тобто золото ви тут залишите. теж вірно. буде що онукам шукати з приборами головне накресліть мапу де ви його заховали
Так оно тупое на дурочка проскочить захотело....Его спалило слово - ананимно - то ведь Жопадержинская разведшкола имени хуйлы...их подчерк...
ну добре, вмієте ви вмовляти. давайте готівкою. можете переслати новою поштою. а я побіг чергу займати на новій пошті в очикувані посилки від вас
в нас пошта справно працює. сьогодня відправите я завтра отримаю. тож покваптесь. миж як виявляється вже родичи щойнознайдені. отже не позорьте родину та покваптесь
Продайте пану К... ключи от сундука где золотые слитки лежат, а луче возьмите с него процент за место где все спрятанно...и вы в плюсе и пан К...не в минусе....
Доброго,оце поворот був журналіст і бах юний "шрайбікус",вже на дачі під деревом.Тисну руку,люблю швидкі,радикальні міри.З повагою
..а мусАрня - КОЛИ "мудрою" була ? .. д0л60й06 на д0л60й06у і д0л60й06ом поганяє .. Що мЕліція , що теперішні клоуни .. Тю на юродивих.