Невже ми колись були такі....

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Oct 24, 2013.

  1. obuch59

    obuch59 General-major

    и головки магнитные особенные искали у меня электоника(майфун была)
     
  2. Интересные лоты

    1. Оригинальные "арктические" рукавицы армии США для экстремально холодной погоды. Внешняя ча...
      750 грн.
    2. Комбинированные демисезонные перчатки. Тонкая мягкая кожа., шерстяная пряжа. Подкладка из микрофлиса...
      120 грн.
    3. За допомогою затиску від Mechanix Wear можна кріпити рукавички до поясу або кишені. Це дозволяє завж...
      150 грн.
    4. Перчатки кожа, размер 9 ВНИМАНИЕ! Оплата: полная предоплата или предоплата доставки в две стороны...
      200 грн.
    5. Абсолютно новые. Номер карты старый поэтому уточняйте.
      190 грн.
  3. PVV

    PVV Oberleutnant

    Messages:
    1,839
    Location:
    Владивосток
    По мне, и там и здесь - просто воспоминания. О не совсем нехороших временах, ведь там была наша молодость:smile_12:.
     
  4. obuch59

    obuch59 General-major

    В мене от Батька лишилося одна медаль Ветеран труда(1927рик) зробив рамку,портрет,и медаль-на спогад дитям
     
  5. консерватор

    консерватор General-leutnant

    і хтож оце наважився спалити осередок культури і мистецтва? ану зізнавайтесь то ви зробили? помстились за те що вам та грати мало часу відводили за ті 20 копійок. га?
     
    Oprishok and obuch59 like this.
  6. консерватор

    консерватор General-leutnant

    а я і зараз молодий, а те що сивина вже лізе так то тке. то житє.
     
  7. Semen88

    Semen88 Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,019
    Location:
    Тернопіль
    Ні, не я. То напевне кабак горів,з немісцевою назвою.
    Друга діда медалі продали певне в 95 році,а мій дід мені Мітунса подарив ще як мені було 8 років. Вот мені розуму хватило, його незагнати. :)
     
    Last edited: Oct 26, 2013
  8. PVV

    PVV Oberleutnant

    Messages:
    1,839
    Location:
    Владивосток
    Молодой, это состояние души! Я в 50 могу такую муйню замутить, которая в 20 и не снилась:eek:
     
    BenUA, Veter-59, Oprishok and 3 others like this.
  9. obuch59

    obuch59 General-major

    Подержу (а мы такие):smile_15::smile_13:
     

    Images:

    я-2011.jpeg
  10. консерватор

    консерватор General-leutnant

    коли нам по 20 було на таке розуму не вистачало. тоді тільки за дівчат думали а зараз вже є час поміркувати спокійно та побещкетувати з розумом.
    от тільки оточуючі чогось іноді скоса дивляться але то не проблема. най заздрять.
     
    Veter-59, Oprishok, casio and 2 others like this.
  11. PVV

    PVV Oberleutnant

    Messages:
    1,839
    Location:
    Владивосток
    На каждую гайку найдём нужную головку;)
    P1060663.jpg
     
  12. рональд

    рональд Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,075
    Location:
    Balta Libere
    Ну тоді ось вам і моя світлина.;)
    Изображение 044.jpg
     
  13. консерватор

    консерватор General-leutnant

    а я і не знаю де мої світлини, десь в ноуті є але де їх там шукати? та і чи є вони взагалі. не люблю я це діло.
     
    obuch59 and Oprishok like this.
  14. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    7,061
    Location:
    Ukraine
    При нагоді вітаю всіх з святом антамабіліста.Ні цвяхів.ні *мусора*на життєвій дорозі Вам всім.З повагою.
    Зара прийде камрад.пшонянна каша з шкварками.помідори квашені.оселедець.І монополька.Фото пізніше.
     
    obuch59, Oprishok, сеня73 and 3 others like this.
  15. PVV

    PVV Oberleutnant

    Messages:
    1,839
    Location:
    Владивосток
    Главное знать какими раньше мы были;)
    Где-то тут я, 33 года назад:
    школа.jpg
     

    Images:

    школа 2.jpg
  16. консерватор

    консерватор General-leutnant

    і я вітаю. :beer:
    якось це не по нашому. я кашу маю на увазі. бо якщо каша то з маслом, а якщо зі шкварками то це вже цілий куліш. :D а як співати почнете то голосніше. мо я почую та теж підспіваю. та і касіо теж повинен почути. от і буде квартет а мо іще хтось приєднається то вже цілий хор буде.
     
  17. консерватор

    консерватор General-leutnant

    а на авке теж ви тільки в дитинстві? бо ну дуже схожі.
     
  18. PVV

    PVV Oberleutnant

    Messages:
    1,839
    Location:
    Владивосток
    Реинкарнация наверное:oops: А размером репы чем-то похож;)
    P.S. Немного не правильно ляпнул... Надеюсь, что пацан с моей аватарки жив и ныне.
     
    Last edited: Oct 26, 2013
  19. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    А Парторг де :eek: ? Він жеж геть рядом , ви що його в льох закрили , ану признавайтеся .
     
  20. SOVA1

    SOVA1 Feldwebel

    Messages:
    224
    Location:
    Украина Бровары
    Як надумаєтесь співати,про мене не забудьте! Я багато натхненних пісень знаю:smile_12:
    Консерваторе,покажи світлину,коли ти льотчиком був:)
     
  21. консерватор

    консерватор General-leutnant

    та парторга десь чорти носять. і взагалі він ані співати ані слухати співи невміє. від його співів в природі припиняється мутагенез і все навкруги гине.
    ті і не митець він, не митець!
    то вне не до мене а до дядечка вітер. най він голосніше співає щоб і до тебе співи долетіли. ми то тут поряд один з одним. меньш 100 кілометрів на коло. а от до тебе трохи далі.
    точно. я її зараз знайду.
    ти там як? як погода в вас,снігу іще немає?
     
  22. консерватор

    консерватор General-leutnant

    дякуючі пані Ові я знайшов свою світлину. ось я колись таким був.
    [​IMG]
     
    юквест, PVV, obuch59 and 5 others like this.
  23. SOVA1

    SOVA1 Feldwebel

    Messages:
    224
    Location:
    Украина Бровары
    А я ось на фронт ходила;)
    Який сніг? Ще зарано,плюс дванадцять а звечора такий був туман,ледве додому втрапила.
     

    Images:

    DSC03910.JPG
    юквест, PVV, obuch59 and 5 others like this.
  24. консерватор

    консерватор General-leutnant

    і як сходила?
    а коли туман то треба вмикати жовте світло. в тебе є жовте світло? хоча б ліхтарик. а іще треба постійно подавати гудки та вмикати сирену.
     
  25. SOVA1

    SOVA1 Feldwebel

    Messages:
    224
    Location:
    Украина Бровары
    Такого туману давно не пам"ятаю. Вже за десять кроків нічого не видно, моторошно і все здається ніби у ньому щось ворушиться і підкрадається. А чути чогось погано,як через вату (чи то так мені з переляку?)
     
  26. консерватор

    консерватор General-leutnant

    в тумані взагалі різні примари та потвори ховаються. ууууууууууууууУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ!
     
    obuch59, casio and SOVA1 like this.