Повернувся з копу-багнюка по полю по колино.Зи знахидок-20крейцерив1841р,нажаль з отвором,1лея1924р.пара ссровськой. Ходячки.
доброго вечора всім.ось кавальчик всякого хламця(гільзи та патрон-манліхер,монети-совіти 1,2 коп.яя долі-мушкетні+шрапнель.краник та колодочка-певно сучасні)чуть помив,але не чистив
Намагаються дисредитувати вождя.звинуватити в корупції.Мабуть хочуть провести люстрацію.чи мо і кастрацію.
так! ану швидко та по формі зробити мені докляда що тут за торговля за моєї відсутності і що той хлоп резервував.
Єсть! От тільки я й сам не зрозумів, тобто не пойняв© Ви ж мене за клуню не відправите Гей, пане Вадим, а що ви резервували?
З якого переляку?На похмілля ніколи не трусились.а це і не землетрус.а так.неначе *кішка* в ліжко.В румунів труснуло.а до нас не дістало.так собі.
мене старий перелякав коли він гепнувся з горіща. я в той час якраз дуже цінну річ переставляв і переймася щоб неразгепати її. отакоєот. а ви кажете
так так!шо би то не було-рудих прошу не дискрімінувати!вони шо в нас руді,шо там<правда ще рудійші>))))))))))
головне щоб не москалі. бо памятаєте як у тій пісні іди, іди Україна в комуну, віддам тебе москалеві рудому(с)
а хіба є різниця між москалем та тарарою? то одне і теж саме з ітєю різницею що татари раніш були господарями москалів а зара в москалів троха інший господар