Расстрельные полигоны в ссср

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем B A T, 4 бер 2013.

  1. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Повідомлення:
    8.069
    Адреса:
    Лодомерія
    Ото перейшов на регіональну мову - і почались труднощі перекладу. Я ж не про втілення, а про інше.
    Втілення - то ваш зламаний серед літа кондиціонер.
     
    1. Назва - Кітель ДПСУ Стан - новий Колір - вудланд Матеріал - Rip-stop, комбінована тканина Комплектац...
      357 грн.
    2. Абсолютно нові, розмір на фото
      800 грн.
    3. Штани піксель Бірок ніяких не знайшов Розміри на фото Стан вживаний без суттєвих пошкоджень Чисті
      99 грн.
    4. Попросили помочь продать, малыш изрядно похудел на армейских харчах :))) Цена 50% от сайта производи...
      1400 грн.
    5. Штани та куртка нові літні вафелька колір піксель Видавали в ЗСУ Розмір 50/5 Штани ззаді на резинках...
      1100 грн.
  2. kot-begemot

    kot-begemot General-leutnant

    Повідомлення:
    21.553
    Адреса:
    Украина
    Да, это точно, Ежов и прочие официальные лица далеко и абстрактно. А кондиционер, сволочь, рядом и в настоящее время. Но ,спите спокойно. Как Вы абсолютно верно заметили , их тоже постреляли. Странная закономерность. Хотел ввернуть цитату из Библии, но не смог точно вспомнить Но , думаю, Вы поймете.
     
  3. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Повідомлення:
    8.069
    Адреса:
    Лодомерія
    Бо від Господа було, щоб зробити запеклим їхнє серце на війну проти Ізраї...:smile_9:, щоб учинити їх закляттям, щоб не було для них милости, але щоб вигубити їх, як Господь наказав був Мойсеєві (ІН, 11-20)
     
  4. kot-begemot

    kot-begemot General-leutnant

    Повідомлення:
    21.553
    Адреса:
    Украина
    Во как, этого я даже и не знал. Круто!
     
  5. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Повідомлення:
    8.069
    Адреса:
    Лодомерія
    А сьогоднішній юбіляр це повторив на практиці.
     
  6. kot-begemot

    kot-begemot General-leutnant

    Повідомлення:
    21.553
    Адреса:
    Украина
    И. В. Сталин скончался 05.03. в 21.50. А памятники ему можно было бы и оставить. Как напоминание. А то мы в погоне за деньгами, как-то забываем дела прошлые.
     
  7. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Повідомлення:
    8.069
    Адреса:
    Лодомерія
    Так і я за що ж - ювілей сьогодні. Щоправда, в газетах повідомили, що він преставився у своїй кремлівській каморці, але то ще самий невинний жарт, пов"язаний з тою подією.
     
  8. kot-begemot

    kot-begemot General-leutnant

    Повідомлення:
    21.553
    Адреса:
    Украина
    Жарт те, що нинішні соцопитування показали, що біля 15 відсотків населення України бажають повернення Сталіна. Сам читав.
     
  9. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Повідомлення:
    8.069
    Адреса:
    Лодомерія
    А знаєте, в якому контексті бажають? "Сталіна на ВАС немає", по типу - най шляк ТЕБЕ трафить.