Цирк з орлами.

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем toz1915, 23 чер 2026 у 19:05.

  1. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    .. коротко і по суті. Коли говорять АДЕКВАТНІ.
    І було Б результативно, коли Б справою зайнялись ПРОФЕСІОНАЛИ.



     
    Мишель 777, Blitzwinkel, turist1967 та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Лёгкий беговой жилет ASICS LITE SHOW WEST. Производитель - японский бренд ASICS® 2 кармана на молния...
      300 грн.
    2. Желет ДАЇ,у такому стані(хорошие б/у).
      200 грн.
    3. Жилет на коп, рыбалку, охоту. Ткань лёгкая, летняя. Хороший камуфляж для камышей. Имеет множество ка...
      300 грн.
    4. Женский жилет из кожи буйвола, черный размер 2XL. Женский черный кожаный жилет с плетеной отделкой...
      2200 грн.
    5. жилетка мисливська Австрійська . розм. L. матеріал шерсть , бавовна . гудзики із рога оленя , колір...
      250 грн.
  3. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Є дуже дієвий варіант-кинути в колію перед колоною,закатали у багнюку .
     
    Blitzwinkel подобається це.
  4. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Не сильно після Іловайску поважаю Сивочолого гетьмана,але все по ділу каже.
     
    Blitzwinkel та LySS подобається це.
  5. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    Нуууу...ніхто - не святий ..( і не варто забувати про протидії таким особам, особливо, коли йде серйозна гра, з серйозними противниками)
    ..але в цілому, він реальний профік .. і "рукопожатний" в світовому політикумі. Що - немало важливо. Особливо в теперішній ситуації.
     
    Blitzwinkel та toz1915 подобається це.
  6. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Ну іноді він занадто дипломатичним був.Дивись Мінськ 1,3...Я рахую з страною агресором ніякі Мінські не допомогають.
     
    Blitzwinkel подобається це.
  7. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    Хм..можна героїчно померти..раз і усьО.
    А смисл ?
    ..а можна "надУть", щоб виграти час, простір для маневру..для розвитку подальших перспектив.
    Screenshot_2026-06-24-15-42-41-495_com.miui.gallery-edit.jpg

    Screenshot_2026-06-21-20-08-40-804_com.facebook.katana-edit.jpg
     
    Останнє редагування: 24 чер 2026 у 16:43
    иштван, Blitzwinkel та toz1915 подобається це.
  8. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Зняти шапку,а у кармані дулю тримати?Отак ми всіх надурили що без Криму,та Даунбасу і Лоханску лишилися.Десь не там звернули.З такою торгівлею скоро не буде чим здачі давати.
     
    Blitzwinkel подобається це.
  9. Andy111

    Andy111 Oberschütze

    Повідомлення:
    20
    Адреса:
    Dnipro
    Какие? У кого чувство совести было - тот находил варианты. А кто сволочь - тот до сих пор в кармане тягает афганское убд
     
  10. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Британці та Підноси із москалями ніколи не воювали ,тому верзуть всяке ніяке.
     
    Blitzwinkel подобається це.
  11. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    Нуууу...з власного пережитого досвіду, коли на початку АТО, після Майдану та "спадщини" овошча заїжжали в степи сходу і потім, через пару рочків, коли він стабільнув ситуацію в країні і в Армії - це реально було "небо" і "земля".
    Плюс, не впасти відразу, а стримати удар переважаючого супротивника, маневри і стабілізація ситуації - це справді ЩОСЬ.
    Це варто обдумати тверезо . І оцінити.
     
    Blitzwinkel подобається це.
  12. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    Нуууу...відкрито, як ми - ні.
    Але на світових фронтах амЕри і с0вок ( підтримуючи кожен СВОЮ сторону - пересікались регулярно)))
     
    Blitzwinkel та toz1915 подобається це.
  13. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    В той час всі поголовно - не могли отримати "жовту карточку", влізти в інститути, мати партійну рідню ..
    ( одиниці - так, але ПОВТОРЮСЬ - НЕ масово)
    Плюс, служба в СА була тим обов'язковим і важливим етапом для будування майбутнього простої людини радянського періоду..
    .. виконання "інтернаціонального обов'язку" - не було добровільним. І не обговорювалось.
    Ті, хто вижив, і вийшов без втрат - має свій погляд і свій тягар пережитого.

