А про Ви про це... Ну в 1990 у нас вже була ніби і не радянська влада. Я повернувся з армії в квітні 1990 то червоно-чорний вже висів на щоглі серед села. Цікава особливість - їхав через обласний центр, то в селах біля нього висіли виключно синьо-жовті прапори, ближче до гір були попарно синьо-жовті і червоно-чорні, а поближчих до мого селах чомусь синьо-жовтих не було, тільки червоно-чорні. У мене в селі вперше синьо-жовтий вивісили на сільській раді разом із прапором ще радянської України в тому ж таки 1990 за рішенням обласної ради. На перепохованні жертв, про яких йдеться на відео спробував виступити перший секретар тамтешнього райкому компартії, то його ледве врятували від розлючених жінок - родичів жертв.
Саме так, радянській владі не сподобалась польська назва - Місто Ісуса і перейменували його на Жовтень.
в нас перший раз жовто-блакитний зявився теж у 90 році. галасу було)))) комуняки повсерались тоді добряче.
Це для зацікавлення молодого покоління: Кожні вибори для галичанина є нагодою заявити про свій протест системі та ще раз наголосити на власній візії України. Свідченням цього є вибори, що відбувались в останні роки радянської влади – вибори народних депутатів СРСР 26 березня 1989 року, вибори до Верховної Ради УРСР 4 березня 1990 року та референдум 17 березня 1991 року. Тоді Галичина голосувала не лише всупереч усьому Радянському Союзу, але й усупереч решті України. Наприклад, на виборах народних депутатів СРСР галичани масово підтримували безпартійних опозиційних кандидатів, таких як Іван Вакарчук, Ростислав Братунь, Роман Гром’як та інші. На виборах до ВР УРСР блискучу перемогу в 40 із 43 західноукраїнських округів здобув Народний Рух України. На референдумі про збереження Союзу середній показник голосування «за» у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях становив 17%, тоді як загалом в Україні – 70%. За результатами місцевого референдуму, який проводився одночасно зі всесоюзним, 85% галицьких виборців висловились за відновлення незалежності України.
Щось ми забалакалися про політичну історію. Треба повертатися до вічного - погоди. + 2 туман, тримаємось.
По ТБ передає штормове, сніг на завтра. Побачимо хто сильніший, ви чи "оспівані людьми" синоптики. Ставимо ставки, панове.
Загалом, тут форум не лише воєнний, а й історичний. А за політику 25-річної давнини навряд чи хтось з модераторів зробить зауваження, бо то вже історія.
то вже не политіка а історія бо відбувалось те ще у минулому сторіччі. о. пан Алекс вже випередив мене. от постійно він так. увесь хабар поперед мене викопає.
В мене почав іти десь пів години тому , то чекай десь через годину дві буде й в тебе . Товариство добраніч вам , я вже спати .
В нас-капіздаху<і з носа теж>)))))))але поки+5.клята сирість.як так буде далі-всі мозги через ніс витечуть.)))))))
Наскільки пам'ятаю із речей були: - весільне вбрання молодої пари, яке впізнала сестра;- молодята лежали ніби обнімаючись - перстень з ініціалами (впізнав брат) - пластина в голові після поранення в ПСВ батька (череп впізнали діти) - в двох випадках (а може і в трьох) записки в гаманцях. Були ще випадки впізнавання по зубах.
але і на нас він теж троха діє. в тім непереймайтесь якщо ваш прогноз несправдиться. вас ніхто не призначе за те винним. тим більш що винного ми вже знайшли. це скажений колгоспник. чому саме він запитаєте ви? то я вас скажу що самий молодший завжди є винним. а він якраз і є самим малим серед нас
Я не переймаюся, тому, що прогнози завжди річ невдячна. Але й молодь теж не годиться звинувачувати - у них ще все попереду...