Реклама на REIBERT.info
Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Cossack, 29 сер 2012.
Прошу Вашої думки, щодо орієнтовної вартості. 1944р (на фото). Дякую!
10-20 у.е.
і все? обгрунтуйте будь ласка.
Так самопал... У нас дороже 1 т.р. будет уходить ДОЛГО...
ну так окопное творчество! каким оно еще должно быть?
Особисті речі угорських солдат трапляються нечасто,ціна має бути вищою за 10-20$.