Питання по мобільному кондиціонеру

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем goldar, 24 чер 2026 у 07:45.

  1. goldar

    goldar Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    88
    Лоти
      на продажу:
    92
      продані:
    205
    Повідомлення:
    2.512
    Адреса:
    West- Файне Місто
    Вітання шановному товариству ! Можливо, хтось мав справу або розбирається в темі. Потрібен переносний кондік приблизно такий https://www.google.com/aclk?sa=L&ai...e2Lhp-VAxVpIhAIHaqPAQ4Q5bgDKAB6BAgPEA4&adurl=
    Наскільки ефективний, плюси-мінуси, або є якісь другі варіанти . Ставити стаціонарну систему нема можливості. Буду вдячний .

     
  2. Цікаві лоти

    1. Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction/alex-fison.134997/ Подписывайтесь на...
      250 грн.
    2. Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction-history/auctions?type=for_sales&u...
      565 грн.
    3. Назва - Сандалії робочі Panda Стан - зберігалися вдома ,стан нових Матеріал - натуральна шкіра Компл...
      925 грн.
    4. Сандалі чоловічі Merrell Alpine Strap Зручні і практичні кросівки знадобляться у подорожі. Артикул в...
      1950 грн.
    5. Крепкие качественные сандалии тм Columbia Лёгкое б/у, без повреждений. Евро 44р.
      550 грн.
  3. titanic

    titanic Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    214
    Адреса:
    Київ
    Доброго дня. Мобільний кондиціонер не рекомендую зовсім. Викинуті гроші. Подивитися в сторону віконних.
     
    yarchumak, goldar, Featron та 2 іншим подобається це.
  4. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Мобильный кондюк имеет плюсы-мобильность и работает тихо Не требует монтажа,легко обслуживается.Минусы надо отводить горячий воздух,выливать конденсат.Работает как и все кондюки только конденсатор и испаритель в одном корпусе.Как в мини холодильнике
     
    Martin Wiesner, yarchumak, Alex Richter та 3 іншим подобається це.
  5. AleksR

    AleksR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    144
    Адреса:
    Київ
    У моєї доньки в орендованому офісі працює мобільний кондиціонер. Працює чудово. Що особисто мені не подобається, так це 3-х метрова гофрована труба для відведення гарячого повітря у витяжку)
     
    Alex Richter, zubrik та goldar подобається це.
  6. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Нічого не поробиш ,тепло від конденсатора треба кудись дівати.
     
    goldar подобається це.
  7. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Дуже аргументовано-он плахой.
     
    goldar подобається це.
  8. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    268
    Повідомлення:
    20.636
    Адреса:
    Украї́на
    Мне нравится. Проблемы описали выше
     
    Blitzwinkel, goldar та toz1915 подобається це.
  9. titanic

    titanic Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    214
    Адреса:
    Київ
    Так, тепло необхідно відводити. Для охолодження "зовнішнього" теплообмінника потрібно повітря, котре береться з кімнати (яку ми намагаємося охолодити), і це повітря виводимо на вулицю. Тобто те повітря що ми охолодили в кімнаті - вивели на вулицю. А в цей час, на заміну витиснонному на зовні повітрю, тепле повітря з сусідніх кімнат та вулиці (через двері та вікна) потрапить обратно до кімнати. Яке тут ККД?

    Виключення, це кондиціонери з двома трубами (по одній звичне повітря потрапляє з вулиці, а по другій виводиться гаряче).
     
    goldar подобається це.
  10. titanic

    titanic Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    214
    Адреса:
    Київ
    Мінуси: завищена ціна, мала потужність, низький ККД, підвищений шум. Ще потрібно трубу з гарячим повітрям виводити через вікно (щоб було герметично, а не просто висунути трубу в відкрите вікно) або приєднувати до витяжки.
    Плюси: стоїть "чемодан" в кімнаті котрий, при потребі, можно перемістити в інший куток.
     
    goldar подобається це.
  11. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.524
    Адреса:
    Бишівська Хунта
    По обслуговуванню. Як мені сказали , щоб дозаправити треба врізати трубки. Більшість іде без заправочних фітінгів , по типу холодильника..Є таке чуду. Гуде- капєц. Не заснеш.
     
    goldar та titanic подобається це.
  12. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Україна.
    Поділюсь своїм досвідом. Дуже потрібна і незамінна річ, там де не має можливості встановити стаціонарний. Я його використовую як додатковий, коли за бортом більше 35 градусів, і основна спліт-система працює цілодобово на повну потужність.
    З плюсів: мобільність, доступність, ціна. При необхідності можна використовувати в будь-яких приміщеннях, у гаражі, на дачі та ін.
    Мінус один – галасливий, але для швидкого охолодження кімнати шум не завада, і навіть для сну. Краще засипати з монотонним шумом у прохолодній кімнаті, ніж спати у 30 градусній спеці.
     
