Мечты сбываются))

Dieses Thema im Forum "Знахідки" wurde erstellt von Termit.ua, 28. Feb. 2014.

  1. Termit.ua

    Termit.ua Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    26
    Beiträge:
    590
    Ort:
    Украина
    Добрий вечір)) Заранні прошу вибачення за можливі граматичні помилки. Бажаю розповісти вам історію як збулася моя мрія. Власне почну з вечора перед копом). Був вечір,я сидів і захопливо слухав історію тата,як тому знайомий колись подарував револьвера "Лефоше" шпілечного,а тато в свою чергу зіпсував його переробивши його під обрізки мосінских патронів, а потім він подарував його комусь) я говорю йому- ти шо тату ,такі речі потрібно берегти і залишати собі!!! він мені і далі розповідав щось,а я думав як це треба не думати,щоб подарувати таку річ! і про те як би я його беріг . Потім тато каже мені- найдеш собі - ми посміялись обидва ,розуміючи що в нас це не можливо) .Настав ранок і я з просоння зібрав снарягу і сів в мерса спати далі,а тато забрав товариша і ми подалися в ліс де ми планували покопати)) проснувся я від татового -" Копарі просинайтесь,ми на місці" . Поки тато з другом збирались,я взяв свою стару добру Аську и пішов копати. місцевість була горбиста,і чистий дубовий ліс. ми стали машиною біля якихось ям схожих на бліндажі тільки без виходів. Там раніше було поселення часів Козачества. Там раніше дуже багато хто копав,но шукали старину і на війну і все що з нею звязано не звертали уваги,і відповідно ті ями ніхто не перевіряв)) Я незнаючи нічого цього почав ходити навколо ям і знайшов 2 козацькі бритви і пішов в яму. було цих ям 2 . перша оказалася пустою,я пішов в другу,зайшов- невеликий дзвон копнув пуля свинцева,а поруч дзвон як ф1 ооо думаю -картоха)) копаю -прокопав десь 20 см и почув цок. Розгрібаю дивлюсь трубка-1 думка" тааа ладно дудка шолі" думаю а може й труба.я подумав- не буду себе мучити -і з усих сил потягнув на себе , дивлюсь револьвер в руках,аж не повірив очам,думаю урааа наганчик,а туди зирк,зверху"ляпачка" и крик на весь ліс ЛЕЕЕЕФОООООШЕЕЕЕЕЕЕЕ. емоціі- неповторні!!!! Красавець,і сохран бомба)) вспомнив вечірню розмову з татом - і зорозумів,що все що ми хочемо, от дущі хочемо,не заради наживи ,а для себе- воно прийде саме!)) я потім ще годинки 2 покопав,знайшов 2 деньги і підкови козацькі і ножі)) а тато знайшов козацьке Пікообразне копьё. ну мені нетерпілось його чистити итп,то я не витримав і сидів біля машини і милувався ним)) но на цьому копі щастя не кінчилось)) далі буде!!
     

    Images:

    Фото-1360.jpg
    Фото-1362.jpg
    Фото-1365.jpg
    Фото-1366.jpg
    Фото-1367.jpg
    Фото-1368.jpg
    Фото-1369.jpg
    Фото-1372.jpg
    Фото-1380.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Мундштук вінтажний виробництва Франціі Всередину можна покласти фільтр. Як новий.
      350 грн.
    2. Орел настольный. Бронза. Мрамор. Германия. До 1945 г. После ПМВ - у таких орлов (символ Германии) в...
      1465 грн.
    3. Німецький бинт для аптечки.
      500 грн.
    4. Чохол / гаманець на Wehrpass. Надірвана одна кнопка, на неї краще не закривати.
      400 грн.
    5. Все, як на фото. Цілком в робочому стані. Hohner Echo Harp 54/64 — це класична тремоло‑гармоніка, як...
      1650 грн.
  3. Termit.ua

    Termit.ua Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    26
    Beiträge:
    590
    Ort:
    Украина
    Повернувшись додому став чистити)) ось що з цього вийшло: - все взводиться "щёлкает")) на наступний день ствол заварив полуавтоматом))))
     

