Так шо там у кацапов? Хроники Ебанариума.

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Камча, 3 лис 2016.

  1. _Oberfeldwebel_

    _Oberfeldwebel_ Schütze

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Ukrainian
    IMG_5086.jpeg IMG_5084.jpeg
    Нагадало картину…
    IMG_5085.jpeg
     
    Веселый трутень, Otto Braun, Igor 21 та 8 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Стан як нові, не носилися Розмір вказан М, Тканина тонка ( на літо) ріпстоп Наколінники не передбаче...
      600 грн.
    2. Нові штани ACU з можливістю вставки захисних наколінників, розмір XL (наш 50-52) , ЗАМІРИ ДИВІТЬСЯ Н...
      1650 грн.
    3. Стан бв, відмінний, без зацепів, без плям, без потертостій, та без катишек. Ubacs, Shirt, Hot Weathe...
      980 грн.
    4. В доброму стані Загальна довжина 106 см Внутрішній шов 80 см Напівширина поясу 44 см
      1150 грн.
    5. (в наявності 2 шт.)
      Сорочка Убакс Мультикам UBACS PCS MTP, остання генерація Нова; без упаковки
      1500 грн.
  3. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    -Cльози мишайют мине гаварить...

     

    Images:

    Opera Снимок_2026-06-23_124043_censor.net.png
    Opera Снимок_2026-06-22_224706_t.me.png
    флегМАТ, Otto Braun, Стартех та 12 іншим подобається це.
  4. moranno

    moranno General-major

    Повідомлення:
    6.491
    Адреса:
    Киев
    *⚡️Такий вигляд має завод електроніки у воронежі після ракетного удару ЗСУ*:

    Внаслідок атаки пошкоджено щонайменше дві будівлі підприємства.
     
    флегМАТ, Otto Braun, slawuta5 та 14 іншим подобається це.
  5. tms

    tms Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    597
     
    Otto Braun, moranno, orywejnik та 2 іншим подобається це.
  6. tms

    tms Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    597
  7. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    а ось і гарні новини по прильоту на той заводик

     
    GINDENBURG, флегМАТ, dallara та 21 іншим подобається це.
  8. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    4.373
    Адреса:
    Zapor сity
  9. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    4.373
    Адреса:
    Zapor сity
  10. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    "Шелупонь всякая.."...:D

     
    Otto Braun, tms, консерватор та 3 іншим подобається це.
  11. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    4.373
    Адреса:
    Zapor сity
  12. Gurundiii

    Gurundiii Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    113
    Адреса:
    Кривой Рог
  13. Олег ОК2

    Олег ОК2 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    805
    Адреса:
    Київ
  14. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1


    "Палитикай йа не интирисуйусь.."



    Переходять на ослячу сечу..:p:D

     
    Останнє редагування: 24 чер 2026 у 09:49
    moranno, orywejnik, Oprishok та 3 іншим подобається це.
  15. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    "Ждет Севастополь, ждет Камчатка, ждет Кронштадт…" Виходить, що "ждет" наразі лише Камчатка. Інші ковштолують від Волелюбного Українського Птаху", - зазначив він.

    За словами командувача СБС, було уражено головну електропідстанцію Севастополя, що розподіляє генерацію Балаклавської ТЕС, ( ПС 330/220/110/35кВ "Севастополь").

    "Працювали Птахи 1 ОЦ Сил Безпілотних Систем за координації новоствореного Центру глибинного ураження СБС.
    І так, правильна цифра-7. Саме туди - сім.

    Протягом ночі 24 червня Птахи СБС результативно відпрацювали 48 оперативних та планових військових цілей у оперативній глибині противника на південних окупованих територіях", - додав Бровді.
     

    Images:

    Opera Снимок_2026-06-24_112756_censor.net.png
    Opera Снимок_2026-06-23_220818_t.me.png
    Oprishok, остап киричок, frontier та ще 1-му подобається це.
  16. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.275
    Адреса:
    UA
    В раші раптово зникли черги на АЗС, але є невеличкий ньюанс.
    20260624_105914.jpg
     
    Oprishok, остап киричок та turist1967 подобається це.
  17. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.275
    Адреса:
    UA



    В москве нет бензина
    Нет бензина в москве
    Бензина нет в москве
    Захоплива граматика - від перестановки слів результат не міняється, та ще й бл..Ть клубніка по тисячу рублей!:D
     
    остап киричок та turist1967 подобається це.