англичанка гадит

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von AleFF, 23. Mai 2013.

Status des Themas:
Es sind keine weiteren Antworten möglich.
  1. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Beiträge:
    8.070
    Ort:
    Лодомерія
    Годовщину сегодня праздновали?
     
    1. (в наличии 2 шт.)
      Контрактні вогнетривкі штани Армії США - U.S. Army Combat OCP Uniform trousers Колір - Digital Camo...
      1649 грн.
    2. (в наличии 1 шт.)
      Штани Army Combat Pants Gen 2 Стан: Нові. Розмір MRegular Пояс 45 Довжина 106 см
      4100 грн.
    3. (в наличии 2 шт.)
      В комплекті Вогнестійка термобілизна (штани-кальсони) UNITED JOIN FORCES FortiFlame Base Layer 1 (но...
      2799 грн.
    4. Виробництво “Dakota Outerwear Co.”, зроблено в США. MRS ABU Mobility Rain Pants Military USAF, Men&...
      677 грн.
    5. Нові штани Від легендарної фірми BlacKhawk Колір Aor1 desert Інтегровані 4 турнікети в на бічних ка...
      6000 грн.
  2. 3aMeC

    3aMeC Feldwebel

    Ох уж этот хм...эм... еврейский юмор.:D
    Вопросом на вопрос вас не нужно учить отвечать.
    Так что за годовщину за такую мы праздновали? Вы так утвердительно о этом спросили...
     
    Андрей V und Kestner gefällt das.
  3. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Beiträge:
    8.070
    Ort:
    Лодомерія
    96-ую Октябрьскую годовщину, товарищ. За которой, как нам тут раз"яснили, тоже таки стояла англичанка.
     
    Kestner gefällt das.
  4. Революции батенька, революции... Не слушайте побасёнки Генштаба.:D
     
    Андрей V gefällt das.
  5. 3aMeC

    3aMeC Feldwebel

    А я думаю - да шож такое - все партийцы радостные ходють - один я - козни загнивающего капитализма разгадываю - хожу туда-сюда. Чуть пенсне не разбил.

    Так это надо ж отметить. Что будем?:D
     
    Kestner gefällt das.
  6. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Beiträge:
    8.070
    Ort:
    Лодомерія
    По-пролетарски: канонічньій стєкломой с сємками.
     
    Kestner gefällt das.
  7. 3aMeC

    3aMeC Feldwebel

    Нет - побойтесь Ях...э-э-э...Бога, уважаемый. Партноменклатура это пить не будет.:D
    Столичную там, Московскую можно. Балтийского разлива можно даже.
    И никаких излишеств в закуске - всё скромно - малосольные огурчики, сальцо порезанное, зелень немного, да хлебушек. А много ли простому пролетарию надобно?
     
    Андрей V gefällt das.
  8. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Beiträge:
    8.070
    Ort:
    Лодомерія
    Зараз накличете нашого Вожжа і Учителя. Він же ж на звук цього слова реагує. Щоб потім не казали, що я не казав.
     
  9. Kestner

    Kestner Oberleutnant

    Попробовал изобразить всё то, что ты Игорь, с такой любовью о себе (в стихах) написал...;):oops: это ж надо так себя любить любимого!:D Здесь и "крЫжана недовіра в очках" и "лбіще тверді - аки дуб":eek: ... и на судейской вишиванці "жидоукрський тризуб" (слова твои! а то ещё на мени подумаютЬ!):oops: Ну и голова ... як гарбуз!o_O

    Говорил я тобэ ... не сей вітер! :D
     

    Images:

    4dc5021c91716#2.JPG
    Андрей V gefällt das.
  10. Freser

    Freser ЗамКомПоМорДе.

    Так, картинки пошли. Кестнер колитесь - вы чей агент?
     
  11. kot-begemot

    kot-begemot General-leutnant

    Beiträge:
    21.553
    Ort:
    Украина
    Английский....Зазіхає на незалежність. Намагається створити жидоукраїнську Лодомерію на чолі з отм страшним Супер Виєром, нехай йому...
     
