Марш УПА у Львові

Тема у розділі 'ВИК "Pi. Btl. 175"', створена користувачем Лесик, 5 гру 2013.

  1. Лесик

    Лесик Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.110
    Адреса:
    Україна
    Ото нарешті сьогодні забрав фото, які давно обіцяв))) Тримайте хлопці.
     

    Images:

    DSC_5532.JPG
    DSC_5531.JPG
    DSC_5528.JPG
    DSC_5406.JPG
    DSC_5280.JPG
    DSC_5266.jpg
    Останнє редагування: 5 гру 2013
    Rudolf Ribbentrop, Franz Schneider, yuro та 9 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Пісняр 7-го армійського корпусу Вермахту. Liederbuch des VII. Korps. Видавництво Generalkommando VI...
      2200 грн.
    2. Похоронка на німецького зенітника. Загинув на східному фронті.
      200 грн.
    3. Книга с нотами 66 знаменитых маршей. Мартовский альбом. Страницы все.
      1310 грн.
    4. Німецька книга “Narvik im Bild” (Нарвік в ілюстраціях), присвячена окупації Норвегії і битві за міст...
      2000 грн.
    5. Інциклопедія старовинна дуже цікава виробництва Франціі 1906 рік.
      550 грн.
  3. Volk-71

    Volk-71 Feldwebel

    Повідомлення:
    404
    Адреса:
    Украина K.G."Dnjepr"Pi.Btl.175
    Мерс как всегда(заводится с пол ТОЛЧКА)Молодцы!!!
     
  4. Alex Kress

    Alex Kress Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    585
    Адреса:
    Украина, г.Бровары
    Молодцы! ЕСТЬ ОГРОМНОЕ ЖЕЛАНИЕ ПОБЕГАТЬ С ВАМИ (залишилось ще трошки, сказав Лесик, за тою горкою, он до тієї горки...)
     
    Лесик подобається це.
  5. Helmut Raiser

    Helmut Raiser General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    204
    Лоти
      на продажу:
    7
      продані:
    379
    Повідомлення:
    6.655
    С толкача по одной причине - отсутствует бюджет на новый аккумулятор. А в остальном блеск - своим ходом 30 с лишним км по трассе и городу. Даже маршрутки обгонял :)