    .. можна висказувати власну думку..але чи варто так гостро засуджувати ?
     
    Blitzwinkel та toz1915 подобається це.
  14. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Не суди,да не судим будеш.быть диванным патриотом почетная обязанность каждой школоты.Тебя тогда и в проекте не было,не тебе рассуждать как надо было.А мы сами как-то разберемся кто сволочь а кто герой.Не пятнай память о моих товарищах иначе я тебя из под земли достану,и научу Родину любить.(Дипломатическим путем)
     
    Blitzwinkel та LySS подобається це.
  15. Andy111

    Andy111 Oberschütze

    Повідомлення:
    20
    Адреса:
    Dnipro
    О каких товарищах? Если о тех которые погибли как оккупанты на чужой земле служа в чужой армии, то какая о них должна быть память?
     
  16. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Уймись провокатор.Тут тебе не место и тебя я запомню точно.
     
    Blitzwinkel подобається це.
  17. Andy111

    Andy111 Oberschütze

    Повідомлення:
    20
    Адреса:
    Dnipro
    А в чем дело? На любимую мозоль наступил? Так я продолжу, я как участник боевых действий категорически не понимаю почему меня приравнивают в правах с участниками оккупационной войны в чужом государстве. Скоро будет День Независимости и к празднику нам положены выплаты, мне понятно за что, а им? Каким боком?
     
  18. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Я на вас игнорирую,пиши шо хочеш
     
    Blitzwinkel подобається це.
  19. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.728
    Адреса:
    Finland
    Ніззя. ДНК розповзеться:D
     
    toz1915 подобається це.
  20. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.728
    Адреса:
    Finland
    Історію шановні,треба сприймати холодно,без емоцій. Не маючи права на симпатію чи антипатію! Якщо є в нашій країні гіркий досвід і по винні президента,чи помилка обманутої нації,то це є факт! Чим швидше сприймемо і зробимо правильні висновки,тим швидше виправимо! І тим краще буде нашим внукам/дітям!
    А помилялись ми не раз. І гречка винна,бо принесли у важкий час,і занапто вміли вірити!
     
    LySS та toz1915 подобається це.
  21. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    ДНК зверушки похарчуютьс я,усяки мишкі,пташки.
     
    LySS та Blitzwinkel подобається це.
  22. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Тільки-но дивився новини Польщі ,українця депортували за перехід вулиці у неналежному місці,та поклали депорт на 5років у Шенген.
     
    Blitzwinkel подобається це.
  23. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.728
    Адреса:
    Finland
    Казяться ляхи!
     
    LySS та toz1915 подобається це.
  24. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    Нууу..в них останнім часом "базар" - короткий. На×√й.
    ( хоч за сраний "перехід" - за "остра" міра.)
    Ну але і наші д0л60й06и - власноруч "прикладаються" - п'яна їзда,( іноді неодноразова, вже з вилученими правами); шахрайства з банковим картками, особо "підприємливі" - возять нелегалів до бУндесу..
    Тож не дивно, що не панькаються .
    ( своїх д0л60й06ів пияцьких - мають, а тут ще й наші "просяться") .. тож одразу висилають . На фронт.
     
    Лорд Грегори, toz1915 та Blitzwinkel подобається це.
  25. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.728
    Адреса:
    Finland
    Як на мене політична гра,- народу кісточку,а так роблять те про що за кулісами домовились!
     
    toz1915 та LySS подобається це.
  26. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    Можливо.. як я і казав раніше - сутєньОр особо нічим на політичній "арені" похвалитись НЕ МОЖЕ.. тож "воює" з "×√й0вими українцями" та перепихається з Туском.
     
    toz1915 та Blitzwinkel подобається це.