Продам сухой гидрокостюм

Тема у розділі 'Уніформа та спецодяг', створена користувачем Nortik, 28 січ 2011.

  1. Продавец Nortik

    Nortik Gefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    UA
    Sopras Sub на рост до 175см, вес до 85 кг (хотя может и до 90 кг, если нырять)
    Установлены новые манжеты шеи и запястий, подрезаны не сильно. Шея у меня 36 см, запястья 18 см(шея в самый раз, запястья можно было бы ещё подрезать, маленько узковаты). Не течёт. Ботинки 45-46 размер. У меня 43-44, с носками в самый раз)
    Причина продажи - маловат, мерял летом без поддёвы был нормально. У меня 179 см, 90 кг.
    Цена 300 у.е.
     

    Images:

    IMG_2168_1.jpg
    IMG_2169_1.jpg
    IMG_2171_1.jpg
    IMG_2172_1.jpg
    IMG_2176_1.jpg
    IMG_2177_1.jpg
    1. Абсолютно нові, розмір на фото
      800 грн.
    2. Назва - Кітель ДПСУ Стан - новий Колір - вудланд Матеріал - Rip-stop, комбінована тканина Комплектац...
      357 грн.
    3. Штани піксель Бірок ніяких не знайшов Розміри на фото Стан вживаний без суттєвих пошкоджень Чисті
      99 грн.
    4. плечі 50 рукава 68 спина 75 штани пояс 40,5 довжина 110 вн шов 83
      4000 грн.
    5. штани всу бв розмір 48-3 .молнія працюе. кармани цілі
      150 грн.
  2. Продавец Nortik

    Nortik Gefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    UA
    До 29.01.11 могу очень хорошо уступить
     
  3. garpuner

    garpuner Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    262
    Адреса:
    Одесса
  4. Продавец Nortik

    Nortik Gefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    UA
    Но там не копают пляжи ;)
     
  5. Продавец Nortik

    Nortik Gefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    UA
    В резерве
     
  6. garpuner

    garpuner Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    262
    Адреса:
    Одесса
    Ну, в таком пляжи копать .... Ну-ну... ;) Там люди цену таким вещам знают :)
     
  7. Продавец Nortik

    Nortik Gefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    UA
    Именно в таком и копать
    Всё продано, можно заркывать