1. Сьогодні 22.06.2026 о 15-40 до 16-00 будуть проводитись технічні роботи Вибачте за незручності.

Бутилка LANDSKRON

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем SH9, 4 тра 2013.

  1. SH9

    SH9 Oberschütze

    Повідомлення:
    65
    Адреса:
    Україна
    Підкажіть будь-ласка ціну на таку бутилку і де її можна продати (ссилку). На скільки я розумі, це Німецька бутилка з під пива.
     

    Images:

    DSC01152.JPG
    DSC01153.JPG
    DSC01155.JPG
    DSC01158.JPG
    DSC01157.JPG
    DSC01154.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Стебель затвора на Маузер к98 состояние хорошее
      5300 грн.
    2. База прицела Mauser 98k.
      1400 грн.
    3. Тыльник Маузер К98. Складской. Остатки воронения. Поздний, на конец войны. С боковыми отверстиями.
      1100 грн.
    4. Изготовлено по чертежам, технологии и ТУ оригинала (1.7.1941 г. Mauserwerke A.-G., Oberndorf a.N.) д...
      125 грн.
    5. Приклад на Маузер к98 состояние хорошее по фото
      12500 грн.
  3. анатолий.

    анатолий. General-leutnant

    Повідомлення:
    16.127
    Адреса:
    Крутого хутора
  4. SH9

    SH9 Oberschütze

    Повідомлення:
    65
    Адреса:
    Україна
    Дякую !!!
     
  5. Анатолий Kammora

    Анатолий Kammora Obergefreiter

    Повідомлення:
    94
    Адреса:
    Украина
    могу предложить 150 грн.
     
  6. Анатолий Kammora

    Анатолий Kammora Obergefreiter

    Повідомлення:
    94
    Адреса:
    Украина
    30 дол.
     
  7. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.121
    Адреса:
    Галичина
    Думаю, модератор запропонує Вам більше!:D
    А якщо серйозно- я б за 150 грн. віддав, а за 250 ще й пиво поставив:D !
     
    Pum_purum подобається це.
  8. SH9

    SH9 Oberschütze

    Повідомлення:
    65
    Адреса:
    Україна
    Модератор, що вміє то тільки ціни збивати на товар, а потім копійки за цей товар пропонувати )))). Пишу тому, що маю лічний досвід, пробували уже в мене так товар купляти )))