    Останнє редагування: 24 чер 2026 у 21:19
    goldar та Torvic99 подобається це.
  13. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Україна.
    Щодо ККД, то він у нього вищий ніж у спліт-системі.
    Щодо відведення тепла. У себе вирішив це так: спочатку відкривав вікно в режим провітрювання і туди вставляв трубу, закривши поролоном щілини. Потім вирішив демонтувати на літо одну віконну створку, поставивши замість неї заглушку з полікарбонату за розміром вікна, з отвором під трубу.
    Можна взагалі ставити на підвіконня, а трубу виводити через вікно відкрите у режимі провітрювання.
    Може й не істетично – зате не жарко.
     
    goldar подобається це.
  14. Сергей Руденко

    Сергей Руденко Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    252
    Якщо маєте доступ до магазину "Епіцентр" є змога все побачити на власі очі! Вони коли приходить спека, завжди увімкнені для реклами. Хотів купити, коли був Крим наший, брати з собою, бо в степному Криму , там де ми зупинялися проживати, кондиціонерів чомусь не було (яка ціна- такий і сервіс). Прицинявся, але до покупки діло не дійшло! Гарна річ!
     
    goldar подобається це.
  15. Andy111

    Andy111 Oberschütze

    Повідомлення:
    20
    Адреса:
    Dnipro
    Стоял такой летом в палатке 6*9, охлаждал ее до 25 градусов - больше силы не хватало. Горячий воздух выводили на улицу
     
    goldar подобається це.
  16. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Україна.
    Конденсат збирається у ємності усередині кондиціонера. Наповнюється вона приблизно за 1-1.5 місяці (залежить від часу експлуатації). Коли вона повна кондиціонер автоматично вимикається. Є спеціальна пробка, розташована на задній панелі, через яку можна злити воду, процедура займає 3 хвилини.
     
    goldar та Alex Richter подобається це.
  17. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    А що не так?Масло масляне.
     
    goldar подобається це.
  18. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Україна.
    виливать конденсат це не мінус.
     
    goldar подобається це.
  19. Ходер

    Ходер Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.947
    Адреса:
    Україна
    не правда, моноблочний мобільний на 20-30 відсотків споживає більше енергії від спліта, при однакових параметрах, чим довше труба для гарячого повітря тим він нефективніше.....для з'єднання з вікном продаються window kit
     
    goldar та toz1915 подобається це.
  20. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Вода професор имеет свойство испаряться и при возникновении точки росы оседать на испарителе шубой.
     
    goldar подобається це.
  21. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Україна.
    У мене є.
    Може й так – я не рахував. Коли спекотно на це не важливо, але візьму до уваги.
     
  22. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    268
    Повідомлення:
    20.636
    Адреса:
    Украї́на
    На этих системах вода не испаряется
     
    goldar подобається це.
  23. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Вода испаряется во всех системах,в сплитах она сразу отводится,а в мобильных конденсат стекает по каналам в ванночку и застаивается.Я считаю это минусом.Когда включается оттайка Тен нагревает испаритель и вода стекает в ёмкость.
     
  24. Ходер

    Ходер Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.947
    Адреса:
    Україна
    ще вагомий недолік, мобільний важче обслуговувати технічно, у сліта все досить просто, навіть не спеціаліст може почистити теплопередаючі поверхні, з мобільним складніше, але все залежить від того скільки в кімнаті бруду, бо він ганяє повітря беручи його з кімнати
     
  25. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Осалютно точно.Но крышки снимаются открывая доступ к теплообменникам.Есть специальные моющие средства удаляющие грязь и не разъедающие пластины.Вам решать что и как.