Выставка оружия

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Novikov79, 22 вер 2013.

  1. Novikov79

    Novikov79 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    2.427
    Адреса:
    Киев
    Слышал в Киеве скоро открывается большая выставка оружия и военных технологий а точнее с 25 сентября.В связи с этим есть вопросы: реально ли там-что нибудь купить или надо просто ходить слюни пускать? Так же интересно будет ли в связи с этим всеукраинский слёт коллекционеров в эту субботу?
     
  2. Цікаві лоти

    1. Ніж виробництва Франціі з руків'ям з рогу Товщина обуху 2,5 мм Люфту нема
      390 грн.
    2. Ніж великий міцний та надійний виробництва Франціі Товщина обуху 2,5 мм Люфт відсутній
      550 грн.
    3. Набір посрібленний виделка та ніж виробництва Франціі
      750 грн.
    4. Чайник вінтажний обмідненний виробництва Франціі Матеріал алюміній/латунь. Відмінний стан,новий. Ваг...
      750 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Набір столовий міцний металевий з Франціі новий. Вироблено у Китаї Ціна за 1 комплект. Набір міцний...
      250 грн.
  3. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    270
    Повідомлення:
    15.448
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    все реально. если есть разрешение на огн. и пару лямов на закупку.
     
    B A T подобається це.
  4. SAserg

    SAserg Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.828
    Адреса:
    г.Киев Украина
    :D а слёт 5 окт.
     
  5. B A T

    B A T Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.484
    Адреса:
    Горбачев - враг
    Та вы шо :eek:????....... ну наконец-то!!!! .... столько лет ждали , и тут вот ОНО - открытие :D !!!!! ...... Спешите посетить эту мегавыставку в первый день , а то на второй ничего не останется - усьо раскупять :D
     
  6. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    9.623
    Адреса:
    безмежні поля рапсу
    Якщо мені не зраджує пам"ять то в вересні 2011р. ( а може 2010р ) на лівобережці були одночасно в одному павільйоні виставка зброї , а в іншому зліт колекціонерів .
     
  7. Novikov79

    Novikov79 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    2.427
    Адреса:
    Киев
    Это многое меняет, спс за ответ.
     
  8. Novikov79

    Novikov79 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    2.427
    Адреса:
    Киев
    Кто-то был уже какие впечатления?