Може і так, але цей набіп не перешкоджає мені жити - і свининку споживати, овлчі, а і оковитої не цупаюся!
моя старша по 2м з 4х освіт авіапсихолог і авіадиспетчер (авіаційна психологія і управління аерорухом)...ото вже як винесе мізки так винесе ...