я от вас зараз переведу на тариф святковий на мої чесні братні відсотки і ви тоді зрозумієте що це були ще доволі вигідні та мякі умови. отакоєот. а ви кажете З.І. тариф святковий то 150% замість звичайних 75%
Я вас звільняю від тягара опадаткування. Бо бачу несправляєтесь. Які би ви посаду хотіли на Райберті?)