Каска польська

Тема у розділі 'Реставрація знахідок', створена користувачем server997, 4 бер 2013.

  1. server997

    server997 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.548
    Привіт всім Камрадам! Ше давно купив гараж,і найшов там страну штуку! Старий хазяєн гаража сказав ,що найшов її в селі,а його син задумав її реставрувати! Начитався в неті і давай! Коли побачив я її я очманів!=) Ось найшов її в повторно,і хочу спитати в народу: Чи можна її доробити? Чи варта чогось? І чи справді це Польска каска ?
    П.С. Відам чи поміняюсь на шось просте ,для тих хто хоче попробувати її доробити!:beer:Пару раз падала=))(Випадкова)
     

    Images:

    P3040040.jpg
    P3040037.jpg
    P3040036.jpg
    P3040038.jpg
    P3040041.jpg
    P3040045.jpg
    P3040049.jpg
    P3040044.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Жетон “Генеральное общество Макьевскихь сталелит. заводовь” 64х46 мм, матеріал мідь. Все на фото.
      2500 грн.
    2. Різні жетони
      12500 грн.
    3. Австро-Венгрия. Алюминий
      30 грн.
    4. 55 грн.
    5. В коллекцию. Австро-Венгрия.
      55 грн.
  3. БОЛЬШОЙ ХОМЯК

    БОЛЬШОЙ ХОМЯК Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.356
    Адреса:
    Україна
    Адська реставрація.:mad: Видно, що працював "спец".:mad: Ну що ж, привести її в порядок звичайно можна, ще й не таке реставрується і відновлюється. Для початку потрібно зняти всю шпаклю, краску, армосітку, ну і все решта, до голого металу. Я б почав механічним способом, можна обстукати молотком акуратно, щоб повідвалювались грубі куски шпаклі. Краску можна зняти техн. феном і шпателем. І так до металу. Потім лимонка або електроліз, а далі все наново, на вибір, тут маса різних корисних порад.
     
  4. server997

    server997 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.548
    Да риставрвція ........................:smile_11:.............шо поробиш треба спасать! Там краски немає! я так зрозумів шо її робили так: 1.спочатку її дирочки схватили сваркою
    2.хотіли шось зробить епоксідкой,шо тількі риставратор знає!
    3.почали мазать шпаклевкой
    4.поняли шо ....:smile_4::mad:
     
  5. Александр Лемешко

    Александр Лемешко Major

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    2.723
    Адреса:
    Sumy
    Польска.
    Охочі,впевен,знайдуться..
     
  6. server997

    server997 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.548
    Та вже є охочі! А сожете сказати ціну нормальної такої каски?
     
  7. БОЛЬШОЙ ХОМЯК

    БОЛЬШОЙ ХОМЯК Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.356
    Адреса:
    Україна
    Я не спец по каскам, але знаю, що польські дорогі. В хорошому чердачному збереженні легко дотягують до 1000 грн., а то і більше. Ну а ціну Вашої напевно треба ділити на десять. Я особисто за неї більше 100 грн. не дав би. Може хтось дасть і більше.
     
    server997 та Рихард подобається це.
  8. server997

    server997 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.548
    Дякую!
     
  9. server997

    server997 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.548
    Каска знайшла нового гозподаря!:)
     
    Владос1991 подобається це.