Подскажите пожалуйста по ножу!!!

Тема у розділі 'Холодна зброя', створена користувачем Timoxa911, 13 кві 2014.

  1. Timoxa911

    Timoxa911 Oberschütze

    Повідомлення:
    24
    Адреса:
    Украина

    Images:

    IMG_20140412_160031.jpg
    IMG_20140412_160125.jpg
    IMG_20140412_160139.jpg
    IMG_20140412_160149.jpg
    IMG_20140412_160344.jpg
    CAM00290.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 10 шт.)
      Нові .ціна за пару
      150 грн.
    2. Штик -ніж СВД Все по фото
      2700 грн.
    3. Кортик ВМФ ссср, удалён номер, потёртости. Оплата пересыла новой почтой - на покупателе.
      9000 грн.
    4. Реквізити уточнюйте в особистих повідомленнях.
      9000 грн.
    5. Реквізити для оплати уточнюйте в приватних повідомленнях
      3500 грн.
  3. vivat

    vivat Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    4.435
    Адреса:
    Украина Винница
    Думаю был когда-то охотничий бебут.
     
  4. Itto

    Itto Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    322
    Адреса:
    Украина
    может экс-самсоновец.
     
  5. vivat

    vivat Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    4.435
    Адреса:
    Украина Винница
    Нет,ни размер,ни остатки клейма.
     
  6. Timoxa911

    Timoxa911 Oberschütze

    Повідомлення:
    24
    Адреса:
    Украина
    Спасибо!А по цене не подскажите что может стоить?