Питання по мобільному кондиціонеру

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем goldar, 24 чер 2026 у 07:45.

  1. goldar

    goldar Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    88
    Лоти
      на продажу:
    92
      продані:
    205
    Повідомлення:
    2.512
    Адреса:
    West- Файне Місто
    Вітання шановному товариству ! Можливо, хтось мав справу або розбирається в темі. Потрібен переносний кондік приблизно такий https://www.google.com/aclk?sa=L&ai...e2Lhp-VAxVpIhAIHaqPAQ4Q5bgDKAB6BAgPEA4&adurl=
    Наскільки ефективний, плюси-мінуси, або є якісь другі варіанти . Ставити стаціонарну систему нема можливості. Буду вдячний .

     
  2. Цікаві лоти

    1. Шкарпетки зимові (трекінгові) розмір 25-27.
      100 грн.
    2. (в наявності 18 шт.)
      Носки тактические для ношения в холодное время года (осень-зима). С тёплым внутренним слоем (махра)...
      260 грн.
    3. Уставные летние носки ЗСУ. Трекинговые, удобные и мягкие. Самый новый образец. Эластичные манжеты. М...
      220 грн.
    4. (в наявності 10 шт.)
      Носки тактические для ношения в жаркое время года (весна-лето). Имеют дышащую сеточку и вертикальные...
      250 грн.
    5. (в наявності 87 шт.)
      Шкарпетки нові арміі Франціі відмінної якості. Ціна за 1 пару. Модель без п'ятки. Підходять до...
      75 грн.
  3. titanic

    titanic Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    214
    Адреса:
    Київ
    Доброго дня. Мобільний кондиціонер не рекомендую зовсім. Викинуті гроші. Подивитися в сторону віконних.
     
    yarchumak, goldar, Featron та 2 іншим подобається це.
  4. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Мобильный кондюк имеет плюсы-мобильность и работает тихо Не требует монтажа,легко обслуживается.Минусы надо отводить горячий воздух,выливать конденсат.Работает как и все кондюки только конденсатор и испаритель в одном корпусе.Как в мини холодильнике
     
    Martin Wiesner, yarchumak, Alex Richter та 3 іншим подобається це.
  5. AleksR

    AleksR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    144
    Адреса:
    Київ
    У моєї доньки в орендованому офісі працює мобільний кондиціонер. Працює чудово. Що особисто мені не подобається, так це 3-х метрова гофрована труба для відведення гарячого повітря у витяжку)
     
    Alex Richter, zubrik та goldar подобається це.
  6. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Нічого не поробиш ,тепло від конденсатора треба кудись дівати.
     
    goldar подобається це.
  7. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Дуже аргументовано-он плахой.
     
    goldar подобається це.
  8. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    268
    Повідомлення:
    20.636
    Адреса:
    Украї́на
    Мне нравится. Проблемы описали выше
     
    Blitzwinkel, goldar та toz1915 подобається це.
  9. titanic

    titanic Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    214
    Адреса:
    Київ
    Так, тепло необхідно відводити. Для охолодження "зовнішнього" теплообмінника потрібно повітря, котре береться з кімнати (яку ми намагаємося охолодити), і це повітря виводимо на вулицю. Тобто те повітря що ми охолодили в кімнаті - вивели на вулицю. А в цей час, на заміну витиснонному на зовні повітрю, тепле повітря з сусідніх кімнат та вулиці (через двері та вікна) потрапить обратно до кімнати. Яке тут ККД?

    Виключення, це кондиціонери з двома трубами (по одній звичне повітря потрапляє з вулиці, а по другій виводиться гаряче).
     
    goldar подобається це.
  10. titanic

    titanic Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    214
    Адреса:
    Київ
    Мінуси: завищена ціна, мала потужність, низький ККД, підвищений шум. Ще потрібно трубу з гарячим повітрям виводити через вікно (щоб було герметично, а не просто висунути трубу в відкрите вікно) або приєднувати до витяжки.
    Плюси: стоїть "чемодан" в кімнаті котрий, при потребі, можно перемістити в інший куток.
     
    goldar подобається це.
  11. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.524
    Адреса:
    Бишівська Хунта
    По обслуговуванню. Як мені сказали , щоб дозаправити треба врізати трубки. Більшість іде без заправочних фітінгів , по типу холодильника..Є таке чуду. Гуде- капєц. Не заснеш.
     
    goldar та titanic подобається це.
  12. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Україна.
    Поділюсь своїм досвідом. Дуже потрібна і незамінна річ, там де не має можливості встановити стаціонарний. Я його використовую як додатковий, коли за бортом більше 35 градусів, і основна спліт-система працює цілодобово на повну потужність.
    З плюсів: мобільність, доступність, ціна. При необхідності можна використовувати в будь-яких приміщеннях, у гаражі, на дачі та ін.
    Мінус один – галасливий, але для швидкого охолодження кімнати шум не завада, і навіть для сну. Краще засипати з монотонним шумом у прохолодній кімнаті, ніж спати у 30 градусній спеці.
     
