1 вересня 1939р. - хто поча Другу Світову Війну ?

Discussion in 'Курилка' started by KAISERLEMBERG, Sep 1, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Messages:
    8,071
    Location:
    Лодомерія
    Той же Черчілль: "Для поляків ще можна дещо зробити. А от З поляками - отнюдь."
    ----
    Разом з тим, я не люблю бути дурником "у старому польському преферансі", як тут нам вкручують деякі споживачі укродєрьма. Інтоксикація, що поробиш...
     
  2. Интересные лоты

    1. Аутел ево2 про, після падіння! На запчастини або під відновлення. Впав з невеликої висоти на ліву ст...
      6000 грн.
    2. (в наличии 4 шт.)
      Обстлютно новые батареи 6s5p
      1400 грн.
    3. Прокручується, наче не проблемний, не тонув. В Дніпрі можлива перевірка.
      1333 грн.
    4. Зовнішній стан чудовий Подивитися картинку немає можливості
      5000 грн.
    5. Дрон працює,при підключенні батки загораються всі лампочки(на фото є)Камера перевірена працює (на фо...
      13000 грн.
  3. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,067
    Location:
    Лісостеп
    Краснеккер likes this.
  4. Краснеккер

    Краснеккер Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,250
    Не знаю, не цікавився, просвітіть. А, що, таки "трус і бєглєц"?
    Я лишень знаю його маршрут і його драп-наказ 3.09.39
    Ридз-Смігли покинув Варшаву поїздом вранці 7.09.39. Десятого покинув Брест де не змогли нормально організувать звязок з армією. 13.09. виїхав із Коломиї в Залещики. Коли саме переправився в Румунію різні дані, але не пізніше ночі 17.09 на 18.09 Десь так, тільки іншим маршрутом драпав польський уряд. Зверніть увагу, все це відбувалося ДО совітського вторгнення.
    Ну, діти Гітлера може й воювали. Ми не знаємо всіх інтимних подробиць його буремної молодості. А, про інших "бонз" теж цікаве питання.
     
  5. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Messages:
    8,071
    Location:
    Лодомерія
    Переведённый из лагеря для интернированных на виллу бывшего премьер-министра Румынии 10 декабря 1940 года, Рыдз-Смиглы бежал в Венгрию, нелегально перейдя её границу.
    25 октября 1941 года Рыдз-Смиглы из Венгрии через Словакию инкогнито перебрался в Польшу, надеясь организовать и возглавить подпольную боевую организацию. Он прибыл в Варшаву 30 октября, встретился со Стефаном Ровецким (встреча была организована Стефаном Витковским, лидером одной из групп подпольщиков) и взял себе псевдоним Адам Завиша. Рыдз-Смиглы умер внезапно от сердечной недостаточности в возрасте 55 лет, 2 декабря 1941 года, всего через пять недель после его прибытия в Варшаву. Он был похоронен на кладбище Старые Повонзки под псевдонимом Адам Завиша.
    http://ru.wikipedia.org/wiki/Рыдз-Смиглы,_Эдвард
     
    рональд likes this.
  6. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,067
    Location:
    Лісостеп
    Їх діти не воювали з очевидних причин. Старший син Герінга - 1930 р.н., у Гімлера була одна донька - Гудрун, теж 1930 р.н., у Геббельса 6 доньок, всі малолітні. Дані щодо всіх дітей у гуглі є.

    Допускаю, що могли також бути старші діти позашлюбні, але то зовсім інша історія.
     
  7. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Messages:
    8,071
    Location:
    Лодомерія


    То він копіпастить регулярно, крайній раз - у липні 2013р. А після цього ті ж риги+комуністи просять у тих же поляків (які розв"язали 2 СВ, ага) засудити Україну за лодомерські події-43.
    Пора скасовувати рішення Нюрнбергу, чи не так?
     
  8. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,067
    Location:
    Лісостеп
    Давайте не будемо говорити про Гадю та його друзів-мудаків. То зовсім інша історія.
     
    Суер*Выер likes this.
  9. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Messages:
    8,071
    Location:
    Лодомерія

    Але ж - НЕ воювали:p. Як і нинішні "патрійоти-самастійнікі".
     
  10. Краснеккер

    Краснеккер Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,250
    Це говорить, що в нього таки було поняття про честь, але зовсім не знімає з нього персональної відповідальності за розгром.
     
