На Николаевщине новая война?? опять людей мочат...

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Korleone1981, 1 июл 2013.

Статус темы:
Закрыта.
  1. Korleone1981

    Korleone1981 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    586
    Адрес:
    Ukraine
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 10 шт.)
      Рідкісний ММГ тубус від гранатомета морської піхоти США Mk153 SMAW. Гарний колекційний варіант на по...
      1250 грн.
    2. (в наличии 1 шт.)
      Набір ммг 5.56 м855 ( в лоті все що на фото)
      300 грн.
    3. (в наличии 50 шт.)
      Хорошее состояние.Не согнуты.​
      20 грн.
    4. (в наличии 214 шт.)
      Гильза 12.7х99 с пулемета Браунинг М2. Маркировки LC Цена за 1штуку
      17 грн.
    5. (в наличии 44 шт.)
      Гильза алюминиевая 30х113мм пулемета M230LF Bushmaster среднекалиберной автоматической пушки. Цена з...
      50 грн.
  3. gantz

    gantz Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    36
    Сообщения:
    3.598
    Адрес:
    украина сумы
    открывайте счет на танковую колонну" в помощь фронту".
     
  4. vladis777

    vladis777 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.533
    Адрес:
    шам
    эту херню в форме, которая у нас, милицией назвать нельзя. если бы люди повесили пару начальников райотделов то другие отморозки в форме думали бы потом, что творить беспредел опасно
     
    velikan, CFC, DarkElf и 6 другим нравится это.
  5. Полимер

    Полимер Stabsgefreiter

    Сообщения:
    129
    Адрес:
    СССР Донбасс
    Какие начальники такие и подчиненные, ни чести ни совести.
     
    Парторг, Korleone1981 и Veter-59 нравится это.
  6. vladis777

    vladis777 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.533
    Адрес:
    шам
    а сейчас у нас в милицию идут работать бездельники , которым нихрена делать не хочется. им бы только жопу на стуле в отделе греть , бухать и развлекаться. сколько людей сбили мусора и прокуроры бухие и никого не наказали еще. а уже пора за грехи отвечать козлам
     
    DarkElf, ArtBorsuk, Парторг и 3 другим нравится это.
  7. Полимер

    Полимер Stabsgefreiter

    Сообщения:
    129
    Адрес:
    СССР Донбасс
    На одном месте задним числом увольняют на другом за хабар берут.
     
  8. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    7.061
    Адрес:
    Ukraine
    Повісити за містом.і нехай висять.поки розсипляться.А до цьго йде.Вже так замордували людей.сукидли.:mad:
     
  9. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.067
    Адрес:
    Лісостеп
    Не припомню, чтобы за время независимости райотделы громили. Сейчас по 1+1 показали, что и "коктейль Молотова" в ход пошёл.
    Да, что-то не в порядке в государстве нашем...
     
  10. ДАГОТ

    ДАГОТ Major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Сообщения:
    2.902
    Адрес:
    Украина
    Там ,вроде , в эти минуты взяли штурмом райотдел , менты и чиновники в подвале забаррикодировались , машины во дворе побили... Серьезная хрень...такого еще небыло ,могут и до утра подвальные не дожить ,если беркут не подоспеет.
     
    velikan, ДжорДж БушЪ и Korleone1981 нравится это.
  11. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.067
    Адрес:
    Лісостеп
    "Беркут" подоспеет, наверняка приготовились, да только чем всё закончится... Хреново, одним словом...
     
  12. Вэк

    Вэк Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    12.995
    Аплодирую стоя всем, кто штурмует.. может и не добьются ничего, может кого-то травмируют...
    но стоять и смотреть на это беззаконие нету больше сил...
     
    denisik4, Сотник1, Viktor 7 и 17 другим нравится это.
  13. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    будемо сподіватись на краще. що бєркут не встигне.
    З.І. але то я мирна та добра людина.
     
