н10, у 7Н24 масса пульки 4,1г.
    Все равно забираю все, детали в личке. С ув.
     
    Байрактар подобається це.
  11. Miho

    Miho Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    2.047
    Адреса:
    Украина
    Так вот Mad Max очень ошибается.
    270 луганский завод, а Луганск не выпускал 7н24.
    Это именно ПП 7C2.00.000 аналог 7н10
    Читайте внимательно на сайте производителя
    http://lcw.lg.ua/index.php/ru/patrony
    7н24 патрон БС

    Так что смело можете Mad Max указать на его ошибку.
    Если не верите не мне, не официальному сайте производителя, могу пригласить в тему специалистов в этой теме и модераторов этого раздела http://reibert.info/forums/spravochnaja-informacija-po-puljam-i-gilzam.265/
     
    Andrew Scott та Байрактар подобається це.
  12. Продавец Байрактар

    Байрактар Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    117
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    216
    Повідомлення:
    4.662
    Адреса:
    Всем спасибо за информацию, очень познавательно, но не интересно:D
     
  13. Продавец Байрактар

    Байрактар Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    117
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    216
    Повідомлення:
    4.662
    Адреса:
    все продано тема закрыта, всех благодарю за внимание:smile_12:
    с уважением Бульбаш:beer:
     
    Miho подобається це.
Статус теми:
Закрита.