    Images:

    Фото-1382.jpg
    Фото-1387.jpg
    Фото-1443.jpg
    Фото-1446.jpg
    Фото-1391.jpg
  4. Termit.ua

    Termit.ua Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    26
    Beiträge:
    590
    Ort:
    Украина
    Через 2 дня сил терпіти більше н було,і незважаючи на навчання в коледжі знову зібрались в ліс)) - На цей раз тітка удача теж мені дуже непогано усміхнулась)) попавши на тіж містя я прийнявся копати) через пів години почув стабільний глибокий сигнал,правда слабкий по шкалі,(як пачка від сигарет) я зняв приблизно 20 см і побачив блиск:smile_6: я діставши зрозумів що це срібний черняхівський браслет)) я на радощах пішов всим показати знахідку)) повернувшись,за метр від браслета -такий самий сигнал туди- якийсь шматок вироба з оловяністоі бронзи- ще сигнал з тей ямки- дивлюсь щиткова 10 см фібула огоооооо щей з обдиччям- я там так зрадів,туди ще звоне, друга частина фібули )))) То був комплекс,а козаки як орали розтягнули трішки) а камради підійшовши витягли за метр звідти ще один такий самий браслет)) мрія№2 збулася
     

    Images:

    Фото-1397.jpg
    Фото-1398.jpg
    Фото-1402.jpg
  5. Termit.ua

    Termit.ua Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    26
    Beiträge:
    590
    Ort:
    Украина
    Потім через 2 дня - туда знову!!! забив вже на навчання))) прийіхали розібрались,начали пошук, я через хвилин 10 витягнув дуже гарний сигнал і на глибині приблизно 10 см на схилі дістав козацького Кістеня с насічками і поруч Польську срібну монетку 1622 року)), а тато поруч дістав гаманець монеток) і наконечник кімерійський 4.5см та хрестика;)
     

    Images:

    Фото-1417.jpg
    Фото-1419.jpg
    Фото-1405.jpg
    Фото-1403.jpg
    Фото-1454.jpg
  6. Termit.ua

    Termit.ua Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    26
    Beiträge:
    590
    Ort:
    Украина
    Фото після баньки монет,та фібул кину, якщо хочете:beer:
     
    DashaSheva01 gefällt das.
  7. Termit.ua

    Termit.ua Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    26
    Beiträge:
    590
    Ort:
    Украина
    Камради та однофорумчани- Щиро від душі бажаю вам гарних знахідок,та щоб ВСІ МРІЇ ЗБУВАЛИСЬ)) з повагою Макс))
     
  8. Termit.ua

    Termit.ua Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    26
    Beiträge:
    590
    Ort:
    Украина
    Буде продовження)))))
     
    DashaSheva01 und тень-1966 gefällt das.
  9. Termit.ua

    Termit.ua Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    26
    Beiträge:
    590
    Ort:
    Украина
    Коментуйте,висказуйте свої думки щодо знахідок -мені буде ДУЖЕ приємно почути ваші враження))
     
    DashaSheva01 gefällt das.
  10. Оскар Дирлевангер

    Оскар Дирлевангер Obergefreiter

    Beiträge:
    297
    Отличные находки!!:smile_12:
    Сохран револьвера после реставрации просто сказка!:smile_14:Поздравляю!
     
    DashaSheva01 gefällt das.
  11. dyuk

    dyuk Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    17
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    34
    Beiträge:
    1.997
    Ort:
    Vod'ansky Yeryk
    Слов нет.. Это прям сказка какая-то..
    Хорошая у Вас там землица. И по сохрану, и по наслоенке.
    Я бы на Вашем месте, наверное, не только на учебу, но и на все прочее забил бы до тех пор, пока все там не перешерстил..
    Удачи Вам и впедь!
     
