Кришечка на колотушку. Зимовий варіант

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем ладик, 7 кві 2014.

  1. ладик

    ладик Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    630
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.228
    Повідомлення:
    3.452
    Адреса:
    Україна
    Скільки коштує така кришечка?
     

    Images:

    IMG_4108.JPG
    IMG_4109.JPG
    IMG_4110.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. 12 калібр, все інше на фото. Із недоліків, курки. Один рідний, підварювався раніше, другий рідний, л...
      15000 грн.
    2. Кнопки працюють. Пружина нормальна. Ціна за прицільне +мушка. Пакування за МІЙ кошт.
      2685 грн.
    3. Латунные надульник и отвёртка к винтовке Арисака. Надульник с клеймом.
      600 грн.
    4. Копані частини м 95. Два предмети.
      2000 грн.
    5. 250 грн.
  3. Vanderbild

    Vanderbild Oberleutnant

    Повідомлення:
    4.154
    Адреса:
    Борисфен
    ПМВ.
    Косточка 10-15грн
    Крышка 20-35,кому срочно нужна.
     
  4. ладик

    ладик Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    630
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.228
    Повідомлення:
    3.452
    Адреса:
    Україна
    Дякую за оцінку, але Ви оцінили як стандартну кришечку. Уважно придивіться до фото
     
  5. mushichok

    mushichok General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    231
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    372
    Повідомлення:
    6.591
    Адреса:
    Украина
    Шарик 10 грн. И цена расти не будет.
    Крышка максимум 50 грн. Но продаваться будет долго. Такая заинтересует немногих. Хоть и ПМВ.
    Так что полностью согласен с Vanderbild. Красная цена 30-35 грн.
     
    Останнє редагування: 7 кві 2014
  6. ладик

    ладик Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    630
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.228
    Повідомлення:
    3.452
    Адреса:
    Україна
    А по чому Ви оприділили, що це ПСВ?
     
  7. mushichok

    mushichok General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    231
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    372
    Повідомлення:
    6.591
    Адреса:
    Украина
    http://www.opoccuu.com/m-24-stielhandgranate.htm
    Есть описание что подобные колпачки(звездочкой) применялись во время военных действий ВМВ зимой(т.н. зимний вариант), но изначально такие и подобные крышки изготавливались во время ПМВ, и в дальнейшем нашли применение и во ВМВ.
    http://weapon.at.ua/load/260-1-0-637
    Цитата:"В 1923-1924 годах в прежнюю конструкцию были внесены незначительные изменения, вследствие чего граната получила наименование Stielhandgranaten 24, и в таком виде выпускалась вплоть до окончания Второй Мировой войны."
     
    Saddam47 та votaga подобається це.
  8. votaga

    votaga General-leutnant

    Повідомлення:
    30.360
    mushichok та ладик подобається це.
  9. ладик

    ладик Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    630
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.228
    Повідомлення:
    3.452
    Адреса:
    Україна
    Так які будуть думки?
     
  10. Adnek

    Adnek Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    869
    Адреса:
    Львов
    70 грн. продасте-радійте.