Гільза 160мм s.F.H. 18 оцінка

Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von Artur100488, 15. Nov. 2014.

  1. Artur100488

    Artur100488 Gefreiter

    Beiträge:
    67
    borman123 und Paul_Gudvin gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Марки поштові трофейні кацапські , у лоті все що на фото
      590 грн.
    2. сост.на фото
      200 грн.
    3. СОСТ.НА ФОТО
      180 грн.
    4. сост.на фото
      180 грн.
    5. сост.на фото
      220 грн.
  3. gillewagen

    gillewagen Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    9
    Пропись то руки?коряво!!!Цвет=??????????????????.Почему внутрянка жёлтая.Читал что Вы её нашли с жёлтым внутри.Но я не думаю что это краска.Вы её не шпатлевали и по этому видно что копанина.Моё мнение.Получилось гламурно с уходом в пошлость
    Ничего личного,не для обид комрад.
    Пы.Сы.Смойте и продайте как обычную гильзу.
    С Ув
     
  4. Volynyaka

    Volynyaka Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    508
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    895
    Beiträge:
    6.649
    Ort:
    UA
    Чесно говоря-ужас.Не в обиду.
    ПС.Может все-таки 150мм.?
     
  5. Artur100488

    Artur100488 Gefreiter

    Beiträge:
    67
    Дякую тим, хто відкликнувся. Перший досвід отримав.
    Да, з покраскою конфуз, але все ж таки спробую довести почате до кіньця.
    Підскажіть новачку, який колір внутрянки, якщо він взагалі є? Зовнішній колір, за підказкою
    Yarik_jar заміню на камуфляжний зелений, як в "УАЗіка"... Я також думаю, що і червоний на капсулі слід убрать...

    Якщо адміністрація не заперечуватиме, я за декілька днів підніму тему і покажу зміни.
    І та тому крапка, не получиться значить Овен по гороскопу...
     
    Zuletzt bearbeitet: 16. Nov. 2014
  6. gillewagen

    gillewagen Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    9
    Цвет гильзы должен быть хотя бы фельдграу.RAL6006-правильный цвет.Внутри она не красилась,туда вставлялся мешок с порохом.Прописи чуть жирнее и толще.Как минимум трафарет.А вообще то я думаю что она была облатуненная.
    С Ув
     
  7. Miklos

    Miklos Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Beiträge:
    2.137
    Ort:
    Munkach
    Хлопці своею критикою вб'ете бажання у людини до реставраціі..скажу так як для новачка то це тільки начало..не беріть близько до серця грубі побажання..але прийміть іх до уваги і переробіть..люди з опитом вам підсказали..з поваг:)
     
    Paul_Gudvin und Artur100488 gefällt das.
  8. Artur100488

    Artur100488 Gefreiter

    Beiträge:
    67
    Згідний з Вами, і я вважаю, гільза була облатунена і в середині також, але залишати іржу не хочу. Сьогодні привезли фарбу по тону схожу до RAL600, середину зроблю чорною, написи робив по розміру з тими, що були вибиті на гільзі, тому з розміром ніби все правильно, напис зроблю білим.
     
  9. gillewagen

    gillewagen Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    9
    Друже пошпатлюй сначала,и мелким наждаком выровняй.Вот тогда и крась.И будет тебе счастье.
    С Ув
     
    Artur100488 gefällt das.