    DashaSheva01 gefällt das.
  12. Да находки просто жир!!! Однозначно копать дальше
     
    DashaSheva01 gefällt das.
  13. De la mark

    De la mark Stabsgefreiter

    Beiträge:
    256
    Ort:
    Россия
    Тату по-украински отец?Просто немного улыбнуло как у вас происходил разговор с отцом намедни.А находки знатные,спору немаэ.Надо будет к вам приехать и покопать,чтобы обидно не було.:smile_9:
     
    DashaSheva01 gefällt das.
  14. Termit.ua

    Termit.ua Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    26
    Beiträge:
    590
    Ort:
    Украина
    Дякую)))Земляки ми з вами)) теж Черкасська обл
     
    DashaSheva01 gefällt das.
  15. Termit.ua

    Termit.ua Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    26
    Beiträge:
    590
    Ort:
    Украина
    Велике вам Дякую друже)) Вам теж самих гарних знахідок:beer:
     
    DashaSheva01 gefällt das.
  16. Termit.ua

    Termit.ua Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    26
    Beiträge:
    590
    Ort:
    Украина
    Дякую за поздравления))
     
    DashaSheva01 gefällt das.
  17. Termit.ua

    Termit.ua Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    26
    Beiträge:
    590
    Ort:
    Украина
    Спасибо большое)) Приятно слышать хорошие пожелания:)
     
    DashaSheva01 gefällt das.
  18. Termit.ua

    Termit.ua Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    26
    Beiträge:
    590
    Ort:
    Украина
    Да тато- это отец)) Приезжайте,попробуйте удачи в наших лесах,может и подарит хабарыч находочек;)
     
    DashaSheva01 gefällt das.
  19. Luftwaffen

    Luftwaffen Oberfeldwebel

    Beiträge:
    1.049
    Ort:
    Украина
    Да ребята....Молодцы!-находки просто БОМБА! Удачи вам!
     
    Tsenturion und DashaSheva01 gefällt das.
  20. ELi_ZZ_iuM

    ELi_ZZ_iuM Oberschütze

    Beiträge:
    75
    Ort:
    Слобожанщина
    Зачётный сохран. :smile_15:надо добить место, может еще что попадется такого же сохрана
     
    DashaSheva01 gefällt das.
  21. wooooooolf

    wooooooolf Obergefreiter

    Beiträge:
    108
    Находки супер! После увиденного, нервно курю в уголке одну за другой, просто сезон еще не открывал:smile_16:
     
    DashaSheva01 und ELi_ZZ_iuM gefällt das.
  22. Termit.ua

    Termit.ua Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    26
    Beiträge:
    590
    Ort:
    Украина
    Не так легко его добить)) лес где то 3 на 4 км весь в наслоёнке и палашы и сабли от туда возили и кладух 4 или 5 ) недавно после того как я Лефоше поднял- погнали туда камрады и медную кладушку копнули ,а в горшке с медью и 20 талеров лежало))) согласен надо копать)) я там 3 раза был и всё,и каждый раз как видите очень и очень не плохой)) так что скоро туда же поеду ) ждите пополнение темы:beer:
     
    DashaSheva01 gefällt das.
  23. Termit.ua

    Termit.ua Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    26
    Beiträge:
    590
    Ort:
    Украина
    Спасибо камрад)) открывайте давайте)) пора уже! мы его и не закрываем никогда))
     
    DashaSheva01 gefällt das.
  24. Termit.ua

    Termit.ua Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    26
    Beiträge:
    590
    Ort:
    Украина
    железо там на 5+)) так что вернусь туда ещё не раз. Манят ети ярки меня))) провтыкал я там много(( после меня клад отменный копнули!
     
    DashaSheva01 gefällt das.
  25. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Beiträge:
    10.505
    Ort:
    Украина
    Вы в посте №21 забыли дать координаты по жи пи эс:D И Вам помогут выбить лес 3 на 4 км:D
    А находки да - :smile_12::smile_15:
     
    Wilhelm Kleist gefällt das.
  26. Termit.ua

    Termit.ua Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    26
    Beiträge:
    590
    Ort:
    Украина
    Спасибо камрад) очень приятно слышать приятные пожелания )) И вам Удачи камрад)) кто ищет тот всегда найдёт)) месные поймут- это Черкасская область) а тут такое найти практичесски невозможно) 1% с милиона,а я наткнулся всёже) так что и вы ищите!
     
    DashaSheva01 gefällt das.