Фотоапарат на оцінку

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Sacha, 16 тра 2013.

  1. Sacha

    Sacha Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    39
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    70
    Повідомлення:
    1.113
    Знайдено на ганспозиціях, що може коштувати?
     

    Images:

    SAM_1787.JPG
    SAM_1788.JPG
    SAM_1789.JPG
    SAM_1791.JPG
    SAM_1793.JPG
    SAM_1794.JPG
    SAM_1795.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Китель канадской армии, периода Второй Мировой. Отличное состояние, все пуговицы на месте. Хороший ч...
      3000 грн.
    2. Кокарда Люфтваффе. Алюміній. Нульц!
      1600 грн.
    3. Оригінальний копаний орел СС з клеймом. Матеріал цинк. Залишки морозного сріблення. Крила лікувались...
      3675 грн.
    4. (в наявності 10 шт.)
      Загальновійськова петлиця. Нуляча!
      600 грн.
    5. Рідкісний Орел на головний убір кригсмарине, для півдейного фронту (африка). Чудовий стан
      3600 грн.
  3. НКО_СМЕРШ

    НКО_СМЕРШ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    2.022
    Адреса:
    Canada
    работает не работает? состояние линз?
     
  4. Sacha

    Sacha Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    39
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    70
    Повідомлення:
    1.113
    Ричажки на об'єктиві зводяться і клацають, шторка відкривається і закривається. Через лінзу видно як спрацьовує шторка. Всі механізми з цифрами на об'єктиві крутяться. Через маленьке квадратне віконце все видно, маленький квадратик в ньому є. Кнопка зверху корпуса не клацає - можливо без плівки не працює, не знаю. Плівки не маю, тож фотографувати не пробував.
     
  5. БИЛЛИ

    БИЛЛИ Feldwebel

    Повідомлення:
    2.149
    Адреса:
    остров крым
    150грн.из-за утраты покрытия из кожи.а так камера интересная на широкую пленку- можно попробовать восстановить.
     
  6. НКО_СМЕРШ

    НКО_СМЕРШ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    2.022
    Адреса:
    Canada
    Да я думаю гривен 250, судя материалу из Вики он под 35мм плёнку которая сейчас в свободной продаже ещё.. модель выпускалась с 1936 по 1950 год.. http://en.wikipedia.org/wiki/Kodak_Retina
     
    Luftshtutz та ivanunat@ukr.net подобається це.
  7. Metalliumus

    Metalliumus Schütze

    Повідомлення:
    31
    ну если попасть на коллекционера то можно и нормально за него выручить... а так 300 грн - потолок... имхо
     
  8. Agent_007

    Agent_007 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    3.680
    Адреса:
    Украина
    Согласен с оценкой 300 грн. Хотя видел продают и по 1000 грн....но не факт, что покупают. А на ганс позициях его обронили после войны, так, как он выпускаться начал с 1949 года
     
  9. НКО_СМЕРШ

    НКО_СМЕРШ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    2.022
    Адреса:
    Canada
    в вики по ссылке выпуск с 36 по 50..г.
     
  10. Agent_007

    Agent_007 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    3.680
    Адреса:
    Украина
    Действительно так, многие путают его с послевоенным продуктом. Ошибся. Прошу прощения. А номерок можно сфотографировать?!
     
  11. Sacha

    Sacha Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    39
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    70
    Повідомлення:
    1.113
    А де на ньому знаходиться номерок?