Цирк з орлами.

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем toz1915, 23 чер 2026 у 19:05.

  1. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Гадаю,на черзі брєд про геноцид поляків Богданом Хмільніцким.І взагалі -нас українці некогда нє любілі і обєжалі.І цитати з підручника історії В.Хуйла
     
    Blitzwinkel подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 2 шт.)
      Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction/alex-fison.134997/ Подписывайтесь на м...
      355 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction-history/auctions?type=for_sales&us...
      301 грн.
    3. Продам компактну титанову міні-флягу Tiartisan 100 мл — ідеальний варіант для EDC, туризму, кемпінгу...
      740 грн.
    4. Раскладная фляга-баклажка-емкость для воды с ручкой и вентилем 2 л. Удобная - походная канистра, ко...
      150 грн.
    5. (в наявності 6 шт.)
      Складна поліетиленова каністра 43х32 см для 8 л води з краном-клапаном буде корисна для виїздів на п...
      195 грн.
  3. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    ..там не треба батька Хмеля...
    вони за "волинки" такі "страсті" - вигадують, що мама_нЄ_горЮй.. ужаСС.
    .. та й "жертви" в них щороку - "плодяться"..як "витірАни" в свинопсячих до "дня_пабЄди" ..:D:D:D
     
    Otryta, Blitzwinkel та toz1915 подобається це.
  4. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    ..во, якого "розіп'ятого хлопчика" мають..
    пОмнік офЯр людОбУйства..
    pamyatnyk-volynskoyi-tragediyi.jpg

    .."пам'Єнтами" ..
     
    Останнє редагування: 23 чер 2026 у 23:36
    Otryta, Blitzwinkel та toz1915 подобається це.
  5. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Що казати-не пощастило із сусідами...З одного боку кацапня,з іншого ляхі.Дякуючи богу хоч турки заспокоїлись і претензій не пред'являють.
     
    Blitzwinkel подобається це.
  6. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    А 39шось не бачу,і напису Котинь,ну ясно бздят ляхові діти кацапню чіпати.
     
    Blitzwinkel подобається це.
  7. R. Tietmeyer

    R. Tietmeyer Trench Broom

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    3.837
    Є магнітік з Кракова. Треба повертати? Я пеньонзи платив.
     
    Blitzwinkel подобається це.
  8. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    Нууу.. дай Боже, щоб так.. турки на разі проти жидиків сфокусувались.
    Сильна дипломатія потрібна так же, як і сильна Армія. Таке ж значення має і трактування власної історії.

    Гляньте, як мадяри - тиснуть зі своїми претензіями на закарпУтті .. тИж хочуть "мови" для своїх нацмЕнів..
    Тому пильнувати треба не лише військової складової, а й тримати руку "на пульсі" та присікати ×√йню / педАлити - дипломатично.
    Бо потім кидатись "меНдалями" - не вихід.
     
    slawuta5, Blitzwinkel та toz1915 подобається це.
  9. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    То же власність шляхетського панства посполитого.Зарийте на огороді.Бо побачить лях і скаже що ви когось рєзалі за магнітік
     
    Останнє редагування: 23 чер 2026 у 23:40
    Blitzwinkel подобається це.
  10. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Нехрена у унгрів не вийде,хіба коли попрут з ЄС,бо вони про непорушність кордонів папір підписували коли вступали.Що забули як російські онучі смердять?
     
    slawuta5 та Blitzwinkel подобається це.
  11. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    Так вони про катИнь - мовчать, як би не було такого )))
    А про самольОт в смАлєнску - і поготів )))))
    Сам все дивуюсь/0×√€ваю з такої їхньої "пам'Єнті" :D:D:D
    ("волинь" - пам'ЄнтамИ, але кАтинь і самольОт - ні ×√я нЄ пам'Єнтами ))))

    ..та й про АсвЄнцим - теж тихо..
    До німАків і свинорилих вони не особо "бурують" . сцЯть сильних .
    А до нас й06ла все відкриті(((
     
    Останнє редагування: 23 чер 2026 у 23:49
    Otryta, Blitzwinkel та toz1915 подобається це.
  12. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    ..свинопсячі ВСІМ - не платять..
    їх цікавлять лише "проводирі" бидло_маси..
    Гляньте, як "відсАсував" / саботував орбан, фіцО, сіЯрто ..і цілий ЄС - стопОрили щодо наших питань..
    Якщо гарно скласти "рассклад", то можна замутити не хИлу "комбінацію".. в чому школа кАгЕбЕ - сильна. І "нагинає" на разі ВСІХ.
     
    slawuta5, Otryta та Blitzwinkel подобається це.
  13. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Не розуміють що ота дика орда як вирветься у їхню Європу всі і вся знищить і буде їм всім Вєлікій магучій Завєцкій Саюс
     
    Blitzwinkel подобається це.
  14. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    35
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    Ми винні в тому що в нас земля така,а ще в тому що терпимо!
     
    viking38, slawuta5, Otryta та 2 іншим подобається це.
  15. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    ..хм..еуропа думає, що вони "далеко"..
    Плюс, сите життя 0×√€нно "розслабляє".
    Чим далі від небезпеки, тим більше пі×√й..
    свинопсячі ще відносно фігня .
    Гляньте, як їх мУсліки "гноять" .. Франція, Італія, Британія.. стару "бабцю" гей_ропу - вАфлять конкретно.
    ..а ви кажете...
    В цікавий час живемо ...
     
    slawuta5, Otryta та Blitzwinkel подобається це.
  16. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Ну да царь хороший ,нарід поганий.І земля у нас хороша,і народ талановитий,в вот з владою не везе...
     
