Цікаве фото

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Nikolas1, 13 гру 2013.

  1. Nikolas1

    Nikolas1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    44
      продані:
    275
    Повідомлення:
    3.826
    Адреса:
    Україна
    Натрапив на таке цікаве фото - в описі написано
    Боец группировки "Селека" после боя с местной милицией, недалеко от центральной мечети Банги, ЦАР. 5 декабря 2013 года.
    В нас майже всі полюбляють флектарн і ДПМ ,а от африканцям подобається наш "дубок".
    Цікаво як український "дубок" потрапив в Центральноафриканську республіку
     

    Images:

    1C9FAjxKGrw.jpg
    igora подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 1 шт.)
      Продається комплектом дві плити!!! Вага однієї плити 3,9 кг. Розмір плити 36 см висота, 28 см шир...
      2200 грн.
    2. Балістичний захист попереку із балістичним пакетом від американського бронежилету. Пакет без пошкодж...
      550 грн.
    3. Наколінники налокітники комплект 4 предмата. Нолокітки абсолютно нові, наколінники раз одіті, можуть...
      71 грн.
    4. Вітаю маю гарні плити ,розбагатів , купив, зберігав для наступних бойовок , але так і не дійшло,...
      20000 грн.
    5. (в наявності 4 шт.)
      Шведський бронежилет Kroppsskydd 90А розмір М вживаний. Містить балістичні пакети
      1500 грн.
  3. DarkElf

    DarkElf Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    60
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    97
    Повідомлення:
    4.517
    Адреса:
    Kharkov
    А шо пистолет и ниггера? Мне виднеется шо то кольтообразное. Знатоки не поправят?
    ЗЫ: Наш камок мог там спокойно оказаться. Мы ж всю африку крмим легким стрелковым вооружением и снарягой.
     
  4. сеня73

    сеня73 Leutnant

    Повідомлення:
    1.459
    Адреса:
    Харків
    Типичный людоед,сьел нашего миротворца и заодно прибарахлился
     
    Ethernet, ЛюбительПива, vittmann та 4 іншим подобається це.
  5. igora

    igora Feldwebel

    Повідомлення:
    267
    Адреса:
    Крым
    Похоже на трофей.:D
     
  6. kot-begemot

    kot-begemot General-leutnant

    Повідомлення:
    21.553
    Адреса:
    Украина
    Да, с дубком непонятка, а калашников местного разлива.
     
  7. DarkElf

    DarkElf Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    60
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    97
    Повідомлення:
    4.517
    Адреса:
    Kharkov
    пачиму местнага?
     
  8. Nikolas1

    Nikolas1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    44
      продані:
    275
    Повідомлення:
    3.826
    Адреса:
    Україна
    АКМ по моєму якраз радянського розливу ...
     
    N_S_D_A_P подобається це.
  9. kot-begemot

    kot-begemot General-leutnant

    Повідомлення:
    21.553
    Адреса:
    Украина
    Так АКМ в Африке как здрасте, а штаны вызывают вопросы.... Понятно откуда Калаш...
     
  10. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    який в вас добрий зір що тавро роздивились. а я вже не добачаю(((
     
  11. likantrop

    likantrop General-leutnant

    Повідомлення:
    14.173
    Адреса:
    Вифляндия
    Мне больше такое фото нравится
    [​IMG]
     
    E.Sibert подобається це.
  12. DarkElf

    DarkElf Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    60
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    97
    Повідомлення:
    4.517
    Адреса:
    Kharkov
    Мож особый заказ укрспецэкспорту? К каждому калашу в комплект штаны?
     
    N_S_D_A_P подобається це.
  13. kot-begemot

    kot-begemot General-leutnant

    Повідомлення:
    21.553
    Адреса:
    Украина
    Запасные штаны бойцу никогда не повредят....
     
  14. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    22
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    34
    Повідомлення:
    15.065
    Адреса:
    Лісостеп
    ИМХО так:
    Фото сделано в Банги, столице ЦАР. Банги находится фактически на границе с Конго. В Конго украинский миротворческий контингент.
    Дальше додумывайте сами.
     
    N_S_D_A_P, ЛюбительПива, Баварець та 2 іншим подобається це.
  15. kot-begemot

    kot-begemot General-leutnant

    Повідомлення:
    21.553
    Адреса:
    Украина
    Колоритно, ничего не скажешь, унифицированные ППС и ФАЛ, да и все производит впечатление..
     
  16. PanzerMaks

    PanzerMaks Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.560
    Адреса:
    Мордор
    Блин, точно! Ларчик просто открывался! :D
     
  17. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    та що там міркувати?! і так зрозуміло що господаря зжерли, і може без солі. а от інше питання постає. навіщо мавпі штанці? вони звикли з голою сракою по пальмах скакати, а штанці сковують рух та заважають пересуванню по пальмах.
     
    N_S_D_A_P, casio, ЛюбительПива та 6 іншим подобається це.
  18. CFC

    CFC Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    4.614
    Адреса:
    Feo-city
    Один вопрос.. при таком разнообразии оружие где нигеры патроны к нему берут? 7,62х25, 7,62х39, 5,56х45... или в африке есть свои патронные заводы?
     
  19. сеня73

    сеня73 Leutnant

    Повідомлення:
    1.459
    Адреса:
    Харків
    То мабуть у штанях не так торохкають бібряхи,бо зайві звуки можуть привабити хижаків
     
    ejnalej подобається це.
  20. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    22
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    34
    Повідомлення:
    15.065
    Адреса:
    Лісостеп
    Немеряно патронных заводов есть в Китае и в пакистанской Зоне племён. Да и на украинских складах не перевелись пока ;).
     
  21. Ditl

    Ditl Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    126
    Лоти
      на продажу:
    22
      продані:
    217
    Повідомлення:
    6.237
    Адреса:
    Киев Pi.Btl.168
    А что у черножоповоина на голове(вторая фотография)?
     
  22. ЛюбительПива

    ЛюбительПива Leutnant

    Повідомлення:
    1.364
    Адреса:
    Макаровский патриархат
    До всього іншого я б добавив кораблі типу "Фаїна" (хто памятає), які зброю возять.
     
  23. Unnamed Player

    Unnamed Player General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    55
    Повідомлення:
    8.849
    Адреса:
    Украина
    Не ФАЛ а Sig 551
     
  24. Voglas

    Voglas Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    460
    Адреса:
    West
    В нього АКМи завертають для трансортування)))