Re: Кто копал в Зап Укр? Внутрянки нет, Котелок остался в лесу, если хочеш забирай, у котелка сохран полное гавно, такой же как в Тернопольской обл. нашли.
Re: Кто копал в Зап Укр? Да не, мне не нужен....просто интересно было посмотреть...что еще интересного накопали??
Re: Кто копал в Зап Укр? Ну ось і я. ЗІбрався нині трохи н априроду, нічого цікавого крім цьоне не підвернулось!Може хтось знає що за гвинтівочка була
Re: Кто копал в Зап Укр? Блін, подивився тепер свій попередній пост і бачу що букви я їм і писати розучився!Тре йти в школу! ДЯкую, старався!Але то всерівно не то що REY нашпортав, ото він молодець, три житона дивізійних-сила!
КОП по УПА ребята, может кто копает(копал) на Полессье и Зап. Украине по данной тематике? не корысти ради, а интереса для...
Re: Кто копал в Зап Укр? Ти Лесик трошки буквами на кидав, як Remo, подивись його пости та все зрозуміеш.
Re: КОП по УПА Во первых, тему в другой раздел. Ну я. СС Галичина, "Бродский котёл". И результативно. А с какой целью интересуемся?
Re: Кто копал в Зап Укр? Забиваеш в пошук на форумі користувача Remo, та насолоджуешся жорстоким суржиком !
Re: КОП по УПА Я рив по УПА, на Франківщині і на Буковині, скажу зразу результативність низька, щоб круто рити по УПА треба точно знати де схрони і їх копати, а в горах, ще й сохран повна срака.
Re: КОП по УПА ЩОб дізнатись щось то тобі потрібно троха попитати в старших людей, або поритись в архівах УПА, або накрайняк почитати літописи УПА, можливо підфортить і щось найдеш!