А был ли мальчик?

Discussion in 'Курилка' started by Allex761, Nov 2, 2013.

  1. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,065
    Location:
    Лісостеп
    http://regnum.ru/news/polit/1727515.html

    Это как? :eek::confused:
     
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 2 шт.)
      Ціна за пару Стан нових
      750 грн.
    2. Ось така каска із кавером, розмір наче S
      353 грн.
    3. Легке Б/в,без пошкоджень.
      750 грн.
    4. Абсолютно новий , 4 точки скиду , балістичні пакети ( перед , зад , шия , боки , напашник) ,+ плити...
      6000 грн.
    5. Балістичні пакети від корсар м3мп-6, Груди/спина, розмір Л. Заміри: перед (40х36см), спина (48х37см)...
      1000 грн.
  3. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Messages:
    8,070
    Location:
    Лодомерія
  4. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,065
    Location:
    Лісостеп
    Може, плюньте Ви на ту історію СРСР 45-53, тут он які речі відбуваються :eek:. І зовсім свіжі, майже всі фігуранти живі, запитати можна ;).
     
    Суер*Выер likes this.
  5. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Messages:
    8,070
    Location:
    Лодомерія
    Якщо по процедурі, то їх варто не запитувати, а допитувати.
    А по тій :smile_19:історії - як вам таке, що живого Сталіна скинули з поста Прем"єра?:smile_6: І призначили тов. Косячкова головою Госплана....
     
  6. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,065
    Location:
    Лісостеп
    Та нехай пише, папір все стерпить, будь-які фантазії. За пів року які, якщо вірити нашому досліднику, пройшли з часу "тихого перевороту" до смерті Сталіна, за бажання останнього вже Хрущов, Берія та всі інші давно тачку катали б (якби пощастило). Або в Мексиці книги писали ;).
    А так, виходить, влаштували переворот, а товариш Сталін на це все спокійно дивиться і чогось чекає? :confused:

    У тій же книзі написано, що Василевський (Міністр оборони СРСР 1950-53 роки) був повністю довіреною особою та висуванцем Сталіна. Що заважало покликати, та сказати: "Товаришу Василевський, а принеси мені завтра вранці голови Микити Сергійовича та інших". Думаю, приніс би ;).

    А в "Правді" вранці написали б, що вони були чилійськими шпигунами, та й вся пісня.
     
  7. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Messages:
    8,070
    Location:
    Лодомерія
    То ви (не при ночі сказано) Б-мєрзкого Суворова цитуєте? Я говорив дещо про інакше. За об"єднаний Пленум березня 1953р. А якщо про ХІХ з"їзд - то ту всю істерію розпочав Жуков, але не Георгій.
    А Берія таки був кандидатом, але не просто на тачку. Менеджером він був аж занадто ефективним. Мухін, Мартиросян і К збрехати не дадуть.