Нашел на балконе

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем Костылин, 17 фев 2009.

  1. Костылин

    Костылин Schütze

    Сообщения:
    25
    Адрес:
    Россия
    Нашел на балконе, это что нибудь стоит?

    1.Мосин штык( поломан лопатой)
    2.Мосина масленка (есть дырочки)
    3.Точилка штыка (лежала рядом)
    4.Рубашка от РГД.
     

    Изображения:

    0_15ef2_2b23eb6b_XL.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Ложка Вермахт. Состояние по фото. Материал-нерж. Есть клеймо.
      1250 грн.
    2. Набір столовий вінтажний відмінної якості виробництва Франціі. Без люфту.Набір міцний та надійний
      550 грн.
    3. Вилка німецька для цивільних з клеймом виробника на війну до 1945 року. Нержавійка, непоганий стан.
      250 грн.
    4. Набір столовий вінтажний відмінної якості виробництва Франціі. Без люфту.Набір міцний та надійний
      550 грн.
    5. Знайдено у землі.Мито водою,не чистився.Послуги банку за рахунок покупця.
      350 грн.
  3. Антип Глымов

    Антип Глымов Всѣмі любимъ.

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    6.384
    Адрес:
    Киев
    гривен 50 завсе
     
  4. Костылин

    Костылин Schütze

    Сообщения:
    25
    Адрес:
    Россия
    Лучше назад, на балкон отнесу:D
     
  5. Leon

    Leon Schütze

    Сообщения:
    178
    Адрес:
    Киев
    глянь внимательно.....может там красноармеец еще лежит на балконе