орден

Тема у розділі 'Медалі та знаки', створена користувачем Рома ЗУБ, 11 жов 2012.

  1. Рома ЗУБ

    Рома ЗУБ Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    830
    Адреса:
    Тернопіль Україна
    прошу знаючих порадити що можна зробити з нагородою
     

    Images:

    IMG_2246.JPG
    IMG_2247.JPG
    IMG_2251.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Значок Luftwaffe - Jagdgeschwader Molders.
      600 грн.
    2. Знак трудового фронту(RAD). Таким дістався.
      500 грн.
    3. Оригінал.1940 рік. Рідна стрічка,рідний футляр. Повний комплект. Хатнього зберігання. Все в ідеально...
      985 грн.
    4. Клеймо Фердинанда Видмана. Знак викопаний. Всі елементи оригінальні без пошкоджень і замін. Деталіза...
      5000 грн.
    5. Значок 1 MAI - 1939. 3 Рейх.
      600 грн.
  3. krag8888

    krag8888 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    641
    Адреса:
    м.Коломия ,Україна
    нічого ,нажаль вбита на 100%
     
  4. Оскар Дирлевангер

    Оскар Дирлевангер Obergefreiter

    Повідомлення:
    299
  5. Рома ЗУБ

    Рома ЗУБ Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    830
    Адреса:
    Тернопіль Україна
    жаль! дякую всім, тему закриваєм
     
  6. xtremist07

    xtremist07 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    3.060
    Адреса:
    город-герой Донецк!
    Орден красной звезды. Похоже пятка, жаль номера не видно. В рамочку по антуражным предметам РККА, самое то!!
     
  7. Денис KaaChet

    Денис KaaChet Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    388
    Адреса:
    саратов
    вы ее такой нашли или так "почистили"?
     
  8. Комиссар

    Комиссар Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.834
    Адреса:
    Ростов
    Віддати родичам загиблого героя. Матеріальної цінності - ніякої, а Вам на тому світі - зарахується.
     
  9. Слай

    Слай Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    2.063
    Адреса:
    Киев
    Такого "сохрана" серебра не попадалось:eek:
    он имхо или горел, или "органика":rolleyes:
     
  10. Комиссар

    Комиссар Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.834
    Адреса:
    Ростов
    И то и другое + кислота. Естественное окислочивание или искусственное - уже не определить.
     
  11. xtremist07

    xtremist07 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    3.060
    Адреса:
    город-герой Донецк!
    Можно было бы, но номера увы нет... :confused: Возможно можно поколдовать в фотошопе, но я сомневаюсь, что что-то получится.