Дробь охотничья

Тема у розділі 'Релоадінг', створена користувачем володя1950, 14 чер 2014.

  1. Продавец володя1950

    володя1950 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    20
    Повідомлення:
    464
    Адреса:
    новая каховка
    Продам 7.5 кг. дроби №4 по 26 грн.за 1 кг.Доставку опл. покупатель.
     

    Images:

    P6140141.JPG
    P6140144.JPG
    P6140145.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Продам комплект матриць 6,35х15 Браунинг. Комплект повністю новий, у використанні не був.
      2500 грн.
    2. Данные для оплаты в профиле не действительны, за реквизитами строго в личные сообщения. После покупк...
      3050 грн.
    3. (в наявності 10 шт.)
      Лот складається з 10 латунних гільз. Гільза декапсюльована. Мита у ротаційній мийці. Обжата матрицею...
      50 грн.
    4. (в наявності 300 шт.)
      Кулі трасер 308він (7.62х51). З розпулених патронів. 146gn. Поштучно. Ціна вказана за штуку
      20 грн.
    5. Кулі з одного цинку Депульовані Лот на 100шт
      5500 грн.
  3. lonish

    lonish Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    205
    Адреса:
    Львів, Україна
    В резерв 7.5 кг, будь ласка. Варіанти оплати-доставки?
     
    Останнє редагування: 14 чер 2014
  4. Boroda1

    Boroda1 Schütze

    Повідомлення:
    11
    Тоже возьму
     
  5. Продавец володя1950

    володя1950 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    20
    Повідомлення:
    464
    Адреса:
    новая каховка
    195грн.счет№ 4149437821572177 .Корнеев Владимир.Васильевич.После оплаты сообщите реквизиты доставки.с ув.Владимир.[​IMG]
     
  6. lonish

    lonish Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    205
    Адреса:
    Львів, Україна
    Оплатив. Реквізити для відправки в РМ
     
  7. Продавец володя1950

    володя1950 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    20
    Повідомлення:
    464
    Адреса:
    новая каховка
    Продано.Прошу закрыть тему.[​IMG]