і анекдот пригадався: сидить гуцул на полонині і розгадує кросворд та й питає у кума, котрий на іншій галявині: - Іване! Жєнскій палавой орган, на П сі починається і 5 букв ? - по горизонталі чи по вертикалі? - по горизонталі! - тоді пиши Писок!
САЛОм алєйкум шановне паньство! Я зараз в Аскота1 в гостях, потім їду в Закарпаття. Буду дома десь 11-12.06 і тоді приступимо до вирішення всіх питань нашого зльоту на день Конституції. Фотки опублікую по приїзді додому. Запасайтесь валідолом
Заним Опрішок знову буде нас своїми фото добивати покажу шановному товариству наш маленький пікнічок, котрий нещодавно відбувся поблизу Лодзі: http://www.strzelectwokabar.pl/galeria/piknik-strzelecki-kabar-31-05-2014-r/
Мать вже шифруєте.Ги-ги.Вибачаюсь.пяний яко стерво-фу.Завтрі піду брати штурмом прокуратуру і Педарсійний хвонд.Достали .заїбали.Вибачте.
доброго вечора.думав вчора зробити ось так ,але пересилив себе й пішов в ліс.як на зло забув антикомарин і був вимушений рятуватися втечею.встиг правда зацепити ось це .останнім часом часто попадаються то ложки то вилки,невже "дід " в гості запрошує?
Всіх з новообраним легітімним презедентом.Дивлюся иногурацію і задаюсь питанням куди Парашенко дів свій Рашен-рашин?Вибачайте але свинячої радості на фоні АТО шось у мене немає.
Оглядаючи трансляцію не міг втримати, на початку, мокроти з очей. Потім уважно слухав промову Президента України - якщо йому з нашою допомогою вдасться усе це зреалізувати, то честь йому та й слава, але ми усі маємо брати участь в цих процесах та допомогати Президентові запровадити порядок у нашій спільній оселі ім"я котрої УКРАЇНА.
Не треба скігліти.А ми сама найкрутіша нація в світі.сам президент виготовляє нам солодощі.отак на вашу жабу.
Добавлю и своих пять. Немецкая церковь. Когда-то наверное было прекрасное здание. К стати сзади нее есть немецкое кладбище.
Пiйшли ми сьогоднi з моею красавою-золотею собакою розвiдати новий ставок,новi враження вiд диких качок,вiд пiявок,комарiв та iнших "кровосисей".Зненацька зiрвався такий дещ,що до дому приплило два шматка бруду ,замiсть чоловiка та його пса... Алеж справа не в цьому,до зливи на телехвон зняв небо.Може комусь подобаются свiтлини.
Та яка там риба,друже...Карасi з долоню задовжки,тай тi не хочуть падлюки до Баси в рота лiзти. p.s.Бася то е моя собака. P.P.S.Тилькi зрозумев,та ви це про братнiй вiдсоток? Ото коли я у Бальтi вдома буду ,тоди да,риба в нас на Кодимi е.А цеж ми нажаль у Одессi...
В Кодимі вода цілюща.Я в тих краях народився і виріс.Так здоровя до сих пір нівроку.А мої собачки від грому полякались.тілько що так бабахнуло.що світло вимкнулось.Кнопаю навпомацки.
нічого такого не мав на увазі. просто гадав що собака вирішила трохи порибалити і все. ніякого відсотка чи ще чогось. З.І. я риби не їм річкової.
та в нас теж гарна гроза була та іще і з градом. деякі градини як вишня були але переважна більшість як горох. З.І. як інет працює? бо в мене його більш нема ніж він є. мабуть через грозу.