Моя попільничка )))))

Discussion in 'Знахідки' started by ASKOT1, Nov 1, 2011.

  1. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    Оскільки я лінивий неначе кабан,і витрушувати попільничку кожного дня мені ліньки,припер на заміну ось таку:D більшого розміру:smile_12: Тепер витрушувати буду один раз в пів-року:smile_12:
    Гільза латунна,від такої собі невеличкої 150мм ганспушечки(назва пушечки є на клеймі)
    Чи може це є великим дефіцитом ???? То я заховаю під подушку та буду тішитись.
     

    Images:

    IMGP6885.jpg
    IMGP6891.jpg
    DSC02330.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Бебут 1916 року, в гарному стані ,зважаючи на свій вік, додаткові фото за бажанням
      14500 грн.
    2. Тесак австро-угорський 1854 року
      32000 грн.
    3. Окопный нож, пмв, не копанный, боевняк чердачник, отличное состояние, все клейма и штампы, б...
      2150 грн.
    4. Манлихер унтер с родной жабой , отличное коллекционное состояние, боевняк точен, но геометрия...
      1433 грн.
    5. Тригранний штик до російської піхотної гвинтівки зразка 1826 -1828р.в.Штик трішки почишено від бруду...
      900 грн.
  3. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    7,524
    Location:
    Бишівська Хунта
    Аскабан, там же кылограм 5 меди....Только в школьный музей Цыган 54. Хорошая попильнычка раздельного заряжания.
     
    Allex761, SOVA1 and ASKOT1 like this.
  4. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    Якщо я правильно розібрався(бо я не тільки лінивий,а ще й трохи дурнуватий:D) - то це вона http://weapons-of-war.ucoz.ru/publ/sfh_18/41-1-0-476
    ДЯКУЮ ЗА УВАГУ ШАНОВНЕ ПАНСТВО:beer:
     
  5. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    Ні,не віддам:cool: Буду в неї окурки кидати:D
     
  6. консерватор

    консерватор General-leutnant

    мені цікаво скілько треба пачок з курити щоб заповнити її.
    мо допомогти?
    а ліпше з неї кухлика для кави зробити і мене на каву запросити.
     
    1 person likes this.
  7. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    Ну скурити я думаю треба багато:D Але мені ще братуха буде допомагати,справимось. А на каву запрошую:beer:
     
  8. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    7,524
    Location:
    Бишівська Хунта
    Прохання до модераторів перенести цю тему в Курилку та перейменувати в "Нашол гильзу , что делать с салом?!":D
     
  9. Oleg_SP

    Oleg_SP Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    60
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    103
    Messages:
    826
    Location:
    Житомир Украина
    Представляю запах если ее накуревать пол года.
     
    1 person likes this.
  10. alex_131981

    alex_131981 Obergefreiter

    Messages:
    128
    Location:
    Украина
    Там пепельница на всю компанию, отличная находка:smile_12:
     
    1 person likes this.