Какие у вас часы?

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Vasia., 12 чер 2016.

  1. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    ..прЯм "атомохОд" ..
    Цікаво, ЩО ж це за батарейка така..?
    СТІЛЬКИ часу працює
     
    Rubreht подобається це.
    1. Стёганый утеплитель в брюки ВС Чехии. Производитель ZEKON MICHALOVCE Контракт 1993 года. Цвет олива....
      300 грн.
    2. Капюшон к куртке, парке. К какой - мне не известно. Молния OPTI. Цвет олива. Поликоттон. Состояние...
      100 грн.
    3. (в наявності 5 шт.)
      Оригинальная парка Британских вооруженных сил в расцветке Desert DP Оригинальное название: Smoсk Com...
      1600 грн.
    4. Выполнена из ткани средней плотности, хлопковая. Имеет два внешних внутренних кармана на змейках с к...
      450 грн.
    5. Оригинальная контрактная парка американской армии для холодного зимнего времени для активных действи...
      13000 грн.
  2. Rubreht

    Rubreht Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    635
    Адреса:
    киев украина
    Зроблені ще до революції і тепер таких у продажу нема!
     
    LySS подобається це.
  3. Mikojan76

    Mikojan76 Schütze

    Повідомлення:
    0
    Адреса:
    Харьков
    20260604_160457.jpg
     
    palkan та Jawist подобається це.
  4. ganinandrey786

    ganinandrey786 Schütze

    Повідомлення:
    0
    Адреса:
    Луцьк
  5. ganinandrey786

    ganinandrey786 Schütze

    Повідомлення:
    0
    Адреса:
    Луцьк
    Якщо мислити у такому ключі то наручний годинник взагалі не треба бо час можна подивитися на телефоні, та й без телефону у принципі можна прожити, а час питати у перехожих ¯\_(ツ)_/¯
     
  6. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.723
    ооочень редкие .

    на сегодня в продаже есть с белым цифером , за 550 баков. .+ доставка и растаможка..
    Мои часы интересны наличием браслета, ( в базе шли на ремне ) и Полным комплектом+ состояние .
    но есть нюансы * вечный календарь умер ) ( мне поровну, я дни помню)) ..
    В итоге имею Безусловно красивые и НЕ обычные часы.
    по вопросам приобретения в ЛС ))
     
  7. AleksR

    AleksR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    144
    Адреса:
    Київ
    Мій улюблений кварцовий годинник (поки що :D)

    IMG_0334.jpeg
     
    palkan, Готіс, Oleg 2 та 3 іншим подобається це.
  8. Mikojan76

    Mikojan76 Schütze

    Повідомлення:
    0
    Адреса:
    Харьков
    20200830_175751.jpg
     
    palkan та Hamer2109 подобається це.
  9. Mikojan76

    Mikojan76 Schütze

    Повідомлення:
    0
    Адреса:
    Харьков
    20220625_145324.jpg
     
    palkan, Oleg 2, Pocupec та 2 іншим подобається це.
  10. Pocupec

    Pocupec Oberschütze

    Повідомлення:
    18
    Адреса:
    Fghj
    Зараз з новим дисплеєм Касіо, бімба бачив тіко на відео поки.
    З появою смарт годинників перестав користуватись механікою, до цього постійно тягав золоті Кировські. Але коли спіймав аритмію про яку не підозрював то тіки смарт.
     
  11. Jawist

    Jawist General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    27
    Повідомлення:
    7.950
    Адреса:
    Слобода
    Орієнти,є ще зелені,але я їх батьку подарував
    IMG_20260613_002455.jpg
     
    palkan, LySS, Rayceff та 3 іншим подобається це.
  12. Mikojan76

    Mikojan76 Schütze

    Повідомлення:
    0
    Адреса:
    Харьков
    Потому и продал с инверсным дисплеем, очень плохо видно, а так как у самого проблемы с давлением то остановился на samsung. Хотя и просматриваю на 5600 с MIB дисплеем. Шагометр туда уже всунули
    [
     
  13. Jawist

    Jawist General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    27
    Повідомлення:
    7.950
    Адреса:
    Слобода
    Вітаю! Підскажіть де в Києві можно не дорого відполірувати скло від двух царапок. Бо у Вишневому заніс часовщику і почув ценнік 2000 грн. Після сумських цін у мене відвалилась щелепа. У нас можно було за 200 грн цю послугу отримати
     

    Images:

    IMG_20260620_163245.jpg
    IMG_20260620_163241.jpg
    palkan подобається це.
  14. palkan

    palkan Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    520
    Адреса:
    Ukraina
    IMG_20260624_152607.jpg IMG_20260624_152442.jpg IMG_20260624_152617.jpg Камради підкажіть по часам
    Сьогодні такі підігнали, буду вдячний за оцінку:beer::beer::beer:
     
    Martin Wiesner, G-Class та Jawist подобається це.
  15. Jawist

    Jawist General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    27
    Повідомлення:
    7.950
    Адреса:
    Слобода
    palkan подобається це.
  16. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Україна.
    Скло не полірується – лише під заміну.
     
    Jawist подобається це.
  17. Jawist

    Jawist General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    27
    Повідомлення:
    7.950
    Адреса:
    Слобода
    Я б поспорив. При бажанні полірується
     
  18. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Україна.
    Звичайно.