    Суер*Выер likes this.
  11. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    "....всем твои ненавистные москали и наваляли." - :D:D:D всьцятися можна зі сміху! Ну ти КАЦО щось "холодної водички перепив" - за одного загиблого вояка ВЕРМАХТУ москалі до 12-ти
    "червонобудьонівців" вгробили! То це так "НАВАЛЯЛИ"???:D:D:D А чогож у червні 41 р. відразу москалі німчурі не наваляли ??? :D:D:D На що чекали ?
    Чому німчура вас батогами і на москальських трофейних танках у 41 р. за три місяці загнала аж до БІЛИХ ВЕДМЕДІВ ??? :D:D:D Чому уже після Сталінграду на Курській Дузі комуняки просили у німчури ПЕРЕМИРЯ ??? :D
    Ага, НАВАЛЯЛИ б ви німчурі у 41-45 р. якщо б не американські та англійські жиди вам не допомогли!
    Цілуйте у дупу своїх РЯТІВНИКІВ !!! :D:D:D

    ЖИДИ ВІЙНУ РОЗПОЧАЛИ, ЖИДИ ЇЇ Й ВИГРАЛИ !!! :D:D:D
    А москаликам дали жиди цукерку - нехай тішаться!!! :D:D:D
     
  12. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    Ти що КАЦО пробуєш невдачі москалів у 41 р. на інші народи перекинути ???:mad:
    Не вийде !!! Бо яка різниця якої національності солдат ??? Якщо він у формі РККА із червоною зіркою, виконує накази офіцерів котрі наказують москальською мовою, якщо його одіває, годує, озброює і дає йому накази МОСКАЛЬЩИНА - то він є МОСКАЛЬ !!!:D Бо РККА це МОСКАЛЬСЬКА армія!!!:D

    Ось як на цьому малюнку, який іменується
    "«Москалі» — солдати Російської імпері" там також і грузини і узбеки !:D
     

    Images:

    Russian_grenadiers_and_musketeers_in_1762.jpg
    Oprishok likes this.
  13. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    То ти КАЦО не знаєш ??? :D:D:D
    ВАЛІЗИ У КАТИНЬ ЗБИРАЛИ !!!:mad::mad::mad:
    Чи Катинь то теж не провина МОСКАЛІВ ???:D:D:D
     
    Oprishok likes this.
  14. Дмитрий131

    Дмитрий131 Stabsgefreiter

    Messages:
    221
    Location:
    Украина
    По гулите..подсказка... "Бромбергское кровавое воскресенье2.... поляки - убивают мирное население--- немцев 36-55 тысяч..... Вермахт= флот.... заступились....ВОЙНУ-РАЗВЯЗАЛИ ПОЛЯКИ.
     
  15. Секретарь горкома

    Секретарь горкома Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    А какие польские земли забрал СССР? Если забрал польские земли, значит был агрессором. Если не польские- тогда не был.:D
     
  16. Секретарь горкома

    Секретарь горкома Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    А Хатынь чья вина?
     
  17. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    Якщо забрав землі - то ОКУПАНТ ! :mad:
    А якщо напав на ПОЛЬЩУ - то АГРЕСОР ! :mad:
    Ех ти КАЦО !!! :D:D:D
     
    Oprishok likes this.
  18. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    Ну якщо перейняти манеру відповідати у твоєму стилі КАЦО, то получається
    що винуваті москалі, "бо якби москалі не організовували терористичні групи іменуємі "партизанен" то не було б жодної ХАТИНІ, КАЦО"!

    Отже винуваті МОСКАЛІ за жертви білорусів !!!:mad:
     
    Oprishok likes this.
  19. Секретарь горкома

    Секретарь горкома Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Так все таки чьи земли забрали? Польские или не польские. Определитесь для начала.
     
  20. chejen

    chejen Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    120
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    193
    Messages:
    11,222
    Правда,что ли? Германия напала на Польшу 1 сентября,а немецкие погромы в Бромберге произошли 3-4 сентября. Причинно-следственная связь ясна?
    И потом,для стотысячного городка,каким был Быдгощ\Бромберг в 30-х годах 55 тысяч убитых-это побасенка похлеще Холокоста получается)))
     
    рональд likes this.
  21. chejen

    chejen Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    120
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    193
    Messages:
    11,222
    Земли,которые состоянием на 17 сентября 1939 года входили в состав Польского государства-так достаточно обьективно?
     
    KAISERLEMBERG likes this.
  22. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    КАЦО ну як тобі іще пояснити, що АГРЕСОР це коли нападає і немає значення чи забрав він землі чи ні, бо можна напасти першому а війну програти. І получається що агресор один а окупантом став зовсім інший !!! :D:D:D

    P.S. А землі москалі всетаки чужі забрали, а не свої, КАЦО !!! :D:D:D
     
    Oprishok likes this.
  23. Секретарь горкома

    Секретарь горкома Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Объективно, но не информативно.;)
    Так все-таки з. Украина по праву принадлежала полякам или нет?
     
  24. Секретарь горкома

    Секретарь горкома Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Следуя такой логике может и агрессор. Только за год до этого Польша была агрессором и окупантом. А у нас тема кто войну начал! Получается пшеки с немцами ее раньше начали.
     
  25. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Messages:
    8,071
    Location:
    Лодомерія
    Краснорусскіє віддали їх полякам у 1921р. в Ризі.
    А по якому праву Україна належала СССР?
     
    Oprishok likes this.
  26. Секретарь горкома

    Секретарь горкома Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    По такому же праву по которому Украину заимели поляки т.е. по праву сильного.;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.