Який холодильник вибрати?

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Суглоб, 12 сер 2012.

  1. Суглоб

    Суглоб Schütze

    Повідомлення:
    8
    Адреса:
    Украина
    Гостро стоїть питання в придбанні нового холодильника. Сучасний ринок яскраво представлений різними виробниками і способами вироблення холоду. Добродії, підкажіть на яких виробників і технології звернути увагу. Поки зупинився на моделях з двома компресорами і без ноу-фроста.
    Дякую.:beer::smile_9:
     
  2. Цікаві лоти

    1. Ммг пистолета Таурус пт-809,деактив согласно закону ,есть документи,все попилено
      65000 грн.
    2. ММГ Револьвера TAURUS model 86 cal. .38 Special,в нержавейке ,деактив на фото согласно законодател...
      45000 грн.
    3. Очень качественый пластик, литье под давлением .
      3000 грн.
    4. (в наявності 4 шт.)
      Оригінальний магазин на 6 набоїв.Є певна кількість.
      2250 грн.
    5. Продам ммг ,пистолета Вальтер р-22,мелкашка под 22лр,деактив в рамках законодательства показан на фо...
      40000 грн.
  3. doccc

    doccc Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.044
    Адреса:
    Галичина
    2 компресори - непотрібно.З двома компресорами сильно звужується вибір,їх випускає тільки Атлант,Електролюкс-Зануссі.
    Який бюджет покупки,який колір потрібний,яка висота,яке компонування - з верхньою морозилкою чи з нижньою?
     
  4. Суглоб

    Суглоб Schütze

    Повідомлення:
    8
    Адреса:
    Украина
    Морозилка нижня, бюджет до 5000 грн. Два копресора - відштовхувався від того, що автономність в роботі морозилки і самого холодильника, можна виключити холодильник коли на довго їдеш з дому.
     
  5. vervolfss

    vervolfss Leutnant

    Повідомлення:
    2.703
    Адреса:
    КиУР
    Как раз посоветую брать именно с двумя компрессорами.
    Товарищ всю жизнь работает с холодильным оборудованием-посоветовал Атлант.Купили,не жалеем.
    Проще с ним в ремонте,длительная гарантия итд.
    Большой ок 2м ростом,половина морозильная камера на 3 секции.
    По деньгам ок 4000гр
     
  6. doccc

    doccc Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.044
    Адреса:
    Галичина
    В районі 4 тисяч Вірпул 3714,за 5 тисяч я би брав Гореньє RK 65 SYW 2.
    Якщо вистачає висоти 1.80см - Бош 36У37,коштує до 4500,але дуже примітивний дизайн,хоча надійний.
    Самсунги добрий варіант,але крім 2-х моделей - вони всі Ноу фрост,зате в них найбільший термін гарантійного обслуговування(також ще в LG три роки),і найкращі умови гарантії.До 4500 модель RL 46SBSW.
    Оце основні моделі на ринку.
     
  7. doccc

    doccc Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.044
    Адреса:
    Галичина
    Я теж маю відношення до побутової техніки - так якраз атланти найчастіше ломляться.Вилітають модулі і через кілька років часто дубіють ущільнювачі на дверях.По якості до ведучих світових брендів ніяк не дотягує.
     
  8. yaruk

    yaruk Hauptmann

    Повідомлення:
    2.378
    Адреса:
    місто Кола, Україна
    а до чого тут військово-історичний сайт?
     
  9. yuro

    yuro Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    653
    Є ще моделі з одним компресором але роздільним керуванням температур
    (окремо холодильна, окремо морозильна), з двома компресорами це марна витрата грошей і електроенергії....
    По Алантах згідний- не найкращий варіант!
     
  10. Andreas K

    Andreas K Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    694
    Адреса:
    Nikolaew
    А набої та сало де зберігати?

    По темі: брав би Вірпул.
     
  11. Badahshan

    Badahshan Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    739
    Адреса:
    Маленькая страна чудес
    Берите Liebherr или Siemens
     
  12. vaffe

    vaffe Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.065
    Адреса:
    OdessaLand
    Очень много лет пользуюсь техникой ВЕКО. Первый холодильник ВЕКО взяли в 1997, второй в 2000г, тритий три года назад. Все работают отлично до сих пор. Родители взяли БОШ, через месяц ушел на гарантию, после ремонта через два месяца опять поломка.
     
  13. Славянин

    Славянин Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    446
    Адреса:
    Донецк
    а чем ноу фрост плохой?просто сам думаю в скором времени менять...
     
  14. Andreas K

    Andreas K Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    694
    Адреса:
    Nikolaew
    предложте натурный до 5000 грн.
     
