Есть вопрос .

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Полярник, 19 лип 2012.

  1. Полярник

    Полярник Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    241
    Адреса:
    Нарьян-Мар
    Привет комрады !!!
    Хотелось бы узнать , куда можно кинуть пару своих рассказов. Искал , искал раздел творчество , так и не нашел.
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 3 шт.)
      Ленти по 10шт з Браунінга 12.7мм
      200 грн.
    2. Все одним лотом, кришки з двох частинок
      1500 грн.
    3. Рідкісний ММГ тубус від гранатомета морської піхоти США Mk153 SMAW. Гарний колекційний варіант на по...
      1250 грн.
    4. (в наявності 1 шт.)
      Набір ммг 5.56 м855 ( в лоті все що на фото)
      300 грн.
    5. Стрічка кулемета Браунінг М2. В лоті 25 ланок з відстріляними гільзами
      550 грн.
  3. BenUA

    BenUA Moderator

    Повідомлення:
    3.955
    Адреса:
    Кушкек
  4. Полярник

    Полярник Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    241
    Адреса:
    Нарьян-Мар
    Да нет там нечего , из творчества форумчан . Одни ссылки и не более. Я нечего не путаю ...:)
     
  5. шорник

    шорник Feldwebel

    Повідомлення:
    1.237
    Адреса:
    Винница. Украина
    Бросайте,что имеете,и Вам скажут, куда ВАМ;)
    Мы же не знаем,что у Вас есть:eek:
    С уважением:beer:.
     
  6. Полярник

    Полярник Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    241
    Адреса:
    Нарьян-Мар
    Тут ?
     
  7. ruslan-centr

    ruslan-centr Модератор

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    27
    Повідомлення:
    4.294
    Адреса:
    Приазовье,Neu-Schwabenland.
    Я не против. Выкладывайте.
     
  8. Lakin

    Lakin Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    361
    Адреса:
    Grossraum Moskau
    неплохо написано не комплексуй