..Опять танк спёрли..))

Discussion in 'Курилка' started by chornyj lis, Oct 7, 2014.

  1. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,065
    Location:
    Лісостеп
    Тут варіантів два:
    1. Російський головтанкіст, який затверджував знак, не знає, як виглядають російські танки. Але всім відомо, що в Росії найкращі у світі танкісти, і цього не може бути. Просто патамушта неможет бить нікагда.
    2. Врєдітєльство. Тоді слід чекати гучного процесу. :)

    А тепер підказка для ватніків (зауважте, даю забезплатно ;)): на знаку суперпуперновий таємний танк, якого іще ніхто не бачив. Скоро Рассєя встане з калєн, пересяде на той танк, і покаже всяким жидобендеропіндосам "кузькіну мать". :smile_13:
     
    1. Штани військові KA 03 Bundesheer (ЗС Австрії) Штани з комплекту KA 03 Osterreich Bundesheer – компле...
      450 грн.
    2. жакет Тіроль . Австрія .Б/в. Матеріал 10% льон 20 % віскоза 70% поліестер. підкладка 100% віскоза....
      350 грн.
    3. мисливський,Тірольський жакет.Австрія - ширина по плеовому шву 48 см, - ширина між пахвами 61 см, -...
      250 грн.
    4. жакет . Тіроль . Австрія .Жіночий . Матеріал 60 % поліестер 40 % поліуретан . підкладка 100 % віско...
      300 грн.
    5. Жакет в/с. Австрія. б/в. вигляд по фото.матеріал 50% шерсть 25%поліестр 25%віскоза . дана модель має...
      160 грн.
  2. консерватор

    консерватор General-leutnant

    а нащо кацапії вставати з колін якщо вона стоїть раком?
     
  3. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Messages:
    8,069
    Location:
    Лодомерія
    З головтанкістами у Русні були проблеми. Каліновський залетів з жидольотчиками, Халєпскій, Бокіс і Павлов виявилися ж1добіндєравцамі, Федоренка залікували жидолікарі.
     
    Парторг, obuch59 and Allex761 like this.
  4. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,065
    Location:
    Лісостеп
    І не кажіть, кругом одні вороги. :smile_5:
    Взяти лиш командувачів радянськими танковими арміями у ДСВ: Рибалко, Онупрієнко, Москаленко, Романенко, Кравченко...
    Ужос...:rolleyes:
     
  5. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Messages:
    8,069
    Location:
    Лодомерія
  6. ворошиловский стрелок

    ворошиловский стрелок Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    28
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    54
    Messages:
    5,253
    Location:
    UA
    Ну это просто постная хуйня - YouTube
     
  7. PVV

    PVV Oberleutnant

    Messages:
    1,839
    Location:
    Владивосток
    Предприятие сувенирной продукции ПСППамятные даты100 лет Танковым войскам
    Не?
    http://www.psp.ru/extra-catalog/100_let_tankovym_voyskam/45250/
    А то уж подумал, реально "абрамсы" отжали для танкистов:D
    Крейтон Уильямс Абрамс-младший (англ.Creighton Williams Abrams Jr.; 15 сентября19144 сентября1974) — американский военный деятель,генерал.
    Тоже 100 лет, однако:beer:
     
    Last edited: Oct 7, 2014
  8. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    мьєдальки для виготовлення були китайцям заказані, їм то неуточнили який танка повинен бути :D
     
  9. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ну так незабаром взагалі уся сибир новокитаєю буде. треба вертати чужу землю справжнім господарям. у даному випадку китаю.
     
    Парторг likes this.
  10. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,065
    Location:
    Лісостеп
    Є думка, що з тим знаком не все так просто. Англічанка Піндосія гадіт, причому не вперше. :rolleyes:

    Ось: :smile_5:

    Безымянный.JPG Безымянный1.JPG
    http://v-n-zb.livejournal.com/7531989.html
     
    Парторг and obuch59 like this.
  11. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Messages:
    8,069
    Location:
    Лодомерія
    А на манєтті )( справа- французький ФТ-17 чи італійський Фіат3000?
     
  12. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    "оплотик" в дитинстві :D
     
    obuch59, Парторг and Allex761 like this.
  13. Maemlo Nyste

    Maemlo Nyste Schütze

    Messages:
    9
    Думается,просто это дизайнеры из группы пис.
    Для них все танчики одинаково,так как им пох,они или в домике,или в танчике.;)
    Чур их не трогать,никак культур-мультур...
     
  14. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Messages:
    3,465
    Location:
    Киев
    Думаю что на медальку хотели поставить такой танк , да видать места не хватило !
    samyj-bolshoj-tank-v-mire1.jpg
     
  15. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ні. цей непідходе. цей ледь триста метрів проїхав, якість кацапська далась взнаки. та і будували його пізніше.
    коротше кацапи вигадали дату бо медаліїв захтіли а те що перший танк був побудований ліше у 1919 році так то дрібниці. тим більш що то був рено, тобто знов кацапи все вкрали.
     
  16. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Messages:
    3,465
    Location:
    Киев
    А может ети , как раз для дошкольного возраста , пускай играют в песочнице !

    vNW_cr.jpg
     

    Images:

    l2arge_tank.jpg
    Last edited: Oct 8, 2014