А что это пан Кестнер трапезничает в головном уборе? И что это пробивается справа из-под головного убора? Не пейс часом? Мила Куинс часом не Ваша родственница )))
Скажете тоже ... мы с Эдом, истинные арийцы! и он и я потомки российских немцев, только он - колонистов северного Кавказа, а я остзейских (прибалтийских) немцев. Фамилию Кестнер и сейчас имеют некоторые из моих родственников. Справа торчит ремешок от беретки!
Светлана Бастионовна и хвощызды. Паромщик, как всегда, не вылазиет из бана. --- (Утащено з к0ртиног.)
Леша - просто харизматичный мачо!! "Клинт Иствуд и Слай Сталлоне - в одном флаконе".... О как ! прям рекламный слоган паходу сваял...
Суер*Вьіер, праворуч, розповідає Лікантропу, прямо, та Кестнеру,ліворуч, про те як важко жити коли навкруги одні хвашизди та іще і кролі по 50 кіл бігають та на людей кидаються.
ТО часом не той дядько з проводами, котрий біля рубильника мешкає та котрого пан Суер*Выер ляктризувати хоче?
Портрет однієї церковної миші у своему закутку. Та фото їжачка до знайомства з пляшкою бурякового самогону.
Та я знаю що актор Але ж як схожий на "головного електрика всЄх врЄмьон і народов" Наче брат близнюк.
то так би і писав що знаєш. а те що він може бути братом то набагато ліпше ніж те що він може бути сестрою. може їх у дитинстві розлучили, чи загубили одного чи мо цигани вкрали. от і пішов він по небезпечному шляху та став актором, чи електриком.
Ти тільки глянь на ролі в театрі і на фільмографію - http://ru.wikipedia.org/wiki/Раков,_Виктор_Викторович От як можна встигнути і на Райберті сидіти,і постійно в кіно зніматись ?
то точно? тепер всьо ясно чого він так не часто з'являється тут,тему закинув. заклопотаний зараз, мабуть знімається у черговому фільмі.
Та є тут одна така особистість, що волає на весь форум несамовито про те, що бідніший за церковну мишу. Доречі, якщо в гуглі, на пошуку картинок закинути запит то можна дізнатись хто найбідніший в нашій державі.