Гітлер

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Р.Я.Б, 10 чер 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Р.Я.Б

    Р.Я.Б Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    56
    Повідомлення:
    718
    Адреса:
    Україна
    Доброго дняшановні форумчани. Прошу підказати по ціні Гітлера:D І на що могла кріпитись така накладка!:beer:
     

    Images:

    DSC06438.JPG
    DSC06439.JPG
    DSC06437.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. ММГ Ф1 в рідній фарбі , пробка клеймо,мита водою різблення в гарному стані.
      555 грн.
    2. ММГ Ф-1,пружины,шарик,рычаг реплика.
      850 грн.
    3. Макет гранаты РПГ-40. Состояние по фото . Почищен . Помыт водой . Без взрывчатых веществ.
      250 грн.
    4. Взрыватель немецких противотанковых мин tmiz 42 сработанный,окрас родной.
      150 грн.
    5. Немного почищено - помыто . Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты!!! Лоты разбиваю и комбинирую...
      350 грн.
  3. sniper33

    sniper33 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    973
    Адреса:
    Russland, Golden ring
    барельеф Адика... до 1000 гр
     
    1 людині також подобається це.
  4. Kurt Cobain

    Kurt Cobain Feldwebel Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    1.083
    100у.е.
     
    1 людині також подобається це.
  5. dad

    dad Leutnant

    Повідомлення:
    3.539
    Адреса:
    Одесса, Украина
    обычно барельеф в таком формате крепился на деревянную чёрную дощечку и вешался на стену. в совокупнасти с накладкой он назывался -Wandplakette, стенная плакетка.
     
    1 людині також подобається це.
  6. Р.Я.Б

    Р.Я.Б Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    56
    Повідомлення:
    718
    Адреса:
    Україна
  7. Jupiter

    Jupiter Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.536
    Адреса:
    Tbilisi
    думаю 500-700 гривен дадут
    слишком уж он малепусенький
     
Статус теми:
Закрита.