Страйкбольний MG-34

Тема у розділі 'Зрброя для ВІС', створена користувачем Chill, 4 лис 2013.

  1. Chill

    Chill Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.203
    Адреса:
    Київ - Торонтівщина
    Один з постачальників відкрив передзамовлення на MG-34.
    Поки що більше нічого сказати не можу.
    Clipboard-1.jpg
     
  2. Цікаві лоти

    1. Страйкбольна копія пістолету Колби 1911, виробник Army armament. Не використовувався. Магазин - gree...
      3200 грн.
    2. Привод під m4a1. Все працює, у робочому стані. Візуальний стан по фото. В комплекті 3 магазина, упак...
      2500 грн.
    3. Продам страйкбольний ПКМ від A&K. Був мною повністю перероблений. Від китайського залишилось тіл...
      70000 грн.
    4. Новий лоадер для заряджання страйкбольних механічних магазинів
      170 грн.
    5. Корпус силумін 6мм
      2500 грн.
  3. Gans Shtayner

    Gans Shtayner Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    132
    Адреса:
    Киев
    так не понятно,продается или нет? и цена
     
  4. Rudolf Lehmann

    Rudolf Lehmann Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    685
    Адреса:
    Hamburg - Kyiv
    Ограниченная серия пулемётов MG34 произведённых торговой маркой RedWolf начала поступать в продажу. Цена: $1891.
    • материалы: сталь, алюминий, дерево
    • ствольная коробка и внешний ствол фрезерованы на станках с ЧПУ
    • ёмкость бункера с автоматической подачей (также есть выносная кнопка): 1500 шаров
    • гирбокс специально создан для этого AEG'a
    • вес: 6,6 к
    • фотографии предпродажной модели с выставки IWA 2013
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  5. Эдуард Калиниченко

    Эдуард Калиниченко Schütze

    Повідомлення:
    7
  6. Enisey

    Enisey Schütze

    Повідомлення:
    3
    Шикарная вещь) интересно, какая скорострельность)
     
  7. RUS74

    RUS74 Gefreiter

    Повідомлення:
    66
    Адреса:
    Украина
    Так смотря какой акум поставить.
    Более бюджетной версии наверно так и не когда не сделают(