    Viktor 7, DarkElf, killdoz и 5 другим нравится это.
  14. SHEVA1967

    SHEVA1967 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    5
      проданные:
    15
    Сообщения:
    1.298
    Адрес:
    Украина
    Ну видать на Николаевщине еще не превелись мужики, умеют и хотят постоять за своих женщин. БРАВО!!!!:smile_15::smile_16: _
     
    denisik4, Tacitus, Nikita_Kharkov и 5 другим нравится это.
  15. Полимер

    Полимер Stabsgefreiter

    Сообщения:
    129
    Адрес:
    СССР Донбасс
    Деградация дает плоды.
     
  16. vladis777

    vladis777 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.533
    Адрес:
    шам
    будемо сподiватись що беркут не встигне визволити своiх удодiв з пilдвалу
     
    Viktor 7 нравится это.
  17. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    http://nikvesti.com/news/politics/43454
     
    Вэк нравится это.
  18. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Сообщения:
    3.488
    Адрес:
    Бурштинштадт
    Задзвонили у всі дзвони,
    По всій Україні;
    Закричали гайдамаки:
    «Гине шляхта, гине!

    Гине шляхта, погуляєм,
    Та хмару нагрієм!»
    Зайнялася Смілянщина,
    Хмара червоніє.

    А найперша Медведівка
    Небо нагріває.
    Горить Сміла, Смілянщина
    Кров'ю підпливає.

    Горить Корсунь, горить Канів,
    Чигирин, Черкаси;
    Чорним шляхом запалало,
    І кров полилася

    Аж у Волинь. По Поліссі
    Гонта бенкетує,
    А Залізняк в Смілянщині
    Домаху гартує.

    Т.Г. Шевченко "Гайдамаки"
     
  19. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    7.061
    Адрес:
    Ukraine
    Я народився і виріс в Кривому Озері.22 км. від Врадіївки.Радий за земляків.Нехай суки знають.що так дальше вже не можна.Це як треба було гнобити людей.щоб так все поперло.Молодці.
    І ще повіє огонь новий з Холодного Яру.
     
    denisik4, velikan, DarkElf и 11 другим нравится это.
  20. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    судячи з коментарів що до події у врадіївки в людей терпець ось-ось урветься. а тоді ніякий бєркут вже не врятує, бо не буде кого та і кому рятувати.
     
  21. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.067
    Адрес:
    Лісостеп
    Лізти в підвал була погана думка. Зараз можуть будинок запалити, разом з підвалом, та й уся пісня. А там шукай вітра.
     
    CFC, Парторг, vladis777 и ещё 1-му нравится это.
  22. SHEVA1967

    SHEVA1967 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    5
      проданные:
    15
    Сообщения:
    1.298
    Адрес:
    Украина
    Пане Консерватор Ви таки Консерватор, а як на вашу думку зараз у відділку ментури місцева публіка що променад влаштувала, як раз терпець уже і увірвався. Питання в тому що буде далі? Чи дозволимо беркутятам і іншим вірним псам режиму познущатись не тільки над згвалтованою, а й над нашими браттями?
     
    ArtBorsuk нравится это.
  23. SHEVA1967

    SHEVA1967 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    5
      проданные:
    15
    Сообщения:
    1.298
    Адрес:
    Украина
    Думка дійсно погана, але найгіршою "думкою" була та, яка у тих трьох покидьків виникла та штовхнула їх на таке скотство. Та в принципі вони то й думками не богаті.
     
  24. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    провокуєш?;):D
    а якщо без жартів то в багатьох коментарях до новини зустрічав пропозицію запалити. погано що нема прямої трансляції щоб побачити що там зараз коїться бо на ранок прокинешся, а вся країна вже палає.
     
  25. SHEVA1967

    SHEVA1967 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    5
      проданные:
    15
    Сообщения:
    1.298
    Адрес:
    Украина
    Пане Консерватор, коли у країні так смердить ПРдунами і їх холуями, то кращий запах зранку це запах напалму!
     
    Carl Zebisch, studentgr53, velikan и 7 другим нравится это.
  26. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.067
    Адрес:
    Лісостеп
    У них думок не було. Та й не правоохоронці вони. Так, звичайна потолоч :p. Якщо "підвальні сидільці" зараз виштовхають Дрижака за двері, я плакати не буду.
     
Статус темы:
Закрыта.