    Останнє редагування: 24 чер 2026 у 21:19
    goldar та Torvic99 подобається це.
  13. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Україна.
    Щодо ККД, то він у нього вищий ніж у спліт-системі.
    Щодо відведення тепла. У себе вирішив це так: спочатку відкривав вікно в режим провітрювання і туди вставляв трубу, закривши поролоном щілини. Потім вирішив демонтувати на літо одну віконну створку, поставивши замість неї заглушку з полікарбонату за розміром вікна, з отвором під трубу.
    Можна взагалі ставити на підвіконня, а трубу виводити через вікно відкрите у режимі провітрювання.
    Може й не істетично – зате не жарко.
     
    goldar подобається це.
  14. Сергей Руденко

    Сергей Руденко Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    252
    Якщо маєте доступ до магазину "Епіцентр" є змога все побачити на власі очі! Вони коли приходить спека, завжди увімкнені для реклами. Хотів купити, коли був Крим наший, брати з собою, бо в степному Криму , там де ми зупинялися проживати, кондиціонерів чомусь не було (яка ціна- такий і сервіс). Прицинявся, але до покупки діло не дійшло! Гарна річ!
     
    goldar подобається це.
  15. Andy111

    Andy111 Oberschütze

    Повідомлення:
    20
    Адреса:
    Dnipro
    Стоял такой летом в палатке 6*9, охлаждал ее до 25 градусов - больше силы не хватало. Горячий воздух выводили на улицу
     
    goldar подобається це.
  16. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Україна.
    Конденсат збирається у ємності усередині кондиціонера. Наповнюється вона приблизно за 1-1.5 місяці (залежить від часу експлуатації). Коли вона повна кондиціонер автоматично вимикається. Є спеціальна пробка, розташована на задній панелі, через яку можна злити воду, процедура займає 3 хвилини.
     
    goldar та Alex Richter подобається це.
  17. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    А що не так?Масло масляне.
     
    goldar подобається це.
  18. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Україна.
    виливать конденсат це не мінус.
     
    goldar подобається це.
  19. Ходер

    Ходер Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.947
    Адреса:
    Україна
    не правда, моноблочний мобільний на 20-30 відсотків споживає більше енергії від спліта, при однакових параметрах, чим довше труба для гарячого повітря тим він нефективніше.....для з'єднання з вікном продаються window kit
     
    goldar та toz1915 подобається це.
  20. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Вода професор имеет свойство испаряться и при возникновении точки росы оседать на испарителе шубой.
     
    goldar подобається це.
  21. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Україна.
    У мене є.
    Може й так – я не рахував. Коли спекотно на це не важливо, але візьму до уваги.
     
  22. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    268
    Повідомлення:
    20.636
    Адреса:
    Украї́на
    На этих системах вода не испаряется
     
    goldar подобається це.
  23. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Вода испаряется во всех системах,в сплитах она сразу отводится,а в мобильных конденсат стекает по каналам в ванночку и застаивается.Я считаю это минусом.Когда включается оттайка Тен нагревает испаритель и вода стекает в ёмкость.
     
    Alex Richter та goldar подобається це.
  24. Ходер

    Ходер Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.947
    Адреса:
    Україна
    ще вагомий недолік, мобільний важче обслуговувати технічно, у сліта все досить просто, навіть не спеціаліст може почистити теплопередаючі поверхні, з мобільним складніше, але все залежить від того скільки в кімнаті бруду, бо він ганяє повітря беручи його з кімнати
     
    goldar подобається це.
  25. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Осалютно точно.Но крышки снимаются открывая доступ к теплообменникам.Есть специальные моющие средства удаляющие грязь и не разъедающие пластины.Вам решать что и как.
     
    goldar подобається це.
  26. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Україна.
    Щоб почистити (промити) спліт-систему потрібно викликати фахівця з обладнанням. Система промивається спеціальним розчином на стіні, використовуючи спеціальну ємність для зливу брудної води, щоб брудна вода не зіпсувала стіну.Так само потрібно обережно промивати, щоб вода не потрапила на плати.Це клопітно та дорого. Додатково потрібно промивати і радіатор, який знаходиться на вулиці, апаратом для миття авто. Мобільний можна промити на вулиці самому або відвести на обслуговування в сервіс.

    П.С.
    Якщо порівнювати спліт-систему та мобільний кондиціонер, то за всіма параметрами виграє спліт-система.
    Мобільний стане в нагоді якщо з різних причин немає можливості поставити спліт-систему. Наприклад, на дачі, в гаражі і особливо в житлі або офісі, які знаходяться в оренді.
     
    Останнє редагування: 25 чер 2026 у 07:39
    Alex Richter та goldar подобається це.