Захищений телефон

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем j.wais, 4 жов 2013.

  1. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.121
    Адреса:
    Галичина
    Потрібен подарунок для похресника! 14 років.
    Зупинився на такому телефоні. Мій син, якому 15- каже що "туфта"!
    Можливо у когось уже такий є, або знає про нього щось? Буду вдячний за любу допомогу!
    http://chinatorg.org/product_info.php/products_id/181

    aokmg5cc7 (1).jpg
     
    1. Новый ремень. Карабины металлические. Есть петля-ремешок для подвеса на приклад Пересыл на покупател...
      190 грн.
    2. (в наявності 3 шт.)
      Многоразовая лента для маскировки оружия, фонарей и т. д. Клеится сама на себя, не требует дополните...
      50 грн.
    3. Ремень оружейный, реплика от ремня Magpul, Китай, но качественный, вся фурнитура добротная, QD магни...
      92 грн.
    4. Копія Magpul MS4 Dual QD Мulti-Mission Sling System. Ремінь обладнаний двома швидкознімними антабк...
      640 грн.
    5. (в наявності 6 шт.)
      Кобура пістолетна з міцної кордури. Колір хакі(пісок). Розмір 20 на 10 см. Ширина 5 см
      300 грн.
  2. SHTURM1973

    SHTURM1973 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    746
    Адреса:
    Украинка
    j.wais подобається це.
  3. VoldemarRUS

    VoldemarRUS Hauptmann

    Повідомлення:
    5.228
    Адреса:
    Россия РАмбур-Сити
    Сын правду говорит... бери сенсор игрушки чтобы закачивать и всякие штучки дрючки были типа GPS, акселерометра.А это какая то черепаха а не телефон.
     
    j.wais подобається це.
  4. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.121
    Адреса:
    Галичина
    Є перевірені сайти,де можна купити!
    Скажімо, ось
    тут: http://www.chinavasion.com/china/wh...terproof_Rating_Quad_Band_GSM_Dual_SIM_Green/

    Вони у мене спортсмени! Люблять активно відпочивати! Мілітарі- їхній стиль! Син каже що туфта тому, що не має GPS. А ігри... там на них ігор вистачить.
     
  5. VoldemarRUS

    VoldemarRUS Hauptmann

    Повідомлення:
    5.228
    Адреса:
    Россия РАмбур-Сити
  6. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Україна.
    Нормальный мужской телефон. Наверное куплю такой себе. Мне не нравятся современные гламурно-клубные для реальных пацанов. Хотя для 14-ти летнего такой телефон не годится, по его мнению будет полный отстой может даже обидеться.
     
  7. killdoz

    killdoz Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    557
    Адреса:
    Leocity.ua
    j.wais подобається це.
  8. Maks007

    Maks007 Moderator

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    286
    Повідомлення:
    4.315
    Брал себе такой http://www.aliexpress.com/item/leno...z-4-5-inch-QHD-Screen-1GB-RAM/1080408034.html
    Но теперь понимаю что переплатил - камера в нем отстой, нет там этих мегапикселей в реале.
    можно ещё взять такую машинку http://www.aliexpress.com/item/Leno...Core-4G-ROM-Smart-Phone-Black/1333729679.html
    Хотя вся эта реклама - водоницаемость, гарилаглас и т.д. - понты и вранье, никто не будет его менять если вы его утопите или разобьете уронив где-то.
     
    j.wais подобається це.
  9. FoxMulder

    FoxMulder Vëzhgues

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1742
    Лоти
      на продажу:
    25
      продані:
    3.174
    Повідомлення:
    14.905
    Адреса:
    Квантико,штат Вирджиния
    Samsung B2710 Xcover - недорого и вроде хвалили его люди.

    samsung-b2710_20269_5234_enl.jpg
     
    j.wais подобається це.
  10. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.121
    Адреса:
    Галичина
    Ці телефони, як на мене, занадто гламурні!:D
    Не чоловічі вони! Хоча, якщо в костюмі і краватці- не підійде стиль мілітарі! Якщо користуватись одним- потрібно вибирати щось середнє!
    Ось тут міняють: http://www.chinavasion.com/china/wholesale/Cheap_Mobile_Phones/?page=6
    Рекомендую! Сам не міняв, а ось товариш замінив! Крім того- дають гарантію від 1 року!
    А камера в любому телефоні- це понти! Хочеш добре фотографувати- купи фотоапарат! По іншому- ніяк!
     
    Maks007 подобається це.
  11. Maks007

    Maks007 Moderator

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    286
    Повідомлення:
    4.315
    Что меняют?
    Согласен что не очень милитари стиль, во ведь 21 век на дворе, все уже на андроиде давно, куча програмок-приложений к нему написано для навигации и всего что может пригодиться..
     
  12. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.121
    Адреса:
    Галичина
    Телефони браковані міняють!
    Та й андроїди є різні! Є ось такий Буфало!

    vcaose0h.jpg
     
  13. mishka402009

    mishka402009 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    Украина южный регион
    otomag.com.ua/index.php?action=group&slug=pda&sort=popular&v[1][]=Caterpillar,посмотрите на этот...
     
  14. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    7.128
    Адреса:
    Прокляте місце Червоної Армії