Дві години після обіду.

Discussion in 'Знахідки' started by sava1988, Mar 13, 2011.

  1. sava1988

    sava1988 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    68
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    124
    Messages:
    1,541
    От сьогодні після обіду вирішили поїхати спробувати чи розмерзлася семля.
    приїхали на стару місцину і одразуж земелька порадувала четвертинкою жетону, а потім щей черепушкою в чудовому стані,
    на кінець ще викопали трак і якийсь значок, а так більше нічого цікавого, але за дві годинки отримали багато позитивних вражень:smile_12:
     

    Images:

    Фото023.jpg
    Фото024.jpg
    Фото025.jpg
    Фото032.jpg
    Фото034.jpg
    Фото035.jpg
    Фото037.jpg
    Фото041.jpg
    26 people like this.
  2. Интересные лоты

    1. Усики крепление Ленточек За Отличие видать были оторваны от ленточек остатки олова Не из земли!!!!По...
      100 грн.
    2. сост.на фото
      1200 грн.
    3. Кокарда европейская летная шитая латунной ниткой вручную - канитель.Судя по короне 1 мировая.View at...
      200 грн.
    4. Тяжелый металл, следы серебрения, фото на листе в клетку для масштаба На последнем фото - пример нош...
      120 грн.
    5. Редкая императорская немецкая военно-морская фуражка "SMS Derfflinger". Образец синего тип...
      16000 грн.
  3. келла

    келла Feldwebel

    Messages:
    528
    Location:
    Львов
    Молодчага земеля!!!:beer:
    Черепуля далеко не частая находка,вроде цинковая, состояние радует,да и усы на месте!:smile_12:
    Местность уж очень на Майдан(которого уже нет смахивает!;)
     
  4. Nikolas1

    Nikolas1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    145
    Лоты
      на продаже:
    44
      проданные:
    275
    Messages:
    3,826
    Location:
    Україна
    Хороші знахідки !
     
  5. sava1988

    sava1988 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    68
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    124
    Messages:
    1,541

    Дякую за вітання.
    Місцина все та ж на якій остіній раз бачились:D
     
  6. Cheh_

    Cheh_ Stabsgefreiter

    Messages:
    232
    Location:
    Донецк
    Да... Местность хорошая.... ! :) Поздравляю...
     
  7. sava1988

    sava1988 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    68
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    124
    Messages:
    1,541
    Ще таке питання хто знає.
    з якого металу виробляли крплення на черепушках.
     
  8. shiklegruber

    shiklegruber Feldwebel

    Messages:
    529
    Location:
    Харьков Украина
    Находки класс.
     
  9. келла

    келла Feldwebel

    Messages:
    528
    Location:
    Львов
    Да там не перекопать каждый см.-еще выдаёт земелька красоту!:beer:
     
  10. Віталій ЛІК

    Віталій ЛІК Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Messages:
    2,333
    Location:
    Stаnіsłаwów
    Вусики на черепі зайвий раз нерозгинайте,можуть зломитись.Дуже гарна знахідка.
     
  11. sava1988

    sava1988 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    68
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    124
    Messages:
    1,541
    Дякую за пораду.
    а вусики просто супер збереглись, клейма присутні також.
     
  12. Wermaht.ua

    Wermaht.ua Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    29
    Messages:
    1,912
    Location:
    украина
    да за 2 часа круто))
     
  13. Артурчик

    Артурчик Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    305
    Лоты
      на продаже:
    115
      проданные:
    702
    Messages:
    27,578
    Location:
    Lemberg, Bandershtadt
    А де ж сніг? Невже вчора чи сьогодні копали?:eek:
     
  14. Віталій ЛІК

    Віталій ЛІК Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Messages:
    2,333
    Location:
    Stаnіsłаwów
    доречі,напишіть які саме :beer:
     
  15. sava1988

    sava1988 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    68
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    124
    Messages:
    1,541
    копав сьогодні. сніг вже зійшов але ще подекуди є.
    правда земля ще повністю не розмерзла, але це не такаж вжей проблема.
     
  16. sava1988

    sava1988 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    68
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    124
    Messages:
    1,541
    клейма тікі. (RZ) M 1/24
     
    1 person likes this.
  17. Junger

    Junger Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    31
    Messages:
    621
    Location:
    Галичина
    Черепок Very Good!Щирі вітання...
     
  18. А если точно то RZM - reichs Zeug Masterei ( государственный реестр )
    М 1 - " Производители металлических знаков различия и значков организаций "
    24 - изготовитель " Overhoff & Cie Ludenscheid "
     
    3 people like this.
  19. kaptain

    kaptain Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    если за два часа такой хабар,то я бы в этом месте жил бы. Зачет!!
     
  20. келла

    келла Feldwebel

    Messages:
    528
    Location:
    Львов
    Дык камрад и живет рядом с этим местом-ему до него рукой подать!:D
     
  21. kaptain

    kaptain Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    шоб все так жили!
     
    1 person likes this.
  22. sava1988

    sava1988 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    68
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    124
    Messages:
    1,541

    Я б не відмовився:smile_6::smile_6:
     
  23. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    6,080
    Location:
    Україна
    ну що вам щастить що жевете поряд , а так доводиться добиратись , а за 2 години дуже навіть непогано:)
     
    1 person likes this.
  24. Шульц.

    Шульц. Stabsgefreiter

    Messages:
    507
    Location:
    Украина. Киев
    Мои искренние поздравления!:smile_12:
     
  25. bodya

    bodya Stabsgefreiter

    Messages:
    483
    Location:
    Украина, Киев
    медальенчик жалко(((
     
  26. MOKPbIU

    MOKPbIU Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    335
    Location:
    Донецкая область
    на какаой прибор найденно?