  12. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Beiträge:
    8.070
    Ort:
    Лодомерія
    Лихие пролетарии,
    Закушав водку килечкой-
    Ползут в свои подполия
    Налаживать борьбу ()
     
  13. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Beiträge:
    8.070
    Ort:
    Лодомерія
    Я гляжу не себя-
    И глазам не вєГю.
    Неужели моей
    Будет вся Рассєя?
     
  14. Teodor Pauli

    Teodor Pauli Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    49
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    106
    Beiträge:
    1.293
    Ort:
    Львів
    Див пост №1031: "канонічньій стєкломой с сємками"

    Чи може за "спецрозподільниками" заскучили?.
    Так завжди було: на мітингах горлопанили : "гегемон - наше фсьо", а як за одним столом з пролетаріями баланду хлебтати - так ні-ні, - "отдєльно" столи вже накриті і комсомолки підм.. помиті.
     
  15. 3aMeC

    3aMeC Feldwebel

    Так така ж і думка.:D

    Ну так а как? Всё с подполья начиналось. И водку - килькой? Однако - не знал о такой гастрономической тонкости пролетариев. Вам то видней.

    Знаю даже адрес у себя - хотя ни разу там не был. Был в другом городе - но товарисчи по партии и там меня нашли сразу, и вытащили для неусыпной борьбы с гидрой капитализма.:D
     
    Андрей V gefällt das.
  16. Teodor Pauli

    Teodor Pauli Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    49
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    106
    Beiträge:
    1.293
    Ort:
    Львів
    Яке класне оправдання перед жінкою, коли зранку приповзаєш додому весь в помаді і в "бльостках" з ліфчиком в кишені.:D
     
  17. Norman2

    Norman2 General-major

    Beiträge:
    8.114
    Ort:
    СотоНатовск
    Так мені ніхто з команди бронепоїзда так і не пояснив - якщо англічанка гадить, то чому підтримувала Білих і давала їм танки? Якось не гарно виглядає, тут англія допомогла а її надалі лайном поливають.
     
  18. 3aMeC

    3aMeC Feldwebel

    Ну не знаю, не знаю. Я до такого не опускался - ползать перед женой весь в помаде с блёстками и бюстгалтером в кармане. А почему, знаете?
     
  19. 3aMeC

    3aMeC Feldwebel

    А хто є камандой бронєпоєзда, по-вашому? Можна цих відчайдухів поімєнно? Бо - треба ж знати - кого до Леніна "посилати", а кого - до Бандери.:D
     
  20. Teodor Pauli

    Teodor Pauli Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    49
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    106
    Beiträge:
    1.293
    Ort:
    Львів
    Та так, згадалися студентські оргії "комсомольські вечірки", "екватори" всякі, "проводи в армію", "зустрічі з армії", "помощь колхозу" і т.п.
    "Старшіє таваріщі" там теж "давали жару".
     
  21. Norman2

    Norman2 General-major

    Beiträge:
    8.114
    Ort:
    СотоНатовск
    Питанням на питання, невже? Просто мені якось дивно, замісь того щоб казати дякую що англічани їхню задницю рятували, деякі тут просто жовчью на англію капають. Нагадує невдячну собаку які кидаєш кістку, а вона на тебе все одно гарчить :)
     
  22. 3aMeC

    3aMeC Feldwebel

    Заразна штука, так? То, мо один лодомєрієц заніс на мене таку напасть.:D
    Та "аглічанє" і задницю любу без вигоди для себе прикривати не будуть.
    Мо то нагадати "опіумний гешефт" у Китай колись? От де китайці тоді були невдячними, та гарчали...
     
  23. 3aMeC

    3aMeC Feldwebel

    Вечірки. Вечірки! А то тут будєтє нагло врать і очєрнять свєтлиє ідєали.:D
     
  24. Norman2

    Norman2 General-major

    Beiträge:
    8.114
    Ort:
    СотоНатовск
    Зате отимали біліонний діамант по імені Гон-Конг :)
     
  25. 3aMeC

    3aMeC Feldwebel

    Так отож. І там біліонами не обійшлося.
    Фолкленди як вам? Теж усьо па-чеснаку? "Аргєнтіна-Брітанія - ту-зєро?"
     
Status des Themas:
Es sind keine weiteren Antworten möglich.