Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Beiträge:
    12.080
    ага, а до купи і міліціянтів які обов"язково вами зацікавляться, воно вам надо???
     
  2. Интересные лоты

    1. Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction/alex-fison.134997/ Подписывайтесь на...
      250 грн.
    2. Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction-history/auctions?type=for_sales&u...
      565 грн.
    3. 2 шт. ліпучок + застібка, для зручності. Колір - хакі MD- Traction , Arch Support ( арочна опора) Ле...
      1650 грн.
    4. Josef Seibel Brendan 01 сандалі шкіряні М'яка підошва Rubflex для комфорту Міцна шкіра для трив...
      2100 грн.
    5. Сандалі Joma S.GEA чоловічі,від іспанського бренду Чоловічі спортивні босоніжки в стилі трейл. Пройд...
      1990 грн.
  3. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Beiträge:
    12.080
    а що, послуга платна???
     
    руслан100 gefällt das.
  4. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Beiträge:
    6.351
    Ort:
    Karpatia
    А що в житті буває щось безплатним? Чи вважаєте, що сапери забезпечені бензином? Чи вони не люди і проїхавши н-нну кількість кілометрів не хочуть пообідати?
     
    консерватор gefällt das.
  5. MykolaUA

    MykolaUA Obergefreiter

    То понятно,я залишив.
    Але завтра хтось другий копне безбашані і надумає поковиряти його.
    Як виглядає процедура звернення до саперів,хтось робив таке?
    Чи будуть потім лишні запитання, мол що ти тут робив,чим де коли і так далі?
     
  6. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Beiträge:
    12.080
    я собі інше уявив - викликаєш саперів, вони працюють, а потім так - прадлєвать будітє?!
     
    руслан100, yaruk, casio und 2 anderen gefällt das.
  7. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Beiträge:
    12.080
    а якжеж - канєшно будуть!
     
  8. MykolaUA

    MykolaUA Obergefreiter

    (прадлєвать будітє?!)-Що Ви маєте на увазі,не зрозумів?
     
  9. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Beiträge:
    6.351
    Ort:
    Karpatia
    Якщо близько до села, то найпростіше знайти цапа-відбувайла - сільського голову. І той вже або викличе саперів (і оплатить виклик), або якщо вже має досвід роботи десь прикопає в такому місці де люди не швендяються.
     
    yaruk, консерватор und Gromoff gefällt das.
  10. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Beiträge:
    12.080
    нє, ну це тіпа шутканув, згадавши про платні послуги дівчат;)
     
  11. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    А вы думали вам медаль дадут?[​IMG]
     
  12. ось вам цілий розділ по вопам. вивчайте щоб знали що та до чого. а взагалі обходьте такі речи стороною. http://reibert.info/forums/vopy.43/
     
    Gromoff gefällt das.
  13. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Beiträge:
    12.080
    консерватор gefällt das.
  14. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Beiträge:
    6.351
    Ort:
    Karpatia
    При всьому бажанні обійти не вдасться - десь-щось та й вилізе...
     
    консерватор gefällt das.
  15. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Beiträge:
    12.080
    а краще отаку))))
     

    Images:

    medal-mo-za-razminirovanie.jpg
  16. та воно то так але звести до мінімуму контакти з такими речами треба. коли копати то воно ж видно буде що саме там і якщо зявляєцься кабанець то ліпше ямку закопати та підти шукати інший сігнал.
     
    vovc2301, Gromoff und ArtBorsuk gefällt das.
  17. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Beiträge:
    12.080
  18. MykolaUA

    MykolaUA Obergefreiter

    Дякую за жартівливі відповіді.
    Реально хтось підскаже взаємовідносини з саперами?
     
  19. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Beiträge:
    12.080
    будь які окрім статевих!:smile_14:
     
  20. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Beiträge:
    12.080
    лишіть це і краще не зв"язуйтесь! Чим менше про тебе знають, тим довше пропрацюєш на свіжому повітрі!
     
  21. MykolaUA

    MykolaUA Obergefreiter

    Можливо Ви і праві.
    Лежала собі там хай і дальше відпочиває.
    Дякую.
     
  22. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Скорише таку [​IMG]
     
    консерватор und Gromoff gefällt das.
  23. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Beiträge:
    12.080
    нажаль це не та країна де ваш вчинок адекватно оцінять
     
  24. MykolaUA

    MykolaUA Obergefreiter

  25. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Beiträge:
    6.351
    Ort:
    Karpatia
    В листопаді минулого року приїхали до
    Ну чому просто "хай відпочиває"? Раз він вже викопаний то можна (і треба ) закопати його як можна глибше, щоб вірогідність того, що хтось знайде. Такий вже обов'язок - знайшов "каку" - закопай поглибше.
     
  26. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    101-безкоштовно.
     
    Veter-59 gefällt das.