Так шо там у кацапов? Хроники Ебанариума.

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Камча, 3 лис 2016.

  1. _Oberfeldwebel_

    _Oberfeldwebel_ Schütze

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Ukrainian
    IMG_5086.jpeg IMG_5084.jpeg
    Нагадало картину…
    IMG_5085.jpeg
     
    corsar_s, Веселый трутень, Otto Braun та 9 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Якісно виконана та зручна кепка з сіткою по боках у кольорі Kryptek Mandrake та ліпучками для патчів...
      175 грн.
    2. (в наявності 9 шт.)
      Нові Повнорозмірні На мій 58 сідає 56
      300 грн.
    3. Кепи утеплённое. Производитель не известен, из Англии. Вощеный хлопок, флисовая подкладка, шерстяная...
      200 грн.
    4. Кепка М 43 з джинсового матеріалу. У вжитку не була. Розмір 58.
      250 грн.
    5. М-ТАС. Бейсболка тактическая олива рип-стоп Размер по бирке XL. Регулируется сзади утяжкой велкро. С...
      250 грн.
  3. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    -Cльози мишайют мине гаварить...

     

    Images:

    Opera Снимок_2026-06-23_124043_censor.net.png
    Opera Снимок_2026-06-22_224706_t.me.png
    corsar_s, флегМАТ, Otto Braun та 13 іншим подобається це.
  4. moranno

    moranno General-major

    Повідомлення:
    6.491
    Адреса:
    Киев
    *⚡️Такий вигляд має завод електроніки у воронежі після ракетного удару ЗСУ*:

    Внаслідок атаки пошкоджено щонайменше дві будівлі підприємства.
     
    AC Strom, флегМАТ, Otto Braun та 15 іншим подобається це.
  5. tms

    tms Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    597
  6. tms

    tms Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    597
  7. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.198
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    а ось і гарні новини по прильоту на той заводик

     
    AC Strom, rumun, capt.A.Smollet та 25 іншим подобається це.
  8. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    4.373
    Адреса:
    Zapor сity
  9. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    4.373
    Адреса:
    Zapor сity
  10. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    "Шелупонь всякая.."...:D

     
    Otto Braun, tms, консерватор та 3 іншим подобається це.
  11. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    4.373
    Адреса:
    Zapor сity
  12. Gurundiii

    Gurundiii Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    114
    Адреса:
    Кривой Рог
    Screenshot_20260624_051024_Telegram.jpg
     
    ДВ762, AC Strom, rumun та 11 іншим подобається це.
  13. Олег ОК2

    Олег ОК2 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    806
    Адреса:
    Київ
    _Oberfeldwebel_ подобається це.
  14. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1


    "Палитикай йа не интирисуйусь.."



    Переходять на ослячу сечу..:p:D

     
    Останнє редагування: 24 чер 2026 у 09:49
    slawuta5, capt.A.Smollet, Олег ОК2 та 7 іншим подобається це.
  15. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    "Ждет Севастополь, ждет Камчатка, ждет Кронштадт…" Виходить, що "ждет" наразі лише Камчатка. Інші ковштолують від Волелюбного Українського Птаху", - зазначив він.

    За словами командувача СБС, було уражено головну електропідстанцію Севастополя, що розподіляє генерацію Балаклавської ТЕС, ( ПС 330/220/110/35кВ "Севастополь").

    "Працювали Птахи 1 ОЦ Сил Безпілотних Систем за координації новоствореного Центру глибинного ураження СБС.
    І так, правильна цифра-7. Саме туди - сім.

    Протягом ночі 24 червня Птахи СБС результативно відпрацювали 48 оперативних та планових військових цілей у оперативній глибині противника на південних окупованих територіях", - додав Бровді.
     

    Images:

    Opera Снимок_2026-06-24_112756_censor.net.png
    Opera Снимок_2026-06-23_220818_t.me.png
    slawuta5, ДВ762, флегМАТ та 8 іншим подобається це.
  16. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.275
    Адреса:
    UA
    В раші раптово зникли черги на АЗС, але є невеличкий ньюанс.
    20260624_105914.jpg
     
    ДВ762, флегМАТ, moranno та 7 іншим подобається це.
  17. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.275
    Адреса:
    UA



    В москве нет бензина
    Нет бензина в москве
    Бензина нет в москве
    Захоплива граматика - від перестановки слів результат не міняється, та ще й бл..Ть клубніка по тисячу рублей!:D
     
    ДВ762, AC Strom, capt.A.Smollet та 4 іншим подобається це.
  18. Олег ОК2

    Олег ОК2 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    806
    Адреса:
    Київ
    Єто все вражеская пропаганда.
    На самом деле бензина так много, что на заправках его заливают даром!:D
    О чем говорят ценники!
     
    Суер*Выер, slawuta5, orywejnik та 6 іншим подобається це.
  19. moranno

    moranno General-major

    Повідомлення:
    6.491
    Адреса:
    Киев
    *⚡️московський НПЗ, найбільший постачальник палива для регіону, повністю зупинив роботу після атак українських безпілотників,* — Reuters.

    За даними джерел агентства, через значні пошкодження підприємство не працюватиме щонайменше шість місяців — орієнтовно до 2027 року.

    Щороку завод переробляв понад 11,5 млн тонн нафти та забезпечував москву мільйонами тонн бензину й дизпалива.

    Кадри дивіться у нас в Telegram:
     

    Images:

    20260624_153251.jpg
    slawuta5, orywejnik, ДВ762 та 8 іншим подобається це.
  20. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.275
    Адреса:
    UA
    Воронєжская вкусняшка !

    А в Оренбурзі- інтірєсная вайна !
     
    slawuta5, orywejnik, ДВ762 та ще 1-му подобається це.
  21. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.275
    Адреса:
    UA
    4 роки тому РФ лякала Європу паливною кризою

    Результат і прийшов на росію.
    Російські пропагандисти зняли ролик, у якому показували, як узимку 2023 року європейці нібито їздитимуть на конях замість машин.
    «Переходьте на альтернативні види транспорту. Бо паливо лише дорожчатиме», — лякали пропагандисти.
    Ішов 2026 рік, РФ.
    Обмеження на продаж бензину діють уже у кожному четвертому регіоні Росії — від Брянської та Курської областей до ХМАО, де видобувається близько 40% російської нафти.
    В анексованих Криму та Севастополі продаж палива взагалі призупиняли, а в окупованій Луганській області заборонили відпускати більше 20 літрів в одні руки.
    Прогноз справдився, але не там, де хотіли.
     
    остап киричок, orywejnik, frontier та 3 іншим подобається це.
  22. frontier

    frontier Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    16
      продані:
    10
    Повідомлення:
    647
    Адреса:
    Центральна Україна
    Це були вологі мрії недоімперії-бензоколнки...
     
    slawuta5 та orywejnik подобається це.
  23. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.275
    Адреса:
    UA
    Невже вони почали про щось здогадуватися ???

    Screenshot_20260624_171046_Telegram.jpg