  15. Govtva

    Govtva Oberst

    Повідомлення:
    3.766
    Адреса:
    Украина,Полтава
    У меня Атлант двухкамерный уже лет пять и не жалуюсь..
     
  16. doccc

    doccc Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.044
    Адреса:
    Галичина
    Сіменс це той же Бош,тільки за імідж фірми іде доплата.Навіть гарантійний талон у них однаковий.Лібхер збирається чи то в Румунії,чи то в Туреччині...
    По одному випадку не потрібно робити висновки про статистику в цілому.

    Нічим.Є деякі мінуси і деякі плюси.До мінусів - трохи вища шумність,висихання продуктів(тому при тривалому зберіганні потрібно замотувати в пакети),вища ціна.
    З плюсів - простіший в сервісі,але це плюс скоріше для сервіса,а не для споживача.
     
  17. -JESTER-

    -JESTER- Leutnant

    Повідомлення:
    2.080
    Адреса:
    Kyiv
    купив рік тому Лібхер...о це так холодильник, все по-спартанськи просто...працює собі непомітно, стабільно...і головне ТИША...
    фірмА, що тут скажеш! рекомендую...

    правда і ціна відповідна...
     
  18. vaffe

    vaffe Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.065
    Адреса:
    OdessaLand
    Почему по одному, три холодильника, две стиралки, посудомойка, газовая плита, миксер, кофеварка. Всё до сих пор работает исправно.
     
  19. Ernst Greber

    Ernst Greber Oberfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    863
    Адреса:
    Там, на самом на краю земли
    Согласен, Liebherr :smile_12:.
    Купил лет 10 назад, как только появились на Украине, не на радуюсь. Отличное качество за соответствующую цену:smile_12: !!
     
  20. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    268
    Повідомлення:
    20.635
    Адреса:
    Украї́на
    Бред это всё....
    Не выпускают это всё в странах- родителях.....все уже выпускают,где дешевле.
     
  21. doccc

    doccc Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.044
    Адреса:
    Галичина
    три,пять,десять единиц - не дают представления о статистике.
    Статистика делается по больших выборках,в сотни тысяч,и,поверьте,Беко среди лидеров по надежности не будет.
    Хотя как бюджетый вариант - весьма неплох.Полностью стОит своих денег.

    Я би сказав,що аж занадто по-спартанськи,враження,що дизайн Бошів і Лібхерів десь зупинився в 60-х роках двадцятого століття))
     
  22. Суглоб

    Суглоб Schütze

    Повідомлення:
    8
    Адреса:
    Украина
    Так в тому то і діло, що всі бренди з світовим імям як не на ненці то сусіди почали складати, що не дуже викликає довіру. Хочеться оптимального між ціною і якістю. Так щоб було на роки.
     
  23. doccc

    doccc Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.044
    Адреса:
    Галичина
    Ну я приводив модель Гореньє,вона випускається на неньці в Словенії,один з найкращих європейських брендів в останні часи.
    Самсунг ,ноу фрост моделі - корейські.Крапельного типу - польські.
    Хоча,всі фірми з солідною репутацією добиваються високої якості своїх виробів,незалежно від країни,де розташований завод.Той же Бош зараз іде російської збірки,і нічого,не поступається польському,що був раніше.
     
  24. Суглоб

    Суглоб Schütze

    Повідомлення:
    8
    Адреса:
    Украина
    Перечитавши купа інформаціїї і відгуків, схиляюсь до Атланта. У кума 2 роки резинки не дубіють,ніяких нарікань. Комрад docc кому краще довіритмсь Атланту чи LG? По ціні їхні моделі майже ідентичні. Є можливість взяти б/у лібхер, сіменс і топові Єврпейські моделі, варто того? чи краще взяти новий?
     
  25. Andreas K

    Andreas K Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    694
    Адреса:
    Nikolaew
    Беріть новий.
     
  26. doccc

    doccc Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.044
    Адреса:
    Галичина
    Що краще:Чері амулет чи Фолькваген гольф?
    Ви порівнюєте регіональний бренд з світовим.Якби Атлант був кращий,то продавався би він не тільки в Росій,Білорусі,Україні,а в усьому світі,як LG.
    Підіть в магазин,де є і Атлант,і LG,витягніть шухляду з морозилки,і просто потримайте в руках.
    Брати тільки новий,так як у Б\у ресурс роботи менший в порівнянні з новими.
    Плюс всі нові мають український сертифікат,а це означає,що вони більш адаптовані до українських перепадів по електроенергії.Що,природньо,відсутнє в б\у моделях,які постачались на західноєвропейський ринок.