На матчі Україна - Польща будуть червоно-чорні прапори і портрети Бандери

Discussion in 'Курилка' started by Козак Голота, Oct 11, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Андрей V

    Андрей V Stabsfeldwebel

    Ну может и для процентов 10-ти Украины и символы, хотя думаю больше надуманные(получше то небыло для этих 10%)
    А чего немцев то символы ваши не мочили, а служили немцам? (немцы то до 6-8млн. украинцев то уничтожили, из них 4млн. мирных жителей)
    Это скорей антисимволы Украины...
     
    fokinlol and LAA like this.
  2. Интересные лоты

    1. Кобура для скритого носіння Британської поліції, додатковим магазином та рацією, б/в, але дуже гарно...
      450 грн.
    2. Універсальна кобура Стан нової,без нюансів. Кнопки,липучки цілі. Клапан для магазину і пістолета рег...
      300 грн.
    3. (в наличии 4 шт.)
      Нова, оригінальна, не використовувалась
      1050 грн.
    4. Включає клейку"липучку" смугу для кріплення до вашого KSG для карти патронів.(Хакі) Підход...
      170 грн.
    5. Камуфляжная маскировочная лента Многоразовая лента для маскировки оружия, фонарей и т. д. Клеится с...
      42 грн.
  3. Козак Голота

    Козак Голота Leutnant

    Messages:
    1,574
    Location:
    Харків
    Як ти встигаєш усюди насрати в темах? Весь час замислююсь ти чи школота чи просто конкретно поєхавший.
    Як може така каша в голові буть: фапаєш на Гітлера при цьому поносиш якихось служак Рейху. Хоча Бандера ним не був. Фапаєш на совок і при цьому кричиш про білу Європу і фапаєш на Південну Корею.Короче Кащенко по тобі плаче).

    До речі якщо щось не подобається вийди і посперечайся з ультрасами.Піди кинь пред"яви наприклад у себе в місті ультрасам Металургу які на останньому матчі робили перекличку "Слава Україні" і червоно-чорні вивісили прапори.
     
  4. Козак Голота

    Козак Голота Leutnant

    Messages:
    1,574
    Location:
    Харків
    Ти можеш звідси здриснуть троль? є купа тем де ти в стигаєш срати.От і рєзвісь там а тут не смерди.
     
  5. Андрей V

    Андрей V Stabsfeldwebel

    Да не, пытаюсь понять смысл знамен ОУН и портретов Шухевича и Бандеры на стадионе при игре "Польша-Украина".
    Если бы матч был "Галичина-Польша" было бы это понятно....
    Или если бы хотели поляков нажахать так целесообразней было бы Красный флаг СССР повесить(который их окупировал и до 90-х годов держал под пятой) или плакат кумачевый с надписью "Даешь Катынь 2013!" ...
     
    fokinlol and Dee Snider like this.
  6. Козак Голота

    Козак Голота Leutnant

    Messages:
    1,574
    Location:
    Харків
    Тобі й не дано зрозуміти.Ось до речі вопіющій нєслиханий случай! бандеравци акупіравалі харьковскіє трібуни
     
  7. Андрей V

    Андрей V Stabsfeldwebel

    :D:D:D (розмішив)..
    .

    До речі якщо щось не подобається вийди і посперечайся з ультрасами.Піди кинь пред"яви наприклад у себе в місті ультрасам Металургу які на останньому матчі робили перекличку "Слава Україні" і червоно-чорні вивісили прапори.[/quote]
    Я намагаюсь зрозуміти, а ти ображати знову:eek:Так це від тебе срач. (Хоча Школота-Голота більш в рифму)...
    А що сам фапаєш на психа що котів душив-це нічого? А що в тебе досвід на Кащенко, ти не дуже тут рекламуй, а то знову заберуть
     
  8. Андрей V

    Андрей V Stabsfeldwebel

    Це ви часом не з собою спілкуїтесь?(вам дзеркала протипоказані;))
     
    fokinlol likes this.
  9. Козак Голота

    Козак Голота Leutnant

    Messages:
    1,574
    Location:
    Харків
    Даремно:smile_9:


    У тебе сіра речовина відсутня в мозку.
    Все троля більше не годую.
     
  10. Андрей V

    Андрей V Stabsfeldwebel

    Вони й Львов і Київ в 40-х окуповували, тимчасово...
     
    fokinlol likes this.
  11. Ты это спрашивай у тех предателей из Партии рецидивистов, которые подметные письма полякам писали.
     
  12. Андрей V

    Андрей V Stabsfeldwebel

    А звідки ти взнав що в людей(в отличие от вас) мозок існує?:eek:
    А в тебе ферма тролів?
     
  13. Teodor Pauli

    Teodor Pauli Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    49
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    106
    Messages:
    1,293
    Location:
    Львів

    Друже, цей небіж Шварцкопфа ще місяць - два тому в епілептичному нападі писав про "голод в ЗУ". ПроФФесія у нього така. Платять за "лайки" від "сталіноправаславних".
     
  14. zaka

    zaka Stabsgefreiter

    Messages:
    187
    Location:
    Харьков Украина
    Сборная Украины должна победить , только не надо провакаций. Логика ФАРЄ в отношении многих символов странноватая, мягко говоря,но в данной ситуации с ней приходится считаться во имя нашей победы.
     
    Nobel likes this.
  15. Vlad78

    Vlad78 ЧЕРНЫЙ БАНЩИК Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    35
    Messages:
    8,351
    Location:
    Київ
    все... наговорились. тема закрыта.
     
Thread Status:
Not open for further replies.