ЖК на определение

Тема у розділі 'Медалі та знаки', створена користувачем Vepr, 7 лис 2014.

  1. Vepr

    Vepr Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Украина
    Уважаемые откопался такой крест ,прошу помощи в определении подленности ,вес тяжелый ,ушко отломано,.
     

    Images:

    P1330029.JPG
    P1330032.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Значок DAF - Sportappell der Betriebe 1939 ---------- Значок участника. Спортивный чемпионат среди п...
      900 грн.
    2. Знак Зінітчік. Цинковий. Матеріал, міцний, не кришиться. Голка працюе, добре. Голка магнітна.
      3000 грн.
    3. Знак За піхотну атаку, в сріблі. Матеріал: цинк. Чудовий, коллекційний стан.
      3750 грн.
    4. Запропоную знак фестивалю організації Гітлерюгенд. 1935 рік. Стан за фото. Без ремонтів та реставрац...
      850 грн.
    5. Значок: Musikverein 60 Jahr. Jubilaum - Oberstein.
      200 грн.
  3. Andrew Reznik

    Andrew Reznik Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    117
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    218
    Повідомлення:
    13.460
    Адреса:
    Корсунський котел.
    Копаное фуфло..
     
    Вiтушка, Gromoff та slava2008 подобається це.
  4. bigfoot

    bigfoot Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.266
    Адреса:
    Прикарпаття
    Наверное рыбак потерял:D...
     
    Жожик та slava2008 подобається це.
  5. JE2KA

    JE2KA Feldwebel

    Повідомлення:
    629
    Адреса:
    Київ
    Хорошилова подобається це.
  6. Vepr

    Vepr Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Украина
    Ну да, вид у него как у фуфла ,но он немного подгорел, так как найден на выпаленых камышах на торфяниках ,и патина соответствует горелому серебру ,так как уже сталкивался с подобным ,и я думаю что подгорелое посеребрение и создало выд литья.
     
  7. slava2008

    slava2008 General-major

    Повідомлення:
    7.884
    Адреса:
    Киянин назавжди.
    Там нет никакого "выда" литья . То что представлено на фото в начале темы и есть самое голимое литьЁ !!! Будь оно "копано" хоть с метровой глубины.
     
    Вiтушка, Кроммвель та bigfoot подобається це.
  8. bodya

    bodya Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    483
    Адреса:
    Украина, Киев
    закопайте обратно....
     
  9. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    49
    Повідомлення:
    2.333
    Адреса:
    Західна Украіна
    И поглубже...чтоб опять неоткопали..
     
    slava2008 та Кіла2013 подобається це.