    Blitzwinkel та LySS подобається це.
  17. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Дєрьмократія,....має вади.
     
    Blitzwinkel та LySS подобається це.
  18. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    Нууу...проблема радше в РОЗУМІННІ ситуації.
    ..сОвок не даром стільки "помішав" в головах..
    Винищивши інтелігенцію, помішав корінне населення, переписав історію, нівелював національну ідентичність - і ЦЕ дало свої "плоди".
    І "героїзм" з'являється, коли вже нема іншого виходу ((( коли втрачено дорогоцінний час і можливості.
     
    slawuta5, Otryta, Blitzwinkel та ще 1-му подобається це.
  19. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    Має..
    Але універсальної політсистеми - НЕМА.
    Кожна має свої нюанси.
    Цивілізовані країни, де діє Право - мають продуману систему стримувань і противаг.
    Ну а тоталітаризм - ...
    І так зле..і так - не добре(((
     
    slawuta5, Blitzwinkel та toz1915 подобається це.
  20. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    А отой Навродский неохоче у той шмаленск поїхати хуйла під хвостом понюхати?Запах дєда посмакувати,І случайна украінская ракета розмаже його світу по кацапській землі.
     
    Blitzwinkel подобається це.
  21. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    :D:D:D
    ..він - тупАк..але не й06нутий цілком)))
    Розуміє, що як предЯвивши таку ×√йню свинопсячим, то назад можна і не вернутись )))
    ( Та й в3ападл0 БИ було нашим на таке лайн0 - тратити цінну "морковку".. ще й "замазуватись" в шкандалЬ через якогось галімого вонючого піd***ca.)
     
    slawuta5 та Blitzwinkel подобається це.
  22. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    35
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    Та шо вам сказати. Панує ситуація як стародавньому Римі: "Розділяй і пануй"
    Пробували по всякому з 1240 року. Як не татари,то ляхи то москалі. Споїти невдалося,навпаки москальня сама сбухалась,бо так вигідно,- думати невміють. Ляхи під меч і в орало. Але таке вилізло боком. А тепер все АТБ і інші з нітратами,як не онко то ше шось. Потім Коронавірус війни злякався в 22-ому різко перестав штирити і маски зняли. І ще повернули террор 37-мих..ловлять називають ухилянтом,потім в останню путь як героя. Вверх лицемірства!
     
    valerka та LySS подобається це.
  23. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    35
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    Хтось сказав,що кожен народ заслуговує на того правителя який має!
    За мовчання,терпіння,неосвідченність,розважливість,тупість,поффігізм і фсьо такоє.
    Хранція,- певно Королева Революцій! Щось не так? Спалили поліцейську дільницю. Або мітинг з подальшою роздачою Жіночого Репрудуктивного Органу.
    А тут Майдан,- спочатку провакації,а інші повірили бо хтось крикнув "В Європу пойдьом!". Навіть нерозібравшись в чому прикол.
    "Наївні дурні,бевзі,телепні,хохли..!" Л. Костенко. "Берестечко"
    От тільки вже не одне те Берестечко прогриміло,а Богуна нажаль нема...
     
  24. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    Нуууу..тут нічого дивного..
    В свій час вони "вчасно" впрИгнули в ЄС, виїхали на дотаціях .. успішно реформувались .. ( хоч своїх "реформаторів" - теж не хИло ×√€с0сили.. ну але, коли "рулЄвой" - задає "курс" і розуміє перспективи, то на вОй стада уваги не звертають. ..прАво, вИхлОп того вартував)

    Тож цілком нормально відсікають конкурентів )
    Таке життя.. дати слабшому "цукерку" - це одне, а впустити в "дім", на рівних умовах - зовсім інша "байка"..
     
    Otryta та Blitzwinkel подобається це.
  25. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    35
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    Таааа...дітей шкода... клепка відлетить з тернетом геть. Перестають думати. А це ж експеременти тільки. Далі такий концтабір згатять що перднеш знатимуть хто саме шептун пустив!
     
    Otryta та LySS подобається це.
  26. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    35
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    Я спати. Спокійної ночі усім Богунам,Хмелям,УПівцям та чесним людям!:beer:
     
    Otryta та LySS подобається це.