Шукаю напарника- Західна Україна.

Discussion in 'Шукаю напарника' started by zilkin, Dec 29, 2008.

  1. Dacenko-80

    Dacenko-80 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    33
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    71
    Messages:
    1,172
    Біля Велеса 555 на Вовчинецькій.
     
  2. Интересные лоты

    1. 3750 грн.
    2. 1651 грн.
    3. Трилон Б - засіб для чищення монет Універсальний засіб для чищення монет з міді, бронзи, срібла і ні...
      15 грн.
    4. Устройство служит для оснащения портативных устройств (пинпоинтеры/металлоискатели и т. д.) вибратор...
      215 грн.
    5. Аппарат лежал без дела, рабочий, без дефектов.
      3500 грн.
  3. Костя Капущак

    Костя Капущак Stabsgefreiter

    Messages:
    359
    я з лисця, подорозі на драгомирчани 10км від франіка
     
  4. Dacenko-80

    Dacenko-80 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    33
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    71
    Messages:
    1,172
    О... ми якраз в район с.Посіч планували вибратися на днях.
     
  5. Костя Капущак

    Костя Капущак Stabsgefreiter

    Messages:
    359
    я посіч добре знаю
     
  6. Юрко Шалений

    Юрко Шалений Stabsfeldwebel

    Messages:
    583
    Location:
    Лемберг
    Земляки,дуже приємно що я не один такий з Дрогобича)пишіть у приват,або у соц.мережі вонтакті https://vk.com/id262591262
     
  7. Trolol0

    Trolol0 Stabsgefreiter

    Messages:
    125
    Привіт, так, нас багато )))) І як показує практика - анонімних копарів у нас ще більше ;) Майже як на градках перекопано
     
  8. Юрко Шалений

    Юрко Шалений Stabsfeldwebel

    Messages:
    583
    Location:
    Лемберг
    Вийшов за містотрохи прогулятися,то якась зараза солідно накопала от тільки ямок не позакопувала
     
  9. Trolol0

    Trolol0 Stabsgefreiter

    Messages:
    125
    А... та то у нас нормально, скоро район буде як на місяці, я доречі вже писав десь на форумі по це - але я так розумію всі кивають головою і за те щоб їх закопувати, але якщо ніхто не бачить - то риють як свині
     
  10. Юрко Шалений

    Юрко Шалений Stabsfeldwebel

    Messages:
    583
    Location:
    Лемберг
    я собі умудрився ногу підвернути,трохи трава підросла я непобачив(
     
  11. Діма Костюк

    Діма Костюк Oberschütze

    Messages:
    167
    Народ, є хтоть хто хоче покопати в районі м.Почаїв ( тернопільскька обл, Кременецький район) можу показати одне місце мій друг там знайшов автрійського штик ножа, можливо і вам повезе....)
     
  12. Діма Костюк

    Діма Костюк Oberschütze

    Messages:
    167
    також знаю один закинутий хутір я там знайшов радянські військові погони (майора та капітана)..Слава Україні!
     
  13. trafimovic

    trafimovic Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    21
    Messages:
    564
    привіт а ти сам звідки.
     
  14. Діма Костюк

    Діма Костюк Oberschütze

    Messages:
    167
    Привіт! З Почаїва.
     
  15. trafimovic

    trafimovic Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    21
    Messages:
    564
    Був в ваших краях в лаврі .Красиві місця у вас..:beer:
     
  16. Діма Костюк

    Діма Костюк Oberschütze

    Messages:
    167
    Дякую!) Якщо будете ще то беріть мд покажу ті місця)))
     
  17. trafimovic

    trafimovic Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    21
    Messages:
    564
    оК домовились...буде час відпишу....:)
     
  18. Діма Костюк

    Діма Костюк Oberschütze

    Messages:
    167
    Буду чекати!)
     
  19. Угломир

    Угломир Schütze

    Messages:
    40
    Я з Отинії...
     
  20. Угломир

    Угломир Schütze

    Messages:
    40
    Привет,я з Отинії...непроти помахати котушкою)
     
  21. Угломир

    Угломир Schütze

    Messages:
    40
    Івано-Франуівськ,Коломия)є прибор,і досвід сапера)
     
  22. Костя Капущак

    Костя Капущак Stabsgefreiter

    Messages:
    359
    далеченько)
     
  23. Угломир

    Угломир Schütze

    Messages:
    40
    та не дуже)
     
  24. andreycus

    andreycus Schütze

    Messages:
    10
    Location:
    bandershtat
    Калуш є хтось, давайте покопаєм...
     
  25. ВолодяМ

    ВолодяМ Schütze

    Messages:
    43
    Location:
    Украина
    Шукаю постійного напарника по дрогобичині
    Пишіть на електронку
     
  26. ВолодяМ

    ВолодяМ Schütze

    Messages:
    43
    Location:
    Украина
    Шукаю постійного напарника по дрогобичині
    Сам з Трускавця.